Redcafe.pl - Manchester United Forum
EURO 2012 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Euro 2012 (/forumdisplay.php?fid=52)
+---- Wątek: EURO 2012 (/showthread.php?tid=120)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: EURO 2012 - panopticum - 26-06-2011 10:36

Mam plan napić się z każdą z nacji, które przyjadą na EuroSmile.
Będę szerzył pokój i dobro, porozumienie ponad etnicznymi podziałami w zjednoczonej Europie. Jak ambasador.


Re: EURO 2012 - Jaroldz - 02-12-2011 12:37

Już dzisiaj o 18:00 losowanie grup na Euro 2012. Jakie reprezentacje chcielibyście dostać w grupie :?:

Ja bym chciał coś takiego:

1. Polska
2. Niemcy
3. Portugalia
4. Francja

Czyli ta tzw. "Grupa Śmierci". Polska tak czy siak z grupy nie wyjdzie, jakich rywali by nie miała( nawet Rosji, Grecji i Irlandii), dlatego chciałbym zobaczyć, jak nasza reprezentacja zaprezentowałaby się w starciu z najlepszymi, którzy w końcu mecz z Polską potraktowaliby na 100% i którzy wyszliby w pierwszym składzie, a nie w pół rezerwowym.


Re: EURO 2012 - samcro - 02-12-2011 15:59

Pewnie i piłkarze o takiej marzą bo dostaną wymówkę że rywale naprawdę z najlepszej półki i im kibice łatwiej wybaczą, bo jak dostaną od Czech czy Irlandii trochę szumu będzie.wygodnie.


Re: EURO 2012 - Lisu - 02-12-2011 16:14

A ja chciałbym coś takiego:
1. Polska
2. Anglia
3. Portugalia
4. Czechy

Z grupy (powszechnie wiadomo) nie wyjdziemy ale jakieś punkty przydałoby się zdobyć. Z Anglią i Portugalią mogą być fajne, choć przegrane mecze, a Czesi są jak najbardziej do pokonania. Punkty będą, wstydu nie będzie a wszyscy będą zadowoleni Wink

1. Hiszpania
2. Niemcy
3. Grecja
4. Francja

Czterech triumfatorów z ostatnich turniejów. To byłaby ciekawa grupa Smile


Re: EURO 2012 - mat.ka - 02-12-2011 16:22

Co by się nie działo i tak trafimy na Niemców. I mi to w sumie pasuje. A pozostałe dwa zespoły są mi obojętne, bo faworytem jakiegokolwiek meczu Polacy i tak nie mają szans być. Chyba, że w jakimś równoległym świecie.


Re: EURO 2012 - samcro - 02-12-2011 16:40

[Obrazek: z10750460X.jpg]

[Obrazek: z10750040X.jpg]


Re: EURO 2012 - Hubson - 02-12-2011 16:50

Z Portugalią i Czechami wygrywaliśmy i nie trafiają do mnie wymówki, że teraz my mamy gorszą reprezentację albo oni mocniejsze. Jak dla mnie Portugalia to rywal jak najbardziej do ogrania podobnie jak Czechy czy nawet Rosja. Gramy u siebie i prawda jest taka, że jak mamy dzień to możemy zjeść dużo ekip z tzw. topu. Więc skończcie pierdolić, że nie wyjdziemy z grupy nawet. Zwłaszcza, że do Euro jest jeszcze pół roku i przez ten okres może się w chooy wydarzyć. Ja bym widział to tak, Anglia, Portugalia i Irlandia i spokojnie z takiej grupy możemy wyjść.

Ogólnie to pozdro dla was, skoro Polacy mają skusić bo w reprezentacji gra 3 nie-polaków i PZPN jest be zamiast się cieszyć z takiej imprezy i kibicować o jak najlepszy wynik. Aha do tego Smuda musi odejść.

Amen!

Co do postu Samrco to chyba mat.ka na fejsie komentował grupę marzeń stworzoną na tej samej stronie przez Majewskiego i jego jakąś kontrowersyjną wypowiedź. Jak możesz Mateusz to podeślij tego linka.


