Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United 4-0 Aston Villa (29.03.2008) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: Manchester United 4-0 Aston Villa (29.03.2008) (/showthread.php?tid=141)

Strony: 1 2 3


PL: Manchester United 4-0 Aston Villa (29.03.2008) - mucha - 23-03-2008 20:40

W 32 kolejce Premier League na Old Trafford zmierzą się ekipy Manchesteru United i Aston Villi. Czerwone Diabły w ostatniej kolejce pokonali u siebie Liverpool 3:0, natomiast The Villans na własnym boisku ulegli drużynie Sunderland 0:1.
Jak myślicie, kto wygra mecz? Faworytem są podopieczni Sir Alexa Fergusona, ale być może dojdzie do niespodzianki? Zapraszam do dyskusji.


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - Duras - 24-03-2008 20:30

Myślę, żę tu sprawa kto odbierze 3 punkty jest prosta po tym jak na Villa Park United zwyciężyło 4:1. Również po meczu z Liverpoolem morale podopiecznych Martin`a O'Neill`a.

A pozatym:

Cytat:Koty zwyciężają w bitwie na Villa Park.

W dzisiejszym meczu 31 kolejki Premiership, Aston Villa przegrała na własny boisku z zespołem Sunderlandu 0-1. The Villans poraz kolejny potwierdzili swoją fatalną formę w ostatnim czasie, gdyż od czterech meczy udało im się zdobyć tylko dwa punkty.

Dodatkowym przygnębiającym faktem jest to, że było to pierwsze zwycięstwo Sunderlandu w meczu na obcym terenie, do tego pierwsze od 1982 roku zwycięstwo na Villa Park.
Piłkarze Martina O'Neilla nie potrafią zdobyć bramki od dłuższego czasu, również rażąca nieskuteczność widoczna była w tym meczu.

Źródło: <a class="postlink" href="http://www.astonvilla.com.pl">http://www.astonvilla.com.pl</a>

I dzięki temu, że The Villans mają spadek formy i są nieskuteczni pod bramką rywala to powinniśmy powtórzyć historię z wynikami spotkań przeciwko Newcastle gdzie zwyciężyliśmy 6:0 i 5:1, obstwiam, że będzie tak około 4:0.


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - Donu - 25-03-2008 19:17

A może SAF da odpocząć niektórym piłkarzom i wystawi rezerwowy skład :?: . Villa ostatnio prezentuje się fatalnie dlatego będzie chciała wywalczyć chociaż 1 punkt, ale przyjedzie na do piekła więc trudno będzie wygrać, trudno im będzie strzelić bramkę bo będą grali na wyjeździe.

Villa zdobędzie jedną bramkę ale przegra wysoko, obstawiam 4:1


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - paolo - 25-03-2008 19:33

Donu napisał(a):Villa zdobędzie jedną bramkę ale przegra wysoko, obstawiam 4:1

Moim zdaniem dzięki świetnej obronie i golkiperowi (miejmy nadzieję, że wystąpi Kuszczak) Aston Villa nie strzeli nawet jednego gola. Za to wynik typuję 2:0 dla nas, jak zagra Cristiano, to na pewno coś strzeli.


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - Beckie - 25-03-2008 19:40

A czemu to niby mamy mieć nadzieję, żeby grał Kuszczak?


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - paolo - 25-03-2008 19:44

Beckie napisał(a):A czemu to niby mamy mieć nadzieję, żeby grał Kuszczak?

No ja np. nie wstydzę się tego, że jestem Polakiem, jestem patriotą i cieszę się z sukcesów m.in Małysza, Adamka, Kubicy, Boruca, Dudka i właśnie występów Kuszczaka w trykocie Czerwonych Diabłów. Poza tym bramkarz z niego nieprzeciętny.


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - radzio - 25-03-2008 19:59

Ja też jestem patriotą, ale nie wymagam, aby Fergie wystawiał Kuszczaka tylko dlatego, że jest Polakiem - moim rodakiem. Wolę, aby wystawił bramkarza, który jest w danej chwili najlepszy, jeśli okaże się nim Kuszczak - tym większa moja radość aniżeli wystawianie na siłę :-)


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - dende - 25-03-2008 20:34

paolo napisał(a):No ja np. nie wstydzę się tego, że jestem Polakiem, jestem patriotą i cieszę się z sukcesów m.in Małysza, Adamka, Kubicy, Boruca, Dudka i właśnie występów Kuszczaka w trykocie Czerwonych Diabłów. Poza tym bramkarz z niego nieprzeciętny.
:|
Też jestem patriotą, ale również kibicem United i dla mnie liczy się przede wszystkim dobry wynik naszego zespołu, a nie to, że w barwach MU wystąpi nasz rodak.

radzio napisał(a):Wolę, aby wystawił bramkarza, który jest w danej chwili najlepszy
I pod tym się podpisuję.


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - Czaplak - 25-03-2008 20:57

Wystawienie rezerwowego składu,a można wiedzieć jaki to my ten skład rezerwowy mamy? Bo jak ja widze, to są roszady Wink

Wszystko zależy jaki skład obmyślą Sir i Carlos na Rome, myślę że The Villans odpocznie Scholes, Carrick, Evra, może Roo / Tevez , Nani/Giggsy
Niema co za dużo zmieniać, gdyż z Villa no mamy patent, ale oni mają cały czas szanse na europejskie puchary, to nie na boisku nie wyłożą nam.

