Redcafe.pl - Manchester United Forum
LM w TV - 2012/13 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: LM w TV - 2012/13 (/showthread.php?tid=1294)

Strony: 1 2 3


RE: LM w TV - 2012/13 - Foster - 03-01-2013 19:08

[Obrazek: jose-mourinho-reakcja-na-mecz-bvb-w-tvp-gif]


RE: LM w TV - 2012/13 - kojot - 03-01-2013 20:01

W Dortmundzie grają Polacy i to na pewno miało wielki wpływ na to. Jednak jak pomyślę o prestiżu jaki posiada nasz mecz to to jest bardzo dziwna decyzja, a nawet śmieszna, chyba dwa największe kluby świata ( nie licząc barcelona), a oni puszczają bardzo odstające zespoły od tej pary, to tak jakby zastąpić szlagier PL typu United- City na rzecz QPR i Reading. Jeśli zysk czerpią z oglądalności to myślę, że więcej by zarobili gdyby nas puścili Wink.


RE: LM w TV - 2012/13 - Jaroldz - 03-01-2013 22:56

Cytat:"Rozumiem bulwers fanów Realu i MU, ale Borussia niemal jak reprezentacja, podejrzewam, że bezstronni Polacy chcą oglądać sukcesy naszych. Poza tym, patrząc, jak grały jesienią Borussia i Szachtar, ich mecz może się okazać najfajniejszym kawałkiem ofensywnego futbolu w 1/8 finału" - dodaje Pol.

W takim razie niech jeszcze przed meczami Borussii na Signal Iduna Park grają Mazurka Dąbrowskiego, aby polskie trio jeszcze bardziej wczuło się w narodowe nastroje. BVB jak reprezentacja. No nie wytrzymamExclamation

i jeszcze ten tekst o najfajniejszym kawałku ofensywnego futbolu w 1/8 finału... Jak lubię Michała Pola, tak tą jego wypowiedzią jestem lekko zażenowany.


RE: LM w TV - 2012/13 - allfanmu - 03-01-2013 23:12

Ja pohejtuję zatem trochę Steca. Ten jego tekst o pirackich streamach z kilgońskim językiem jest żenujący. Nie każdy jest dziennikarzyną zarabiająca krocie za byle jaką pracę, żeby obejrzeć sobie na satelicie albo najlepiej jeszcze na wyjebanej plazmie, bo zaraz się okaże, że oglądanie spotkań na odbiorniku mniejszym niż 50 cali to wstyd.

Trzeba obadać czy w Portugalii pokazują każdy mecz Cluju, bo w końcu tam gra 8 portugalczyków. U nas jest orgazm, bo gra 3 polaków. Żenujące.


RE: LM w TV - 2012/13 - Jaroldz - 04-01-2013 00:02

[Obrazek: 0bce0532171b50eefb15956ba9307cad_origina...1357254003]


RE: LM w TV - 2012/13 - Kosma - 04-01-2013 02:19

Jeden wielki bulwers, wszyscy święcie oburzeni/obrażenie, bo TVP wybrała (dla nas) do dupy. Gdyby wybrali w drugą stronę, też byłby wielki hejt, lecz z drugiej strony. Trzeba się pogodzić z tym, że TVP to nie telewizja dla kibiców, ale dla społeczeństwa, że ma misję i, że za każdą ważniejszą decyzją był, jest i będzie hejt, bo w końcu "TVP jako telewizja publiczna powinna...". Albo lepiej, nie godzić się, tylko zrobić coś z tym, że taki twór jak TV publiczna istnieje, ale to temat do innego działu...

Polecam link, bo równie dobrze mógłbym skopiować mój tekst tutaj.
http://redlog.pl/2013/01/04/problem-tkwi-glebiej-niz-sie-wiekszosci-wydaje/


RE: LM w TV - 2012/13 - Under - 04-01-2013 03:21

Stec i Pol to mogliby fryzjera odwiedzić.
Jest szansa na LM w C+? Bo się mieli z N łączyć


RE: LM w TV - 2012/13 - Ruuuuuuuuuud - 04-01-2013 10:19

Dla mnie to są bzdury Krisu.Gdyby TVP pokazywało nasze spotkanie to wątpie, żeby podniósł sie taki raban.I nie wierze w to, że postronny widz woli oglądać Borussie z Szachtarem.Wiadomo, potrafię zrozumieć, że ktoś lubi popatrzeć na 3 polskich zawodników, ale nie w momencie kiedy będzie miał miejsce taki szlagier.Bo spotkania Borussi tak nazwać nie można.

