Redcafe.pl - Manchester United Forum
Shinji Kagawa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Shinji Kagawa (/showthread.php?tid=1244)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Shinji Kagawa - Silvan - 24-10-2013 09:23

Kagawa vs Sociedad skrót zawierający wszystkie kontakty z piłką.






RE: Shinji Kagawa - Cepilek - 24-10-2013 14:02

To nie był jeszcze wystep Kagawy na miare tych najlepszych z Borussi ale przyjemnie sie ogladalo, zwlaszcza na 10. Reguralne wystawianie Japońca powinno zaprezentować lepszymy wystepami.

Marzy mj sie Kagawa za Robinem czego chyba jeszcze nie mielismy okazje doswiadczyc.


RE: Shinji Kagawa - Silvan - 25-10-2013 07:33

Cepilek napisał(a):Marzy mj sie Kagawa za Robinem czego chyba jeszcze nie mielismy okazje doswiadczyc.

W tym sezonie nie, ale w poprzednim przez kontuzję Rooneya Kagawa był ustawiany za Robinem. Szału nie było, ale Samuraj dopiero aklimatyzował się na Wyspach. Teraz powinno być już lepiej, zakładając, że będzie grał... Ja przynajmniej na chwilę obecną, wolałbym ustawienie z Rooneyem na szpicy i Kagawą za plecami.


RE: Shinji Kagawa - RedLucas - 25-02-2014 20:12

Miałem już pisać o tym kilka dni temu, ale zapominałem.

Jestem zachwycony karierą Kagawy w United Moyesa. Najpierw nie grał nic, potem grał mecz w mecz, tak że oddychał rękawami, a teraz znów nawet nie może powąchać boiska. Moyes, to człowiek, którego nie sposób zrozumieć Confused


RE: Shinji Kagawa - RedLucas - 06-04-2014 13:14

Oficjalnie najlepszy Kagawa, jakiego można było oglądać w United. Zyskał bardzo dużo pewności, wszystko robi z taką lekkością i fantazją, przekozak! W BVB go dużo nie oglądałem, więc tak naprawdę długo nie byłem pewny, czy nawet gdy zaczniemy grać nowocześnie, to ten człowiek może być wiodącą postacią tego zespołu. Teraz wiem, że jak najbardziej może.

Nie chce myśleć, co by się działo jakby jemu i Macie rzucić jeszcze trzeciego grajka o takiej charakterystyce.


RE: Shinji Kagawa - Foster - 06-04-2014 13:37

Przecież ten trzeci zawodnik już jest, jest nim Januzaj.

Kagawa jest na dobrej drodze do powrotu do swojej wysokiej formy. Już teraz jest naprawdę fajnie, a może być jeszcze lepiej. Shinji w końcu może grać to co lubi i potrafi najlepiej. Zyskał pewność siebie, której tak bardzo mu brakowało. Teraz potrzeba tylko regularnej gry i znów będziemy mogli oglądać tego zawodnika, który trząsł Bundesligą.


RE: Shinji Kagawa - RedLucas - 06-04-2014 13:52

(06-04-2014 13:37)Foster napisał(a):  Przecież ten trzeci zawodnik już jest, jest nim Januzaj.

Ale ani teraz, ani w przyszłym sezonie, to nie będzie człowiek gotowy na bycie pełnoprawnym zawodnikiem pierwszej jedenastki. W chwili obecnej widać, jak chłopak jeszcze mocno odstaje od Maty i Kagawy. Dlatego jeden człowiek o takiej charakterystyce by się przydał. Aczkolwiek, to nie priorytet. Jest Nani, jest Welbeck, wspomniany Januzaj, a i Zaha pewnie swoje szanse dostanie, aby zweryfikować, co z gościa będzie.


RE: Shinji Kagawa - Foster - 06-04-2014 14:32

Co do Januzaja to on już jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszego składu. Nie jest jeszcze gotowy by grać we wszystkich spotkaniach, ale jego rola w zespole będzie coraz większa. Nie ma sensu sprowadzać kolejnego zawodnika, tym bardziej że musimy poczynić znaczące wzmocnienia w innym sektorze boiska. A przecież w składzie na przyszły sezon mogą się znaleźć Powell i Lingard, którzy idealnie będą nadawali się do rotacji. W dodatku jak sam pisałeś jest Welbeck i Nani. Zaha to raczej powinien udać się na kolejne wypożyczenie, gdzie będzie mógł grać regularnie.

Jeśli byśmy na stałe przeszli do gry obecnym ustawieniem (patrząc wstecz, to ciężko mi w to uwierzyć, no ale może jednak) to mamy 3 wolne pozycje w ofensywie, nie licząc napastnika. A zawodników do gry sporo bo aż 7: Mata, Kagawa, Januzaj, Nani, Welbeck, Powell, Lingard. Celowo nie wymieniam Younga czy Antka, bo jeśli chcemy grać tak jak obecnie, to musimy się ich pozbyć.