Zagra Edwin, spokój, fantastyczna gra, oraz pewność obrońców.


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - radzio - 25-03-2008 21:46

dende napisał(a)::|
Też jestem patriotą, ale również kibicem United i dla mnie liczy się przede wszystkim dobry wynik naszego zespołu, a nie to, że w barwach MU wystąpi nasz rodak.

radzio napisał(a):Wolę, aby wystawił bramkarza, który jest w danej chwili najlepszy
I pod tym się podpisuję.

Tak żeby uściślić, po co wystawiać piłkarza nie będącego w formie... Może mieć złe skutki dla psychiki, w szczególności dla bramkarza. Pomyślmy, że bramkarz bez formy staje w bramce i wrzucają mu 3 bramki (z jego winy) to może odbić się na psychice. I nie mówcie, że Kuszczak jest mocny w tej kwestii bo jak ktoś bez formy jest, daje dupy, a mimo to gra, bo takie jest "widzi mi się" trenera to nie jest nic dobrego.

Ale jeśli Fergie podejdzie do Kuszczaka i powie "Tom you're the best goalkeeper in our team so go and kick their ass! <łamana polszczyzna>Powodzenia</łamana polszczyzna>*", a Tom wie, że jest teraz rzeczywiście w formie to działa to motywująco i można oczekiwać świetnego występu :-)

*zakładam, że jakiś Polak pracuje/pracował u Fergiego Big Grin/ Tomek coś tam nauczył Big Grin


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - Donu - 26-03-2008 17:43

Pogromca napisał(a):Nasi rywale notowali bardzo przyzwoite rezultaty z przeciwnikami z górnej półki w tym sezonie, chociażby 4-4 na Stamford Bridge, 2-2 na Anfield Road i 1-1 na Emirates Stadium. W tych dwóch ostatnich pojedynkach piłkarze z Birmingham tracili gole w doliczonym czasie gry :shock: .
Tak. Dlatego nie możemy zlekceważyć rywala ( Jak się czasami zdarza) i musimy walczyć z nimi tak jak z wszystkimi innymi zespołami, jeśli chcemy wygrać.
dende napisał(a):Też jestem patriotą, ale również kibicem United i dla mnie liczy się przede wszystkim dobry wynik naszego zespołu, a nie to, że w barwach MU wystąpi nasz rodak.

Najlepiej było by wystawić van der Sara, gdyż on jest obecnie naszym najlepszym bramkarzem, lecz fajnie było by ujrzeć w bramce Kuszczaka. Jeśli będziemy wygrywać do przerwy, SAF może wystawi Tomka, wtedy bym się bardzo cieszył <rotfl>


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - sebos_krk - 26-03-2008 17:57

Donu napisał(a):Najlepiej było by wystawić van der Sara, gdyż on jest obecnie naszym najlepszym bramkarzem, lecz fajnie było by ujrzeć w bramce Kuszczaka. Jeśli będziemy wygrywać do przerwy, SAF może wystawi Tomka, wtedy bym się bardzo cieszył
Oby nie, bo to będzie oznaczać problemy ze zdrowiem Edwina. Teraz każdy mecz do końca sezonu jest jak finał. Nie sądze, aby było jakoś specjalnie dużo roszad w składzie. Jeśli tylko Edwin będzie zdrów to Tomek może nie mieć okazji na kolejne występy.


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - Donu - 26-03-2008 18:19

sebos_krk napisał(a):Oby nie, bo to będzie oznaczać problemy ze zdrowiem Edwina. Teraz każdy mecz do końca sezonu jest jak finał. Nie sądze, aby było jakoś specjalnie dużo roszad w składzie. Jeśli tylko Edwin będzie zdrów to Tomek może nie mieć okazji na kolejne występy.

Ale z naszą obroną to chyba dużo ataków nie przeprowadzą. Ale chyba masz rację lepiej nie narażać Edwina na dłuższą kontuzje :? . Przecież wszyscy mówią żeby właśnie wystawić Edwina? Nic juz nei rozumiem.


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - darko404 - 26-03-2008 20:10

Manchester musi wygrać Big Grin To teraz jest bardzo ważne gdyż później ciężkie mecze z Arsenalem i Chelsea Big Grin Choć MU ma 5 punktów przewagi to bardzo szybko można tę przewagę roztrwonić Big Grin
Ale wierze w MU i napewno z Aston Villą wygrają a Ronaldo strzeli bramke Big Grin


Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - Czaplak - 26-03-2008 20:39

Odnoszę się zawsze z szacunkiem do drużyny O'Neilla, podobnie jak do Spursów, lubię te ekipy, lecz gdy słyszę że będzie mecz Villa vs United to jestem spokojny o wynik, bo podobnie jak w spotkaniach z Liverpoolem mamy na tą drużynę patent, i nawet jakby wygrywali z Chelsea, Arsenalem, mieli 10 meczy bez porażki to i tak rozpieprzą się o United Wink

Villa za to potrafi grać z Chelsea, za JM juz były pasjonujące pojedynki między Marinem a Jose Wink

3 punkty śmiało dopisujemy,śmiało Big Grin