Zresztą Jaroldz mnie rozwalił tym Kwejkiem, "Oczywiście są to dwa szlagiery" xd


RE: LM w TV - 2012/13 - Kosma - 04-01-2013 10:54

Bo żyjesz R(u^10)dzie w świecie kibiców przede wszystkim United, a w ogólności klubowych / zaangażowanych (nie mogę znaleźć słowa, lecz wiadomo, o co chodzi), a nie wśród Januszy oglądających, co TV da lub interesujących się Polakami. Nie chodzi mi tu o postronnego widza, jakim ja bym był w starciu np. Juve z Bayernem, tylko o takiego właśnie gościa włączającego wieczorem TV do pooglądania czegoś.

Zresztą, ja mam w dupie ich decyzję tak długo, jak TVP będzie na specjalnych prawach. Nawet mimo tego, że 13.02 będę na nartach w metropolii zwanej Szczawnikiem, więc jeszcze trudniej będzie mi znaleźć transmisję tegoż wydarzenia niż gdyby było w TVP...


RE: LM w TV - 2012/13 - Jaroldz - 04-01-2013 12:11

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/aktualnosci/dlaczego-borussia-a-nie-real-nasze-argumenty/9616343

Jak dla mnie, to mocno naciągane te argumenty i na siłę szukanie usprawiedliwienia dla tej skandalicznej decyzji szefów TVP, którzy zdecydowali się puścić mecz Polussii z Szachtarem.


RE: LM w TV - 2012/13 - sebos_krk - 04-01-2013 12:18

Szkoda nerwów na dyskusje o stacji, która potrafiła przerwać transmisję meczu koszykówki po trzech kwartach czy hokeja po dwóch tercjach, a o wybitnie niszowym sporcie jakim są skoki narciarskie potrafią napierdalać pół roku, co czasami było przesadą nawet w czasach sukcesów Adama.

tvp po prostu zakpiła sobie z ludzi, którzy interesują się sportem.


RE: LM w TV - 2012/13 - Jaroldz - 04-01-2013 12:24

Ludzie już "jadą" po tym ich oświadczeniu i wypisują kontrargumenty:

- a co będzie, jak Ronaldo strzeli 10 bramek byłemu klubowi?
- a co będzie, jak van Persie zdobędzie trzy bramki na Santiago Bernabeu?
- a co będzie, jak David de Gea pokona Casillasa strzałem z ponad 50 metrów?

Tak można pisać jeszcze długo. TVP nie powinna już zabierać głosu w tej sprawie, bo tylko coraz bardziej się pogrąża.


RE: LM w TV - 2012/13 - RedLucas - 04-01-2013 12:44

Jestem wkurwiony strasznie, ale co zrobić. W sumie to nawet moja złość nie koncentruje się na TVP, lecz na tych wszystkich piknikach, które piłkę nożną mają w dupie, ale jak już mają coś wybierać, to chcą zobaczyć Polaków. Choć jak teraz sobie myślę, to z drugiej strony - jako, że są to tylko pikniki to jakby im puścić United-Real to też by obejrzeli. Bo po pierwsze - nie są takimi "fanami", żeby szukać transmisji BVB gdzie indziej, po drugie - podejrzewam, że większość z braku laku obejrzałaby dobry futbol w postaci United i Realu, bo nie wierzę, że ktoś tych klubów może nie znać.

Jeszcze jedno, wszyscy się dojebali tej Borussi, ale ja się pytam co robi Barca-Milan zamiast nas?


RE: LM w TV - 2012/13 - kaka - 04-01-2013 12:44

Walić ich, szkoda nerwów, mi szybko przeszło. Zbyt wiele już widziałem i przeżyłem z tą stacją żeby mieć nadzieje na ich logiczne myślenie. Mam tylko ogromną nadzieje, że mecz BVB okaże się nudnym jak flaki z olejem spotkaniem i skończy się bezbramkowym remisem, a nasz mecz będzie obfitował w wiele bramek i zwrotów akcji. Tak aby cała Europa żyła tym meczem jeszcze wiele, wiele dni po ostatnim gwizdku. To będzie najlepsze co nas może spotkać. Wrzucać już na luz :>


RE: LM w TV - 2012/13 - sebos_krk - 04-01-2013 13:14

RedLucas napisał(a):ale ja się pytam co robi Barca-Milan zamiast nas?
My 20.01 nie gramy. Wtedy jest tylko mecz galata - schalke (jak ktoś słusznie zauważył powinni go transmitować, bo swego czasu w Niemczech grali Hajto i Wałdoch).