Redcafe.pl - Manchester United Forum
Głosowanie odnośnie rang! - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Głosowanie odnośnie rang! (/showthread.php?tid=124)

Strony: 1 2 3


Głosowanie odnośnie rang! - radzio - 08-02-2008 21:43

Przyszedł czas, aby wreszcie uzgodnić jakie rangi mają obowiązywać na naszym forum. Mamy już opracowany prosty przelicznik jaki będzie obowiązywać, teraz wystarczy tylko wybrać rangi.

Cytat:Przelicznik:
1) Żółtodziób 0 +0
2) Pasjonat 50 +50
3) Nałogowiec 150 +100
4) Weteran 350 +200
5) Gwiazda 750 +400
6) Nietykalny 1500 +800
7) Redloger 3100 +1600

Jak widać, aby przejść z jednej rangi na drugą trzeba napisać 2x postów więcej niż było to potrzebne poprzednio (imo wzór prosty, i sprawiedliwy, ale zawsze są możliwe korekty ;-))

Teraz propozycje rang:

Wersja 1
Cytat:1) Żółtodziób
2) Pasjonat
3) Nałogowiec
4) Weteran
5) Gwiazda
6) Nietykalny
7) Redloger

Wersja 2 (radzę przeczytać -> <a class="postlink" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Upad%C5%82y_anio%C5%82">http://pl.wikipedia.org/wiki/Upad%C5%82y_anio%C5%82</a> Big Grin)
Cytat:1) Smętek
2) Dusiołek
3) Boruta
4) Czart
5) Demon
6) Belzebub
7) Diabeł

Wersja 3
Cytat:1) Nowy
2) Ciało niebieskie
3) Grzesznik
4) Złoczyńca
5) Dusiołek
6) Czart
7) Lucyfer
8) Diabeł

Inne
Jeśli żadna wersja Tobie nie pasuje, proszę o zaznaczenie tej opcji w ankiecie i wpisanie własnej propozycji.

Proszę o wszelkie sugestie i pomysły, bo jak teraz rangi zostaną ustalone, wątpię, aby w najbliższym czasie były wprowadzane w tym zmiany, więc lepiej raz, a dobrze ;D. Dlatego jeszcze raz proszę każdego forumowicza o wypowiedzenie się w tym temacie i zagłosowanie ;-).

Proszę w miarę możliwości o komentowanie swojego wyboru i wszelkie sugestie :-), nie bójcie się nawet najbardziej szalonych pomysłów ;-)!


Re: Głosowanie odnośnie rang! - Miko - 08-02-2008 22:03

Zagłosowałem na wersję obecną, dlaczego ? Po pierwsze podobają mi się "Żółtodzióby" <hahaha>
Ogólnie nie mam nic przeciwko pozostałym rangom ale te są bardziej wymowne.


Re: Głosowanie odnośnie rang! - koszal - 08-02-2008 22:05

"Złoczyńca" wymiata Wink Głosujcie na trójke Wink


Re: Głosowanie odnośnie rang! - McLaren - 08-02-2008 22:07

Ja jako przykładny katolik nie mogę poprzeć tej satanistycznej propagandy, która ma prowadzić do zmian w psychice młodych użytkowników poniżej 18 roku życia. Jako, że skończę za 10 dni roków 16 jestem narażony na spore niebezpieczeństwo i z obawy o własne zdrowie, oddałem głos na "Zółtodziobów".


Re: Głosowanie odnośnie rang! - radzio - 08-02-2008 22:19

koszal napisał(a):"Złoczyńca" wymiata Wink Głosujcie na trójke Wink
Zawsze można dołożyć to do wersji numero uno ;-)

//edit - tylko nie zróbcie numery i żeby nie było równo po 33% xD
// czy ja dobrze widzę, że chcecie "Ciało Niebieskie :>?"



Re: Głosowanie odnośnie rang! - Tomassen - 08-02-2008 22:42

Ja oddaję głos na trójkę, bo wiedziałem, że moja wersja nie przejdzie jako zbyt hardcore'owa Big Grin ;-) Trójka jakoś mi najbardziej spasowała Smile


Re: Głosowanie odnośnie rang! - Anirin - 08-02-2008 23:46

Apel do wszystkich: Ludzie, strzeżcie się! Nie wybierajcie tych pospolitych, nudnych, dawno oklepanych na innych forach rang! Wybierajcie pomiędzy 2 a 3! Wink Nie chcielibyście oryginalnych rang na FRL? Ma być rutynka? ;]


Re: Głosowanie odnośnie rang! - pawlo - 09-02-2008 02:36

Dałem inne i swoją propozycję z któregoś tematu. Nie pamiętam z którego, bo mi sie whiskey udziela ale gdzieś na forum powinna być Smile


Re: Głosowanie odnośnie rang! - sebos_krk - 09-02-2008 08:44

Mi to obojętne, ale dałem wersję 3. Zawsze to coś oryginalnego w porównaniu z innymi forami.
ps. osobiście to mi obojętne, ale ponieważ wielu użytkowników chce czegoś wyjątkowego to stanę po ich stronie Tongue


Re: Głosowanie odnośnie rang! - radzio - 09-02-2008 10:18

Ja wam powiem szczerze, że jak miałbym wybierać to nie wersję 3 bo to Ciało niebieskie czy grzesznik mi nie pasuje ;D

Z kolei w 2 wersji to ranga 3 i 6 do wywalenia ;-), gdyby coś dać tak półżartem półserio byłoby super
1) Smętek
2) Dusiołek
3) <--- brakująca ranga -->
4) Czart
5) Demon
6) <-- brakująca ranga -->
7) Diabeł


Re: Głosowanie odnośnie rang! - Olis - 09-02-2008 10:30

Haha, fajne nazwy są na wikipedii, jak wpiszecie 'diabeł', na dole są diabły folkloru polskiego Big Grin padłam, ale raczej do tych rang nie pasują ;p

A, zgadzam się z kolegą wyżej [radzio], tak samo 'nowy' też nie pasuje w wersji 3. Coś smiesznego by się przydało, pomyslimy Wink


Re: Głosowanie odnośnie rang! - radzio - 09-02-2008 10:51

Olis napisał(a):Haha, fajne nazwy są na wikipedii, jak wpiszecie 'diabeł', na dole są diabły folkloru polskiego Big Grin padłam, ale raczej do tych rang nie pasują ;p

<a class="postlink" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Demony_s%C5%82owia%C5%84skie">http://pl.wikipedia.org/wiki/Demony_s%C ... %C5%84skie</a> - polecam lekturę ;D


Re: Głosowanie odnośnie rang! - Olis - 09-02-2008 10:57

Już też przeczytałam, a co, chciałbyś miec rangę Rokita? :mrgreen:
Najlepsza by była jakaś dwuczłonowa nazwa, tylko aktualnie nie mam głowy do wymyslania niczego smiesznego ;p


Re: Głosowanie odnośnie rang! - radzio - 09-02-2008 11:01

Cytat:Chmurnik
Domowik
Mamuna

Te są fajne ;-), i takie z jajem Big Grin, choć mi i tak podoba się żółtodziób Big Grin


Re: Głosowanie odnośnie rang! - radzio - 09-02-2008 12:46

Pogromca napisał(a):Zagłosowałem na 3. 2 jest przesadą (połowy terminów zapewne nikt nie zna, a i pewien nie jestem czy Belzebub jest niższy rangą od Diabła Wink ). Pierwsze - obecne - też są w porządku, ale z pewnych względów lepiej jest, gdy jest 8 rang.

Zawsze można dodać 8 rangę ;-) do pierwszej propozycji ;-)