Wróćmy jednak do Kagawy, bo to temat o nim. Shinji łapię formę, oby zdrowie dopisywało, a Moyes konsekwentnie na niego stawiał.


RE: Shinji Kagawa - RedLucas - 29-08-2014 14:47

Coraz więcej info, że Kagawa w BVB. Jeśli to prawda, to strasznie szkoda chłopaka, bo miał dużego pecha w United. Najpierw nie było "10" w naszym ustawieniu, potem "10" został Rooney, a potem przyszedł Mata. Nikt na tego chłopaka nigdy mocno nie postawił na Old Trafford. A IMO umiejętności naprawdę duże. Nie mieliśmy nawet okazji się przekonać, czy to był zawodnik gotowy, aby prowadzić tę drużynę do wielkich sukcesów.

Mówi się o 10 mln. Kwota rzekłbym niezła. Jak na zawodnika głównie rezerwowego. Przypominam, że kupowaliśmy go za bodajże 15 melonów.


RE: Shinji Kagawa - Foster - 29-08-2014 15:29

Szkoda mi Japończyka, ale tak to się musiało ostateczni skończyć. Obecnie mamy zbyt dużo zawodników w ofensywie i część z nich musi odejść. Kagawa i tak by nie grał zbyt często, a szkoda by taki zawodnik siedział na ławce i się marnował. Cieszę się, że klub pozwolił mu odejść skoro nie jest pierwszym wyborem.
Shinji przez te dwa lata tak naprawdę nigdy nie dostał szansy rozegrania kilku, kilkunastu spotkań pod rząd. Choć z drugiej strony trzeba też przyznać, że poza pojedynczymi przebłyskami Japończyk nie pokazał, że na taką szansę zasługuję. Wydaje się, że Shinji mentalnie i fizycznie nie pasuje do Premier League. Mimo wszystko ja go zawsze będę dobrze wspominał, bo jednak rzadko kiedy grał źle. Żałuję, że nie wyszło bo zawsze Japończyka darzyłem sympatią.
Życzę mu wszystkiego dobrego i wierzę, że w BVB się odbuduje i znów będzie czarował swoją grą, tak jak to miało miejsce podczas pierwszej przygody w BVB.


RE: Shinji Kagawa - Under - 29-08-2014 17:18

Transfer nieprzemyślany jak wiele ruchów SAFa w ostatnich latach, szkoda. United straciło pieniądze, Kagawa stracił czas a BVB "10", bo Michtarjan to półka niżej.


RE: Shinji Kagawa - RedLucas - 29-08-2014 17:37

Na poważnie to napisałeś czy trollujesz? Przecież jasne jest, że Kagawa był ściągany po to, aby przejść na grę jednym napastnikiem, którym miał być Rooney. A że trafiła się okazyjna cena za RVP, to SAF nie odpuścił i wolał potem na siłę kombinować z ustawieniem.


RE: Shinji Kagawa - Foster - 29-08-2014 18:41

Cytat:Transfer nieprzemyślany jak wiele ruchów SAFa w ostatnich latach, szkoda. United straciło pieniądze, Kagawa stracił czas a BVB "10", bo Michtarjan to półka niżej.
Kolejny bzdurny post w Twoim wykonaniu. Widzę, że upodobałeś sobie krytykowanie ostatnich działań Fergusona...
Kagawa trafił na Old Trafford bo razem z Hazardem/Lucasem miał być siłą nowego systemu, do którego SAF powoli zaczynał chyba się przekonywać. Pech chciał (dla Kagaawy rzecz jasna), że trafiła się świetna okazja, z której nie można było nie skorzystać. Nie wyciągnąć ręki po klasowego napastnika jakim był van Persie i to jeszcze po promocyjnej cenie to byłby grzech.

Było minęło. Choć uważam, że można było lepiej wykorzystać Kagawę to sam Japończyk również nie jest bez wini.


RE: Shinji Kagawa - Under - 29-08-2014 18:50

(29-08-2014 17:37)RedLucas napisał(a):  Na poważnie to napisałeś czy trollujesz? Przecież jasne jest, że Kagawa był ściągany po to, aby przejść na grę jednym napastnikiem, którym miał być Rooney. A że trafiła się okazyjna cena za RVP, to SAF nie odpuścił i wolał potem na siłę kombinować z ustawieniem.

Co dla mnie było głupotą, nieodpowiedzialnością i krótkowzrocznością. W 12/13 zaskoczyło bo Roo był sporo kontuzjowany, a teraz drugi rok mamy problem przez posiadanie dwóch napastników i żadnego skrzydłowego...


RE: Shinji Kagawa - RedLucas - 29-08-2014 21:31

Szczerze? Ja bym wtedy nie wziął RVP. Ok, klasa gość, ale suma sumarum chyba narobiło to więcej kłopotów, niż pożytku. Sam nie wiem. Z drugiej strony, po jednym sezonie SAF zobaczył, że nie ma miejsca dla Roo i RVP na boisku i chciał Roo sprzedawać. Niestety, potem przyszedł Moyes i wszystko zostało włożone między bajki.