Redcafe.pl - Manchester United Forum
Nick Powell - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Nick Powell (/showthread.php?tid=1249)

Strony: 1 2


Nick Powell - Adis - 13-06-2012 09:54

[Obrazek: Powell-625480.jpg]

22. NICK POWELL

Data urodzenia: 23 marca 1994
Miejsce urodzenia: Crewe, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: pomocnik
Wzrost: 183 cm

Poprzedni klub: Crewe Alexandra
Debiut w MU: 15 września 2012 v Wigan (H)



Re: Nick Powell - Mubinio - 13-06-2012 11:29

Nikt z nas pewnie League Two nie ogląda, ale na kompilacjach koleś wygląda na szybkiego, twardo stojącego na nogach zawodnika obdarzonego silnym strzałem. Może być ciekawie, w końcu Alex jak już skauci osobiście to skauci dość dobrze. Wink


Re: Nick Powell - RedLucas - 13-06-2012 11:50

Pewnie, że widziałem go tylko na kompilacjach, ale patrzę na gościa i widzę faceta, który zrobi karierę na OT.


Re: Nick Powell - Chudy - 13-06-2012 13:42

Fajnie że Anglik, wkurwia mnie tylko że młodszy ode mnie :roll:


Re: Nick Powell - CyberMU - 13-06-2012 20:21

Na oczy jego gry nie widziałem, ale mam nadzieję, że okażę się dobrym zawodnikiem i na OT karierę zrobi.
Jebaniec.. ode mnie też młodszy... :shock:

E: To on od razu będzie włączony do pierwszej czy najpierw rezerwy? Jak to będzie?


Re: Nick Powell - samcro - 13-06-2012 21:47

CyberMU napisał(a):E: To on od razu będzie włączony do pierwszej czy najpierw rezerwy? Jak to będzie?

Na mecze pszedsezonowe pewnie dadzą mu potrenować z drużyną, może zagrać w sparingach lecz nie oczekiwałbym by w tym sezonie grał w pierwszym składzie w oficjalnych meczach.


Re: Nick Powell - Mubinio - 13-06-2012 22:16

Mi się wydaje, że zajmie miejsce Pogby i czasem z ławki wejdzie.... W końcu nie co dzień daje się 6 mln funtów za 18-latka.


Re: Nick Powell - Hubson - 14-06-2012 07:20

4 liga bo 4 liga ale jednak LIGA.
To o wiele większe wyzwanie niż gra w rezerwach, więc jakieś tam doświadczenie ma. Wiadomo, że przeskok jest bardzo duży, ale zbyt długo czekać z wstawianiem go do gry też nie ma co.
Jeżeli coś ma z niego być to niech od razu wie, że nie przyszedł tu tylko, żeby zastąpić innego rezerwowego.

Co cieszy to fakt, że chłopak wydaje się na ogarniętego.


Re: Nick Powell - Foster - 14-06-2012 07:31

Kluczowym pytaniem moim jest na jaką pozycję przewidziany jest młody Anglik? Jeśli ofensywny pomocnik to wydaje się, że będzie on alternatywą dla Kagawy, oczywiście pod warunkiem, że prezentowany przez niego poziom będzie odpowiedni do gry w naszym klubie. Jeśli jednak, rzeczywiście przewidziany jest na AM to chyba trochę niefajnie poczuje się Petrucci. Włoch ma za sobą znakomity sezon w rezerwach i wydaje się, że zasłużył na szanse pokazania się w pierwszym składzie.

Nie mniej cieszę się, że Powell trafił do United.


Re: Nick Powell - michal85 - 14-06-2012 07:58

Alternatywa dla Kagawy?

Powell w chwili obecnej będzie - w najlepszym wypadku - tam gdzie był Pogba w zeszłym sezonie. Jeśli go nie wypożyczymy to co najwyżej dostanie szanse w CC i jeśli tam pokaże się ze świetnej strony to ma szansę trochę więcej pograć(czytaj wejść z ławki w kilku spotkaniach). Przeskok z League2 nie jest duży, to jest kolosalna przepaść.


Re: Nick Powell - Foster - 14-06-2012 14:59

Racja, trochę mnie poniosło. Rano było, może dlatego Wink


Re: Nick Powell - Foster - 13-07-2012 14:48

sir Alex Ferguson napisał(a):Zapytałem Dario, czy Nick może być środkowym pomocnikiem. On jest przekonany, że to jego pozycja i sam zawodnik też tak uważa. Taką rolę będzie zatem pełnił w naszym zespole i na tym skupimy jego rozwój.
Czarno na białym wychodzi, że Powell po prostu zajmie miejsce Pogby, który wyruszył podbijać ławkę w Turynie.

W sumie to dobrze, że chłopak ma grać CM'a. Jest wysoki, przybierze jeszcze trochę masy i będziemy mieli silnego rozgrywającego. Oby potwierdził swój nieprzeciętny talent i za parę lat stanowił o sile naszego zespołu.


Re: Nick Powell - Adis - 07-09-2012 09:49

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XjXjboH4qhY[/youtube]
od 30 sekundy bramka Powella z wczorajszego meczu U19 Niemcy - Anglia.


Re: Nick Powell - Mubinio - 07-09-2012 09:53

Dla mnie to jest napastnik albo ofensywny środkowy pomocnik, boję się o to, czy eksperyment z robieniem z niego środkowego pomocnika to nie będzie niewypał.


Re: Nick Powell - KARTONick - 07-09-2012 19:28

Ajj, ale bramka ładna !