Redcafe.pl - Manchester United Forum
Nick Powell - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Nick Powell (/showthread.php?tid=1249)

Strony: 1 2


Re: Nick Powell - FanaticMU - 07-09-2012 21:11

Paul Scholes swojego czasu też taka strzelił Wink)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Peyj92bL7DU[/youtube]

bramka ta jest na czasie 5:09-5:19


Re: Nick Powell - Silvan - 09-09-2012 00:16

Nick Powell: "I broke more sweat in one training session chasing Paul Scholes than in all my time at Crewe" <hahaha>


RE: Nick Powell - Foster - 30-12-2012 12:02

Wczoraj poszła wiadomość, że Powell ma zostać wypożyczony. Najprawdopodobniej Nick trafi do Leicester City. Moim zdaniem to bardzo dobra decyzja. Chłopak potrzebuje regularnej gry, a u nas tego nie dostanie, bo jest na chwile obecną po prostu za słaby.


RE: Nick Powell - Mubinio - 11-02-2013 22:04

A Powell strzelił dziś gola dla U21. Ostatnio strasznie cicho było o tym zawodniku, można by pomyśleć, że po prostu cieniuje i dlatego nawet nie siada u nas na ławce.

Ja mam inną tezę, a wywodzę ją z wypowiedzi kogoś tam w filmie "Sir Alex - coś tam" (wiem , jestem bardzo pomocnySmile). Polega to mianowicie na tym, że Alex bierze młokosa, który gówno wie o prawdziwej piłce, wstawia go do składu w PL, w LM, po czym, niezależnie od tego, jak zagra, zsyła go znowu do rezerw. Ale przed tym mówi mu: "pojąłeś jakie to uczucie grać w koszulce Manchesteru United? Jak będziesz dobrze trenował i robił postępy, to będziesz miał znowu taką okazję". Ponoć niesłychanie motywujące.


RE: Nick Powell - mat.ka - 11-02-2013 23:58

(11-02-2013 22:04)Mubinio napisał(a):  A Powell strzelił dziś gola dla U21. Ostatnio strasznie cicho było o tym zawodniku, można by pomyśleć, że po prostu cieniuje i dlatego nawet nie siada u nas na ławce.

A komu strzelił? Fabiańskiemu strzelił.

(11-02-2013 22:04)Mubinio napisał(a):  Ja mam inną tezę, a wywodzę ją z wypowiedzi kogoś tam w filmie "Sir Alex - coś tam" (wiem , jestem bardzo pomocnySmile). Polega to mianowicie na tym, że Alex bierze młokosa, który gówno wie o prawdziwej piłce, wstawia go do składu w PL, w LM, po czym, niezależnie od tego, jak zagra, zsyła go znowu do rezerw. Ale przed tym mówi mu: "pojąłeś jakie to uczucie grać w koszulce Manchesteru United? Jak będziesz dobrze trenował i robił postępy, to będziesz miał znowu taką okazję". Ponoć niesłychanie motywujące.

Sprytne Smile Ale Pogba niedawno dał przykład tym zdolnym ale niecierpliwym, jak można obejść takie zagrywki Fergusona. Mimo wszystko mam nadzieję, że Powell jeszcze pogra w tym sezonie w PL.


RE: Nick Powell - panopticum - 12-02-2013 02:13

Hit or miss, z Pogbą się nie sprawdziło, mówi się trudno.


RE: Nick Powell - Adis - 12-02-2013 22:47

Mubinio napisał(a):A Powell strzelił dziś gola dla U21. Ostatnio strasznie cicho było o tym zawodniku, można by pomyśleć, że po prostu cieniuje i dlatego nawet nie siada u nas na ławce.
We wczorajszym meczu poza Powellem wyróżnił się także Januzaj, poza dobrą grą zaliczył też 2 asysty, bardzo ciekawy chłopak.


RE: Nick Powell - Cepilek - 13-02-2013 08:42

O Januzaju pisałem już kilka razy, chłopak powinien grac jeszcze w AKademii ale jest za dobry.

Jeśli zapewniy sobei mistrzostwo przed koncem sezonu to na moje zadebiutuje, zasługuje na to. Szkoda że Deahli nie jest jeszcze fizycznie gotowy na ten poziom.


RE: Nick Powell - michal85 - 13-02-2013 09:08

Januzaj też się przecież wydaje bardzo kruchy. Nie wiem szczerze mówiąc, czemu to własnie on a nie Deahli grywa regularnie w u21, ale na pewno jakiś sens to ma Wink
Keane, Powell, Daehli, Januzaj i Pearson to obecni zawodnicy, którzy wg mnie mają największe szanse na zrobienie kariery u nas. Wszystko się jednak może szybko zmienić.

A o Powellu nie było słychać bo zmagał sie z kontuzją.


RE: Nick Powell - daniel - 17-03-2013 10:49

Mając na uwadze obecną sytuacje i przewagę punktową koleszka powinien grywać chociażby ogony - ostatnie 15-20min.


RE: Nick Powell - Foster - 17-03-2013 11:33

I z pewnością dostanie. Mam nadzieję, że walka o tytuł będzie rozstrzygnięte na kilka kolejek przed końcem sezonu, ta by Nick i może paru innych dostało szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.


RE: Nick Powell - Foster - 06-01-2015 01:33

Powell wrócił z nieudanego wypożyczenie do Leicester United. Ciekaw jestem co teraz będzie z tym chłopakiem... docierają wieści jakoby Powell nie przykładał się do treningów są bardzo niepokojące. Nick naprawdę nieźle się zapowiadał. Po udanych wypożyczeniu w Wigan wydawało się, że coś z niego będzie.

Z tego co podają media, niemal wszystkiego kluby z Championship są zainteresowane jego wypożyczeniem. Myślę, że powinniśmy wypożyczyć go właśnie do ligi niżej. On przede wszystkim musi grać, jeśli cokolwiek ma z niego być. Co więcej trzeba mu wbić do głowy, że bez pracy na treningach nic nie osiągnie. U nas w chwili obecnej nie ma żadnych szans na grę.