Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pośmiejmy się z przeciwników - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Pośmiejmy się z przeciwników (/showthread.php?tid=130)



Re: Pośmiejmy się z przeciwników - rimas - 28-08-2011 15:12

Aha... czyli Adebayor nie jest pizdą, ale Nasri jest? Bo tak? Bo tylko on? :lol:
Arsenal jest lepszy od City? Po czym wnioskujesz?


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - sebos_krk - 28-08-2011 15:14

Uciekł z klubu, który przechodzi kryzys to pierwszego lepszego dziadostwa co mu wysoki kontrakt zaproponowali. Wiadomo, że wolałby iść do mocniejszego zespołu, ale nie dostał ofert.
rimas napisał(a):To teraz każdy piłkarz, który przechodzi do klubu z większymi ambicjami, walczącego o trofea, klubu LEPSZEGO, jest pizdą lecącą na kasę? :lol:
Zamieniłem Arsenal na Manchester City - o tak, jest to powód do dumy w środowisku piłkarzy. +40 do respektu jak nic.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - samcro - 28-08-2011 15:15

rimas napisał(a):Aha... czyli Adebayor nie jest pizdą, ale Nasri jest? Bo tak? Bo tylko on? :lol:
Arsenal jest lepszy od City? Po czym wnioskujesz?

raz to gdzie powiedziałem że arse jest lepsze?
dwa tak naprawdę to wielu jest pizdami ale gadamy o Nasrim a ty mówisz o wszystkich wiec ja o jednym to o czymś innym i wychodzi gadanie o dupie maryni. bez odbioru, koniec off topa. I pożegnać się nie moze z klasą nawet. Nie wiem czemu jest taka zawzieta obrona Nasriego bo to podobny typ jak Tevez, odszedł i nie pozostawił dobrego wrażenia u kibiców poprzednich drużyn. Taki Silva czy Aguero to owszem ale nie ten Nasri


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - ZasadKG - 28-08-2011 15:17

Zdumiewające jak niektórzy nie potrafią spojrzeć na City z innego punktu widzenia niż zagorzały fan United Smile


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Hubson - 28-08-2011 15:31

Na pewno wiekszym wyzwaniem jest wygranie czegos z City niz z United. United co roku jakiś puchar wygrywa. City od 37 bodajże lat wygrało pierwszy puchar. Na pewno większym sukcesem jest wygranie pucharu z City.

A Young, Jones wybierajac nas a nie Liverpool i Arsenal sa gorsi?? Oczywiscie, ze nie. Za kasą odszedł Cole, Adebayor być może, Nasri i tak wyświadczył klubowi przyszługę bo przynajmniej zarobili na nim roczną pensję i kilkanaście mln.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Lukas - 28-08-2011 18:02

Po dzisiejszym meczu jeden z użytkowników serwisu kanonierzy.com
Cytat:PANOWIE. TO JA JESTEM NAJWIĘKSZYM KIBICEM.
CAŁY CZAS WIERZĘ W ARSENAL, WIERZĘ W WENGERA... WIERZĘ ŻE ZDOŁA SIĘ W TYM SEZONIE UTRZYMAĆ
chociaż nie... nie wierzę :C



Re: Pośmiejmy się z przeciwników - RedLucas - 28-08-2011 18:15

Kolejna perełka:

Cytat:Dziwne uczucie. Jakoś ze spokojem przyjmuję tę porażkę, bo postawiłem na United 200 zł.

<hahaha>


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Hubson - 28-08-2011 18:29

Dobrze, że nie napisał, że postawił jeszcze z handicupem Smile


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - matys - 28-08-2011 19:31

cytat z Rawków napisał(a):I'd 8-2 be Arsene now

Fajne Smile


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Kosma - 28-08-2011 21:07

Cytat:proponuje w tym sezonie mecze z City Manchester United i Chelsea oddawac walkowerem. mniej nerwow blazenady i wynik lepszy.



Re: Pośmiejmy się z przeciwników - panopticum - 28-08-2011 21:22

[Obrazek: this_banner_made_by_arsenal_fans_was_pro...d_idea.jpg]


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - daniel - 28-08-2011 22:27

[Obrazek: Man-Utd-v-Arsenal-007.jpg]

8-)


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Hubson - 28-08-2011 22:49

Ten obrazek to mistrzostwo. Szczesny w koncu ma sie z pyszna. Przyda mu sie takie cos. Nie bedzie sie wiecej nabijal z Wayne'a.

Ciekawe co i czy w ogóle napisze coś na Twitterze.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Peneros - 28-08-2011 22:50

Trochę mnie wkurza takie gadanie że Nasri poleciał na kasę. Dostał ofertę, poszedł. City też nie składa ofert każdemu zawodnikowi, tylko niektórym i sypią kasą żeby jednak doszedł. Niby temat do śmiania się z przeciwników, ale my już zaczynamy robić aferę kto jest "sportową dziwką" a kto piłkarzem.. Mam to gdzieś czy ktoś leci na kasę, czy szuka sławy, tytułów i zgrania się. Transfer to transfer, nie rewia mody.


Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Kamill - 28-08-2011 22:52

A tak się Szczęsny napinał u Wojewódzkiego. ;]