Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pośmiejmy się z przeciwników - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Pośmiejmy się z przeciwników (/showthread.php?tid=130)



Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Mubinio - 26-04-2010 07:33

Forum lfc.pl jest niezawodne:

Cytat:Teraz nie wiem co lepsze... Czy zajęcie 4 miejsca i pozostanie Benka na nastepny sezon ( w ktorym nic nie osiagniemy , bo z nim sie tego poprostu nie da ) , czy zajęcie 5,6 miejsca i zwolnienie Benka i przyjscie nowego trenera
to było 3 tyg temu, także jeszcze się łudzili ;d

Cytat:W tym roku 86 punktów, które mieliśmy w zeszłym sezonie daje tytuł:/
trza było zrobić je w tym, a nie w tamtym

Cytat:Jeśli chodzi o 4. miejsce to już nawet na to nie liczę,
to już było wczoraj Big Grin jasnowidz, czy co? Big Grin

Cytat:jak sobie pomyśle, ze MU nas wyprzedzi w ilości zdobytych mistrzostw to mi się na wymioty zbiera.

Cytat:Nie mogę natomiast przychylić się do apelu Grześka o ściskanie kciuków za inne angielskie kluby w europejskich pucharach bo prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż ktokolwiek zobaczy mnie wiwatującego na widok Rooneya z Owenem podnoszących Puchar Europy. Toż to obrzydlistwo.
kwintesencja


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - panopticum - 26-04-2010 16:28

A co, ściskasz kciuki za Arsenal, Chelsea albo Liverpool? Mnie się podobało jak te patałachy nie wyszły z grupy.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Lasq - 26-04-2010 16:47

Ja tam np. wolę żeby Chelsea zdobyła LM niż Barca, Real czy Bayern. Widać jestem chujowym kibicem


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Matti888 - 26-04-2010 16:52

Mubinio napisał(a):W tym roku 86 punktów, które mieliśmy w zeszłym sezonie daje tytuł:/

trza było zrobić je w tym, a nie w tamtym
Bardzo ciekawy cytat. Przecież Chelsea ma obecnie 80 punktów, a my 79. Przypuśćmy, że obie drużyny wygrywają wszystkie mecze do końca sezonu (odpukać), to Chelsea miałaby 86, a my 85. Nie wiem jaki stosunek miał LFC w zeszłym sezonie, ale pewnie gorszy od obecnego Chelsea, więc byliby jednak na drugim miejscu. A jak uparcie twierdzą, że wygraliby, to oznacza, że wierzą w United, że na końcu będzie przed Chelsea. Może ten kibic podświadomie woli Man Utd Big Grin


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - panopticum - 26-04-2010 17:14

fidain napisał(a):Ja tam np. wolę żeby Chelsea zdobyła LM niż Barca, Real czy Bayern. Widać jestem chujowym kibicem
Od razu chujowy kibic. Cheer up emo kid1 :o


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - matys - 26-04-2010 17:52

fidain napisał(a):Ja tam np. wolę żeby Chelsea zdobyła LM niż Barca, Real czy Bayern. Widać jestem chujowym kibicem
No to tam Chelsea, to tam wiadome. Co oni nas obchodzą, ale Poolowi albo Shitty byś kibicował w finale, z Barcą dajmy?


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - daniel - 26-04-2010 19:46

fidain napisał(a):Ja tam np. wolę żeby Chelsea zdobyła LM niż Barca, Real czy Bayern. Widać jestem chujowym kibicem

nie Ty jeden <gafa>

jakby grał Looserpool albo Shitty z Farca albo Kurewskimi to po prostu bym go nie oglądał i srałbym na to kto wygra


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Lasq - 26-04-2010 22:34

danieltwi napisał(a):jakby grał Looserpool albo Shitty z Farca albo Kurewskimi to po prostu bym go nie oglądał i srałbym na to kto wygra

/signed

Tak jak notabene mam postanowienie nie oglądania finału Bayern - Barca jeśli by do takiego (odpukać!) doszło.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Mubinio - 27-04-2010 07:26

Hmmm z finałem to nie wiem, bo jednak jakby grało Shitty albo Scousersi to chyba bym się im kibicować nie odważył Big Grin Ale np już Arsenalowi lub Chelsea tak, a to tylko i wyłącznie dlatego, że są to kluby ANGIELSKIE. Im dalej zachodzą w LM kluby angielskie, tym lepiej dla atrakcyjności i prestiżu całej Premiership. Chcę kiedyś dożyć całej Big Four w 1/2 LM.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Czary - 27-04-2010 16:01

fidain napisał(a):
danieltwi napisał(a):jakby grał Looserpool albo Shitty z Farca albo Kurewskimi to po prostu bym go nie oglądał i srałbym na to kto wygra

/signed

Tak jak notabene mam postanowienie nie oglądania finału Bayern - Barca jeśli by do takiego (odpukać!) doszło.

To ktoś jeszcze CL ogląda live? :shock:

Nie no na Barca - Inter się jeszcze skuszę, ale tylko dlatego, żeby zobaczyć przegranego Leosia. Jeśli finał Bayern - Barca, to też oglądać nie będę.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Lasq - 27-04-2010 18:11

No ja oglądam generalnie większość meczy CL live - nie tylko te United Tongue Ale niektórych drużyn po prostu nie trawię.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Czary - 27-04-2010 18:16

Cytat:To ktoś jeszcze CL ogląda live? :shock:

To taki żart był.

fidain napisał(a):No ja oglądam generalnie większość meczy CL live - nie tylko te United Tongue Ale niektórych drużyn po prostu nie trawię.

Otóż to. Również oglądam CL, ale jak mam oglądać Barce i wysłuchiwać podnieconych komentatorów każdym zagraniem Messiego to mnie aż krew zalewa.

Dobra EOT z mojej strony bo to nie ten temat. Smile


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - sebos_krk - 29-04-2010 13:48

Dyskusja off-top > kosmos. Jeśli ktoś ma problem ze zrozumieniem o czym tutaj piszemy polecam zapoznanie się z pierwszym postem tego tematu. Wstawki rodem ze szkolnego korytarza w podstawówce zostawiamy dla siebie. Każdy następny post nie na temat będzie nagradzany ostrzeżeniem.
Przypominam, że o Lidze Mistrzów można rozmawiać w specjalnie do tego stworzonym miejscu na forum.
Wątpliwości - pw lub odpowiedni do tego temat.



Re: Pośmiejmy się z przeciwników - daniel - 30-04-2010 18:18

<a class="postlink" href="http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100428202539/nonsensopedia/images/4/4c/Busquets3.jpg">http://images2.wikia.nocookie.net/__cb2 ... quets3.jpg</a>

mistrzostwo! :lol:


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - panopticum - 03-05-2010 17:07

<a class="postlink" href="http://www.redcafe.net/f7/we-won-throw-get-there-liverpool-version-294824/">http://www.redcafe.net/f7/we-won-throw- ... on-294824/</a>
Fajny temat.