Redcafe.pl - Manchester United Forum
EURO 2012 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Euro 2012 (/forumdisplay.php?fid=52)
+---- Wątek: EURO 2012 (/showthread.php?tid=120)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: EURO 2012 - panopticum - 25-03-2009 23:47

Baltic Arenę zrobią najprawdopodobniej ci sami spece od Allianz Areny. Czyli będzie wypasiony obiekt i to szybkoSmile. Dodatkowo chcą o 70 mln mniej niż zaplanowało wydać miasto.


Re: EURO 2012 - maju - 26-03-2009 10:10

A ja niedawno czytałem, że Poznań może mieć problemy z organizacją Euro z cełów czysto politycznych <świr> No kurwa nawet tu polityka musi grać pierwsze skrzypce... Gdańsk ma poparcie w osobie Donalda Tuska (a także Kurskiego, ale na dzień dzisiejszy jego zdanie niewiele tu znaczy :lol: ), a Wrocław ma Waldemara Pawlaka. (gdyby ktoś niewiedział: Tusk - premier, Pawlak - wicepremier) Dodajmy do tego stadion Narodowy w Warszawie, bez którego Euro zdaniem Platiniego traci sens i zostaje nam tylko jeden stadion do wyboru (bo jak wiemy każdy z krajów ma po 4 stadiony do oddania).

I tutaj najwyżej stoją akcje stadionu Krakowskiej Wisły. I to też jest pewny paradoks, bo to jednak w Poznaniu buduje sięnowocześniejszy i większy stadion, ale tak to bywa u nas w kraju... W dodatku jakiś czas temu wyszło na jaw, że nowa trybuna za bramką jest nieco za szeroka i potrzeba będzie mała zmiana konstrukcji, bo jeśli do obecnej zabramkowej dołożyłoby się boczne, to powstaje nam kąt 90 stopni, czyli zerowa widoczność :roll:


Re: EURO 2012 - Breakthru - 16-04-2009 20:45

Poznań sobie zasłużył na Euro i mam nadzieje, że go nie skreślą.

Swoją drogą chciałbym poznać tego bystrzaka, który zaprojektował te trybuny. Musze zapytać na którym bazarze dostał uprawnienia. <rotfl>


Re: EURO 2012 - truered - 16-04-2009 23:53

Robić,a planować to dwie różne rzeczy.Czekam tylko,aż pracownicy i robotnicy przestaną mieć w d...użym poważaniu swoją pracę i wezma sie w koncu do roboty. Na N-ce pokazywali stan przygotowań z zeszłego roku i w porównaniu do tego. Warszawa , okej zmieniła się, ale czy naprawdę,aż tak wiele jak na rok pracy. Kraków, autostrady jak nie było tak nie ma - są "plany". A we Lwowie jakos "planowanie" idzie szybciej i od razu fundamenty budują. Może wprowadzili jakie stakhanovite, czy cuś i Ukraińcom bardziej się chce pracować. Ponadto, oni już jeden stadion oddali. Dlatego nic tylko trzeba za...brać się do pracy.


Re: EURO 2012 - Mata - 13-05-2009 11:16

Komitet Wykonawczy UEFA obradujący w Bukareszcie zdecydował, że miastami, które zorganizują w Polsce EURO 2012 będą Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Poznań.

Out Kraków i Chorzów.

Do 4 wyżej wymienionych Polskich miast dołączą 4 Ukraińskie w późniejszym terminie.


Opinie jakieś odnośnie wyboru? Bo , aż wrze wszędzie na temat.


Re: EURO 2012 - matys - 13-05-2009 11:22

Kurwa, a południe Polski to co? Dalej będziemy jeździć po dziurawych drogach, dalej baza hotelowa będzie beznadziejna jak jest, dalej kurwa transport publiczny będzie taki jak 20 lat temu. W pizdu z takim wyborem miast.


Re: EURO 2012 - radzio - 13-05-2009 12:30

Ej kuuurde Sad a co z Krakowem :/ przecież miałbym tak fajnie że zaraz po zajęciach na AGH mógłbym iść na meczyk (stadion Wisły jest dosłownie obok AGH :/)

UEFA SUX!!!!!!!!!!


Re: EURO 2012 - czacha - 13-05-2009 12:47

Nie do końca dobry wybór UEFA. Zamiast któregoś z miast mógłby być Kraków. No ale jeśli Ukraina nie wyrobi się z przygotowaniami to z pewnością dadzą Kraków jako 5 miasto. I będziemy mieli podział 5:3.


Re: EURO 2012 - Chudy - 13-05-2009 14:22

O ile jestem za tym aby było 4+4 to, chyba jednak Kraków dla mnie byłby lepszą opcją niż Poznań.
No ale u nas się nic nie zmieni, zobaczymy jak to wyjdzie z Ukrainą. Nie wiem jak oni chcą zrobić Euro tylko w 6 miastach, w skrajnym przypadku. :roll:


Re: EURO 2012 - PepePanDziobak - 13-05-2009 15:05

Mnie zdziwiło brak Krakowa,ale za to jestem zadowolony że został wybrany Wrocław,mieszkam niedaleko więc na jakiś meczyk na pewno się wybiorę.


Re: EURO 2012 - dsw_MUszyna - 13-05-2009 15:09

Wybór UEFY z dupy. 4 miasta z północy polski i co najmniej jedno (Poznań) jest gorszym wyborem od Krakowa.
Zgadzam się z Radziem. Uefa obsysa...


Re: EURO 2012 - Lucas - 13-05-2009 15:33

Czy wy się w ogóle na geografii Polski znacie? Jakie 3 miasta z północy? Od kiedy Poznań i Warszawa to miasta nadbałtyckie? Ludzie. Są trzy, najlepiej rozwinięte miasta, z dobrą infrastrukturą z dobrymi stadionami. Pomyślcie sobie, że inni będą musieli przez 3/4 Europy zapierdalać, żeby swoją reprezentację obejrzeć.


Re: EURO 2012 - dsw_MUszyna - 13-05-2009 15:44

A baza hotelowa w Poznaniu?
nie wmówisz mi że lepsza niż Krakowska. A stadiony porównywalne.


Re: EURO 2012 - Adis - 13-05-2009 16:20

Kraków najlepiej oceniany przez uefa, a teraz taka decyzja.
Nie będę oryginalny jak napiszę, że uefa ssie. <cwaniak>


Re: EURO 2012 - panopticum - 13-05-2009 16:40

Kurwa, Elana dostała nowy stadion i nic.