Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pośmiejmy się z przeciwników - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Pośmiejmy się z przeciwników (/showthread.php?tid=130)



Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Jov - 10-12-2010 14:03

Komentarz kibica Arsenalu :
Cytat:Evra poradzi sobie z Nasrim ? HAHAHAHAHAHA szczerze wątpie najlepszy pomocniki ligi kontra komedia.... w ciemno biore 2;0 Arsenal



Re: Pośmiejmy się z przeciwników - panopticum - 11-12-2010 21:03

[Obrazek: woy-o.gif]


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Adis - 11-12-2010 22:33

[Obrazek: 2010-12-06.jpg]


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Kosma - 18-12-2010 22:52

Pewnie znane, choć ja pierwszy raz widzę Wink
<a class="postlink" href="http://www.widelec.org/stuff/pilka-nozna2/pilka-nozna-58.jpg">http://www.widelec.org/stuff/pilka-nozn ... zna-58.jpg</a>

E:
[Obrazek: 2010-12-17.jpg]


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Mubinio - 19-12-2010 10:54

Hahahaha podsumowanie skillsów Alana Pardew:

[Obrazek: 2010-12-08.jpg]


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - daniel - 19-12-2010 17:04

[Obrazek: konchesky.jpg]


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Kosma - 21-12-2010 21:44

Cytat:Trener piłkarzy Interu Mediolan Rafael Benitez był bardzo zaskoczony informacjami o swoim rzekomym zwolnieniu z klubu. Hiszpan zapewnił, że pozostaje w świetnych stosunkach z prezesem Massimo Morattim.

- Między nami są dobre stosunki i nigdy nie było z tym problemu. Rozmawialiśmy przez telefon o zespole. Mówił, że byli i obecni piłkarze widzą grę drużyny jako najlepszą od 15-20 lat, a o zespole mówi się jako o włoskiej Barcelonie - przekonywał Rafa.

Benitez po finałowym meczu klubowych mistrzostw Świata (wygranym 3:0 z TP Mazembe) w wywiadzie zarzucił prezesowi klubu niedotrzymanie obietnicy i niesprowadzenie zawodników, których chciał. W związku z tą wypowiedzią włoskie media nie miały wątpliwości co do przyszłości Hiszpana i już w poniedziałek wymieniały jego potencjalnych następców.

- Gdy zobaczyłem nagłówki gazet, byłem bardzo zaskoczony. Wiele osób dzwoniło też do mnie i pytało czy to prawda, że już zostałem zwolniony - powiedział szkoleniowiec, który latem przeniósł się do Mediolanu z Liverpoolu.

- To są jedynie pogłoski, które krążą wokół mnie od dłuższego czasu. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem teraz na wakacjach, aby odpocząć przed rundą wiosenną - dodał.

Szkoleniowiec latem zastąpił Jose Mourinho, który w poprzednim sezonie poprowadził Inter do mistrzostwa kraju oraz triumfów w Pucharze Włoch i Lidze Mistrzów. Obecnie włoski zespół zajmuje siódme miejsce w tabeli Serie A i do prowadzącego Milanu traci 13 punktów.

<rotfl> <rotfl>


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Jaroldz - 22-12-2010 12:47

Godziny Beniteza jako trenera Interu są już policzone i coraz głośniej w mediach jest o jego zwolnieniu. Najbardziej prawdopodobnym następcą Grubego Benka jest Leonardo. Nawet Sky UK już podała informację, że Rafa został zwolniony Wink

EDIT:

Kolejna "inteligentna" wypowiedź Balotelliego, który ma wysokie mniemanie o sobie:

Cytat:- Pewnego dnia będę grał w Milanie. Póki co jestem szczęśliwy jako piłkarz w Anglii, jednak Zlatan Ibrahimović chciałby mnie widzieć w koszulce Milanu. Pewnego dnia jego życzenie się spełni - stwierdził nieokrzesany reprezentant Włoch.

- Na świecie istnieje tylko jeden piłkarz, który jest trochę lepszy ode mnie. To Leo Messi - dodał Balotelli.

<hahaha> <hahaha> <hahaha>


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - sebos_krk - 22-12-2010 13:33

Weźcie nie przytaczajcie wypowiedzi tego czarnego misia, bo on inteligencją by poległ nawet przy tych lolach i pytaniach z finału Miss Polonia.
Zlatan to może chciałby go widzieć, ale drużyna nie składa się z dwóch zawodników, a w Milanie też są tacy, którzy szanują klub i rywala zza miedzy. Kibice w całym Mediolanie też będą szczęśliwi :kox:


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Jov - 22-12-2010 16:18

Cytat:Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, wszystko wskazuje na to, iż Chelsea Londyn pozyskała wczoraj młody diamecnik akademii Feyenoodu, Nathana Ake. Co jest jednak złą wiadomością dla sympatyków The Blues, klub prawdopodobnie znów ominął pewne przepisy, przez co ściągnął na siebie widmo... dobrze znanego zakazu transferowego!
Rozgoryczony zachowaniem mistrzów Anglii jest szef zarządu Feyenoordu Leo Beenhaker, który mocno krytykuje działania nie tylko The Blues, ale wszystkich klubów z Premier League. Holender zaznaczył ponadto, iż sprawa trafi pod lupę Fifa.
To doprowadza mnie do szału. Zespoły Premier League psują rynek swoimi zachowaniami. Są rekinami żarłaczami piłki nożnej. Inne drużyny w Europie nie robią takich rzeczy, tylko Anglicy niczym się nie przejmują - skarży się były selekcjoner reprezentacji Polski.
Według części mediów, jeśli holenderski klub dowiedzie winy Chelsea, to Anglicy znów spotkają się z nieprzyjemnościami. Kara może okazać się naprawdę surowa, zważywszy na to, iż kierownictwo The Blues podpadło już szefom Fifa. Przypomnijmy, że ściągnięcie Gaela Kakuty zakończyło się transferowym banem, którym ostatecznie został odwołany.
Bez wątpienia, to mogłoby być katastrofalne w skutkach dla drużyny. Jak na ironię, widmo kary nadchodzi właśnie teraz, kiedy Carlo Ancelotti zadecydował o dokananiu kilku transferów. Bo chyba mało kto wierzy, że przekręty ujdą londyńczykom płazem po raz drugi, o ile naprawdę takie miały miejsce.
źródło : chelsealive.pl
Czyżby znowu ? <jupi>


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - panopticum - 22-12-2010 16:35

Leooo! Leooo! Leooo! :kox:


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - matys - 22-12-2010 18:14

[Obrazek: Mario-Balotelli-hat.jpg]

:lol:


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - daniel - 23-12-2010 11:36

[Obrazek: marouane-fellaini.jpg]


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Jov - 23-12-2010 14:25

Cytat:Stało się. Rafael Benitez rozstał się z Interem Mediolan. Hiszpański szkoleniowcem rozstał się z klubem, według oficjalnej wersji, za porozumieniem stron i w zgodzie. Miejsce Beniteza na ławce trenerskiej Interu zajmie najprawdopodobniej Brazylijczyk Leonardo.

Na oficjalnej stronie Interu zamieszczono oświadczenie o rozstaniu z trenerem i podziękowania skierowane do Beniteza za wygranie Klubowych Mistrzostw Świata i kilkumiesięczną pracę. źródło : futbol.pl

Hahaha, ciekawe co na to Mourinho i gdzie grubego teraz zatrudnią.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Tomek91 - 23-12-2010 15:36

Benio do Polonii!

Znając zamiłowanie Wojciechowskiego do zmiany szkoleniowców, to długo by tam nie wytrzymał :mrgreen: