Redcafe.pl - Manchester United Forum
LM w TV - 2012/13 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: LM w TV - 2012/13 (/showthread.php?tid=1294)

Strony: 1 2 3


RE: LM w TV - 2012/13 - Ruuuuuuuuuud - 04-01-2013 15:46

Krix napisał(a):Bo żyjesz R(u^10)dzie w świecie kibiców przede wszystkim United, a w ogólności klubowych / zaangażowanych (nie mogę znaleźć słowa, lecz wiadomo, o co chodzi), a nie wśród Januszy oglądających, co TV da lub interesujących się Polakami.

Tacy Janusze myślę, że meczem United-Real też zawiedzeni by nie byli.A wydaje mi się, ze grupa osób zainteresowanych POLSKĄ Borussią(w składzie z Robertem Lewandowskim, Jakubem Błaszczykowskim i Łukaszem Piszczkiem) to jest jednak mniejszość.
Dlatego wybór naszego meczu byłby odpowiedniejszy, bo kibiców United i Realu jest w Polsce mnóstwo.Tak mi się przynajmniej wydaje,nie wiem, może jestem w błędzie.


RE: LM w TV - 2012/13 - Hubson - 04-01-2013 17:39

Jebać to. I tak chodzi tylko o transmisję która jest w dobrej jakości i się nie ścina bo studia czy opinie a nawet komentarz... o to nikt nie dba. Po prostu szkoda, że trzeba będzie się trochę namęczyć, ze znalezieniem streamów. No i fakt faktem, wychodzi na to, że jakaś tam Borussia jest ważniejsza niż 2 z 3 najlepszych klubów piłkarskich na świecie z tradycjami i historią o wiele większą niż klub niemiecki czy ukraiński...


RE: LM w TV - 2012/13 - sebos_krk - 09-01-2013 21:34