Re: EURO 2012 - Damian91 - 02-12-2011 16:56

Hubercik napisał(a):Zwłaszcza, że do Euro jest jeszcze pół roku i przez ten okres może się w chooy wydarzyć

Tylko, że każdy czeka już tyle lat na poprawę i jakoś nie ma fajerwerków. Za pół roku też pewnie nie będzie.


Re: EURO 2012 - samcro - 02-12-2011 17:30

najłatwiejsze z 2 byłoby Anglia lub Rosja, z 3Grecja z 4 Czechy i taką grupę bym chciałWink


Re: EURO 2012 - mat.ka - 02-12-2011 17:49

Hubercik napisał(a):Co do postu Samrco to chyba mat.ka na fejsie komentował grupę marzeń stworzoną na tej samej stronie przez Majewskiego i jego jakąś kontrowersyjną wypowiedź. Jak możesz Mateusz to podeślij tego linka.

Kontrowersyjność wypowiedzi Majewskiego wynikała z tego, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem a dziennikarze przedstawiają pewne fakty tak a nie inaczej.

Wywiad -> <a class="postlink" href="http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,10745739,Euro_2012__Tomasz_Majewski__Wyszukiwanie_slabeuszy.html">http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,1 ... euszy.html</a>

Dyskusję wywołały słowa:
"Wyszukiwanie największych słabeuszy spośród nich tak, abyśmy mieli z nimi choć znikome szanse, narusza moje poczucie godności."

Następnie na obrazku wrzuconym w sieć, pojawiła się grupa marzeń wytypowana przez Majewskiego, która własnie ze słabeuszy się składała. Wszystko w oparciu o poniższą wypowiedź:
"Nie wiem jakiego byśmy musieli mieć farta, żeby wylosować Rosję, Grecję i Irlandię, ale nawet, gdyby jakimś cudem do tego doszło, do Rosji nie mamy co startować, pamiętam jak świetnie grali w poprzednim Euro za Guusa Hiddinka. Grecja jest wyżej od nas w rankingu i tez żałosny nasz los, podobnie Irlandia."

Ja tutaj ani słowa o grupie marzeń i typowaniu nie widzę, ale widać niektórzy mają lepszy wzrok.

Aha no i na koniec kilka prostych słów od Majewskiego, z którymi nie sposób się kłócić.
"Więc myślę, że tak, czy siak chłopcy dostaną trzy szybkie strzały i grzecznie rozjadą się do domów, aby dobrą piłkę pooglądać w telewizji. Pozostali Polacy dzięki temu będą mogli się na niej skupić - w tym ja. Bo dobrą piłkę to nawet mogę oglądać."


Re: EURO 2012 - RedLucas - 02-12-2011 17:51

Będzie łatwa grupa ---> euforia ---> kompromitacja.


Re: EURO 2012 - sebos_krk - 02-12-2011 19:01

Mieli być fajni rywale, a tu nuda niczym ostatni mecz z Węgrami. Przynajmniej jest realna szansa wyjść z tej grupy.


Re: EURO 2012 - samcro - 02-12-2011 19:07

3 grupy śmierci i grupa z PolskąWink


Re: EURO 2012 - Jaroldz - 02-12-2011 21:40

Ale nam nudną grupę wylosowali, z której i tak nie wyjdziemy. Na poprzednich Mistrzostwach Europy było tak samo, kiedy wylosowaliśmy Niemców, Chorwację oraz Austrię. Wtedy też pisano, że trafiliśmy do łatwej grupy i to drugie miejsce zajmiemy. Oczywiście turniej dla nas zakończył się kompromitacją. W eliminacjach do MŚ w 2010 roku w RPA, także trafiła nam się łatwa grupa, z której oczywiście nie weszliśmy.

Teraz po losowaniu wszędzie czytam: " Losowanie marzeń", " Polska wyjdzie z grupy" itp. Liczyłem na jakieś fajniejsze reprezentacje, a trafiła nam się najgorsza grupa...


Re: EURO 2012 - panopticum - 03-12-2011 12:25

Wszyscy wylosowani się cieszą.