Redcafe.pl - Manchester United Forum
David Moyes i sztab szkoleniowy - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: David Moyes i sztab szkoleniowy (/showthread.php?tid=1439)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Pchela - 10-05-2013 14:44

Nom, zgadza się. Z Chelsea w sumie Fergusonowi też słabo szło. A wyniki Moyesa z Arsenalem czy Liverpoolem to...:o


TYLKO ŻE TERAZ MA LEPSZYCH ZAWODNIKÓW, REHEHEHEH ;]


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - robaldo - 12-05-2013 18:49

"Your job here is to stand by the new manager!"

Pamiętajmy o tym przesłaniu dla nas wszystkich.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - daniel - 13-05-2013 07:43

Piękne słowa potwierdzające WIELKĄ klasę Fergusona. Ode mnie kredyt zaufania Moyes zdecydowanie ma, bardziej od niego chciałem jedynie Kloppa, ale to SAF wie doskonale co dla klubu jest najlepszym rozwiązaniem. Ręce puchną od oklasków, wczorajsze popołudnie było niesamowite. Jak kiedyś dorobię się juniora to będzie o czym opowiadać, oj będzie.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Tomassen - 13-05-2013 07:57

Ja również Moyesowi daję pełne zaufanie. Szkoci póki co tworzyli największą część historii Manchesteru United, może i w tym przypadku będzie podobnie. Oby. Zastanawiam się tylko, jak duży będzie wpływ Fergusona na Moyesa, czy będzie się ostro mieszał w zarządzanie drużyną.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Silvan - 13-05-2013 08:53

"Your job here is to stand by the new manager!"

Jak dla mnie te słowa i fakt, że sir Alex sam namaścił Moyesa na swojego następcę zmieniają wszystko... Daję nowemu trenerowi ogromny kredyt zaufania, ale mam nadzieję, że zrobi sensowne transfery, a Glazierowie dadzą mu wsparcie i sprowadzimy kogoś do środka.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - panopticum - 13-05-2013 14:44

Ale co się martwicie tym, że sir Alex będzie mu zerkał zza pleców. Fergusonowi udzielali wsparcia sir Bobby Charlton i sir Matt Busby. Gdyby nie to, to prawdopodobnie sir Alex by wyleciał przed zdobyciem FA Cup. Myślę, że może to tylko pomóc Moyesowi w pracy.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - panopticum - 14-05-2013 15:47

Cytat:On walking into Everton

'They teach you a lot of things on these coaching courses but they don’t tell you what to do when you stroll into a dressing room to see Paul Gascoigne, Duncan Ferguson and David Ginola waiting for you as I did when I took over at Everton in 2002. And I’m thinking "Oh no! What am I going to say? – They probably don’t even know who I am". It was tough but we worked hard and I had support from an excellent team of staff.'

Spoko cytaty z Moyesa w "Daily Mail". Nówka sztuka.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - BeBaD - 14-05-2013 16:14

Wolałbym Solsze ale skoro AF go namaścił to spoko, ma u mnie spory kredyt zaufania. W sumie to najmniej ryzykowny wybór, wybór który nie wtrąci tutaj jakiś większych zmian i niestabilizacji.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Cepilek - 14-05-2013 17:14

Cytat:"Manchester United zawsze mocno polegał na młodzieży i moim priorytetem będzie szlifowanie tych talentów." - powiedział w poniedziałek Moyes dla Dialy Mail.

"To właściwa droga. Musimy pomagać w rozwoju największym, młodym angielskim talentom i starać się właściwie wszystko rozwiązać. Moim celem będzie szlifowanie talentu tych młodych chłopaków i dawanie im szansy w pierwszym zespole coraz częściej."

"Jest kilka problemów jednak, które da się rozwiązać. Jak możemy dać im szansę grę w największej liczbie spotkań w różnych frontach? Lubię hiszpański model, gdzie drużyna B gra w ligach niżej. Może zaczniemy to samo realizować tu? To byłby jakiś punkt wyjścia."

"3 lata emu chciałem, by młody zespół Evertonu grał w takiej lidze, bo to byłby dobry poziom. FA jednak powiedziała, że musimy zacząć od samego dołu - od Division 27 czy coś takiego!"

Coraz bardziej mi się podoba David Smile


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - allfanmu - 14-05-2013 20:00

Brzmi jakby w końcu zamiast szukać gnojków po całym świecie nasza młodzież dostanie wreszcie szansę. Jeżeli to zacznie wcielać w życie to będę stał za nim murem choćbyśmy mieli uczyć się na błędach.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Sirius - 14-05-2013 21:33

Brzmi dobrze ale Ferguson też chyba wielokrotnie wspominał, że mamy świetną młodzież i będzie na nią stawiać, a co z tego w ostatnim czasie wynikało wszyscy wiemy.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - RedLucas - 14-05-2013 21:50

Też chciałem wysuwać taki wniosek jak Sirius, ale moment się zastanowiłem i przecież wprowadził Welbecka i Cleva. Przecież nie wprowadzi na raz całej akademii. Jestem pewny, że gdyby dalej był za sterami to niedługo doszedłby do tego także np. ten Januzaj. Więc spokojnie, nie stoimy pod ścianą, mamy kim grać, wystarczy wprowadzać do składu najlepszych z akademii i ja będę zadowolony Smile


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - daniel - 14-05-2013 22:54

Ale jakby nie było to SAF ogólnie śmiało wprowadzał młodych do składu, niekoniecznie jeśli chodzi o naszą akademię ale wystarczy z ostatnich sezonów wspomnieć choćby przywołanych Welbza czy Cleva, do tego Rafael, Jones, Smalling, Evans, Chicha. Wiadomo, chciałoby się zobaczyć nieco świeżej krwi, choćby w końcówkach spotkań i mam nadzieję, że meczem z West Brom SAF wskaże kierunek w którym będzie podążał klub, dając pograć kilku młodzikom.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - Silvan - 15-05-2013 08:25

Sir Alex własnie po to namaścił Moyesa na następcę, żeby ten ogarnął akademię i wprowadzał nowych zawodników do pierwszej drużyny. Z tego względu śmieszą mnie spekulacje niektórych pismaków o spektakularnych transferach jak Bale, Ronaldo czy inny Lewandowski... Moyes dostaje niemal gotowy produkt + kopalnie nieoszlifowanych diamentów, więc dokona jedynie kosmetycznych zmian, aby dostosować drużynę swojej wizji. Mam jednak nadzieję, że w końcu kupimy kogoś do tego nieszczęsnego środka, bo ja powoli tracę wiarę w Cleverleya.


RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United - panopticum - 15-05-2013 10:23

Mnie tam nie śmieszą te spekulacje, brałbym ich.Cool