Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pośmiejmy się z przeciwników - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Pośmiejmy się z przeciwników (/showthread.php?tid=130)



Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Mubinio - 24-07-2011 10:34

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/kS4cjju_BoA[/flash]

Może Gervinho wcale im nie był potrzebny, Jenkinson wygląda na właściwego człowieka od wykańczania akcji. :-D


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Foster - 25-07-2011 09:46

<a class="postlink" href="http://www.101greatgoals.com/videodisplay/mario-balotelli-fail-showboat-shot&substitution-13773385/">http://www.101greatgoals.com/videodispl ... -13773385/</a>

Świetna atmosfera w City. A Balotelli :plask:


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Jaroldz - 25-07-2011 12:07

Jaki ten Balotelli jest pojebany... Dobrze, że do nas nie przyszedł.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - samcro - 25-07-2011 12:23

Mancini nie potrzebnie go zdejmowal za tego tricka. poszlo w świat


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Janczar - 25-07-2011 12:31

No i bardzo dobrze. U nas takie rzeczy w klubie są nie do pomyślenia nawet.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - CyberMU - 25-07-2011 12:50

Jaroldz napisał(a):Jaki ten Balotelli jest pojebany... Dobrze, że do nas nie przyszedł.

Gościu ma umiejetności, które powinny go zrobic jednym z najlepszych napastnikow na świecie wg mnie, a ma taki zryty łeb, że szok... o_O

Powinien wg mnie zastanowic sie nad samym soba i wziac sie za porzadne granie i zachowanie...

A co do tricku... Fajna sztuczka, ale jak do kogoś podajesz dajmy na to 30 metrow od bramki, a nie w przypadku, gdy powinieneś zajebac z 5 m...

Mario sodziarz... :?

Na miejscu Manciniego zrobiłbym to samo. 8-)


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Hubson - 25-07-2011 14:01

Wydaje mi sie ze chcial strzelac, jednak poprostu nie trafil. Gdyby mu to wyszlo to przeslanie filmiku bylo by pewno inne.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - panopticum - 25-07-2011 14:08

No, ale sęk w tym, że mu nie wyszło. Jak próbujesz szpanować, to nie możesz zjebać, bo wtedy jesteś frajerem i każdy ma moralne prawo się z ciebie nabijać.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Tomasson - 25-07-2011 20:14

Może myślał, że był na spalonym? :twisted:


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Czary - 25-07-2011 23:56

Tomasson napisał(a):Może myślał :twisted:

<hahaha> nie żartuj. :mrgreen:


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - robaldo - 26-07-2011 07:09

Cytat:Balotelli wyznał, że chciał po prostu lekko zażartować, ponieważ potrafi bardzo dobrze udawać zachowania byłej gwiazdy Liverpoolu, Fernando Torresa, który swego czasu zmarnował doskonałą sytuację uderzając właśnie piętką.

- Zawsze mamy trochę powodów do śmiechu podczas spotkań przedsezonowych, a tym razem postanowiliśmy imitować znanych zawodników z innych klubów. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale uznałem, że skoro strzeliłem z karnego, to mogę pokusić się o moją podróbkę Torresa - powiedział Balotelli.

- Rozumiem, że ludzie mogli pomyśleć, że gram bez zaangażowania, ale to była ostatnia rzecz o jakiej myślałem, chciałem tylko rozśmieszyć moich kolegów z Manchesteru City - przyznał.

- Moja pierwsza myśl była taka, że wszystko zepsułem, bo trafiłem do siatki, ale kiedy piłka przeleciała obok słupka, odwróciłem się do Edina Dzeko i powiedziałem, że się udało. Byłem poirytowany zmianą, bo miałem ze sobą blond perukę, którą chciałem założyć w drugiej połowie - kontynuował zawodnik City.

- Teraz już wiem, że nabijanie się z takich ludzi jak Fernando Torres, zwłaszcza w jego obecnym stanie, jest bezlitosne i niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że ludzie zaakceptują moje przeprosiny - zakończył.

żródło: eurosport.pl

o_O o_O


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - panopticum - 26-07-2011 07:21

Jeśli naprawdę miał taki plan, to spokoSmile. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zacznie naśladować obecną formę Torresa, żeby się ponabijać.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Janczar - 26-07-2011 10:00

Bardziej wkurwił Dzeko niż go rozśmieszył ^^


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - BeBaD - 26-07-2011 10:12

Balotelli ma ostro nie poukładane w głowie. Naśmiewa się z Torresa podczas gdy świat z niego kiedy ten nie potrafi założyć na siebie koszulki.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - daniel - 26-07-2011 14:31

robaldo napisał(a):- Zawsze mamy trochę powodów do śmiechu podczas spotkań przedsezonowych, a tym razem postanowiliśmy imitować znanych zawodników z innych klubów.

Imitować to dobre słowo.