Redcafe.pl - Manchester United Forum
David Moyes i sztab szkoleniowy - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: David Moyes i sztab szkoleniowy (/showthread.php?tid=1439)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - Jaroldz - 24-05-2013 18:43

Według mnie wielki błąd zrobił Moyes zwalniając Steela. Naprawdę nie wiem czym kierował się David zwalniając Erica, a na jego miejsce zatrudniając zapewne swojego człowieka.

Co do Phelana, to decyzja raczej słuszna.

David Moyes zamiast zwalniać naszego trenera bramkarzy, lepiej by przypatrzył się pracy sztabu medycznego i coś z tym zrobił, bo trzeba w końcu raz na zawsze zrobić coś z tym, że nasi piłkarze doznają aż tylu kontuzji i różnego rodzaju urazów w trakcie sezonu i tak długo powracają po problemach ze zdrowiem.


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - RedLucas - 24-05-2013 18:55

Zgadzam się z Wami gut, że odszedł Mike, szkoda, że Eric. Jednak zobaczymy, czy nasze odczucia względem tych decyzji będą słuszne.

Kurdę, swojego czasu (nie wiem, może z rok temu) była informacja, że budujemy nowy ośrodek medyczny gdzieś niedaleko Carrington, żeby właśnie uporać się z kontuzjami. Tylko za Chiny nie mogę sobie przypomnieć kiedy on ma być oddany do użytku, wie ktoś?


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - Foster - 27-05-2013 14:49

Wiadomym było, że Moyes będzie chciał kilku swoich ludzi, tylko czemu Steel? On wykonał kawał dobrej roboty z Davidem. Wszyscy widzimy jak bardzo De Gea zmienił się w przeciągu dwóch lat.

Dochodzą kolejne niepokojące wieści, wychodzi na to, że Rene także odejdzie z klubu... dla mnie będzie to kolejna, druga już bardzo zła decyzja (pozbycie się Steel'a było pierwszą). Według mediów Moyes chciał ograniczyć Rene tylko do młodzieży, co Holendrowi się nie spodobało.

Oczywiście, na wszelkie oceny przyjdzie po jakimś czasie, jednak takie decyzje wywołują niepokój.


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - michal85 - 27-05-2013 14:56

Jesli wierzyć plotkom, to odejście Rene będzie tylko decyzją Holendra, bo Moyes widzi go w swoim sztabie. Moyes lubi mieć pod kontrolą treningi, jest znany z solidnego przygotowania swoich grajków do sezonu i nie można mieć do niego pretensji, że chce wprowadzić swoje metody. Jeśli Rene one nie odpowiadają to naprawdę szkoda, ale teraz to Moyes jest najważniejszy i jeśli ma być rozliczany z wyników, to niech robi po swojemu.

Czemu Steele? Bo najwyraźniej ma człowieka, o którym ma lepsze zdanie.


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - Silvan - 27-05-2013 19:33

Trochę zżyłem się z Meulensteenem, prawdziwy fachowiec i miło słuchało się jego opinii w wywiadach. Mam takie wrażenie, że pod koniec to własnie on był nr. 2 a nie Mike Phelan i byłoby mi cholernie szkoda gdyby ostatecznie odszedł z klubu. Na razie jednak pokładam pełne zaufanie w Moyesie. Jak dla mnie ma całkowicie wolną rękę jeżeli chodzi o wszystkie decyzje związane zarówno ze sztabem jak samą drużyną.


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - Tomassen - 28-05-2013 07:59

Szkoda trochę Steele'a i Meulensteena, no ale widocznie Moyes chce zbudować swój sztab od początku. Pozostaje nam trzymać się tego, o co prosił Fergie na swoim pożegnaniu Smile


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - Hubson - 28-05-2013 10:23

Jeżeli P. Neville ma być w sztabie to specjalnie narzekać nie będę. Przynajmniej będzie ktoś kto zna United od środka.
A ponoć zadatki na wybitnego trenera ma, kto wie, może po asystenturze u Moyesa to on kiedyś poprowadzi nasz klub? To dopiero by była historia, a brat w TV pokazuje, że Nevillovie na piłce to się znają.


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - Foster - 28-05-2013 10:39

Nie chciałbym, żeby moje poprzednie posty zostały odebrane jako brak zaufania do Moyesa. Po prostu człowiek, po tylu latach jest nieprzyzwyczajony do zmian i zawsze obawa jest. Tym bardziej, gdy są to ludzie, którzy bardzo dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków.


RE: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy - Breakthru - 28-05-2013 20:05

My możemy być sentymentalni, manager nie. Ma prawo wybrać sobie taki sztab, któremu będzie ufał i którego umiejętności zna.


RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Foster - 29-06-2013 07:52

Rene Meulensteen oficjalnie pożegnał się z United. Odszedł pomimo oferty bycia asystentem Moyesa. Ciekaw jestem dlaczego Rene nie zdecydował się współpracę z Davidem.
Ogromna strata, no ale cóż... mam nadzieję, że David dobierze sobie świetnych fachowców.


RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Luckitrans - 30-06-2013 13:48

Uważam, że w ostatnim czasie za dużo ludzi odchodzi jednocześnie. Mogą być tego poważne skutki, ale miejmy nadzieję, że tak nie będzie. Szkoda, bo Rene bardzo wiele zrobił dla drużyny i chwała mu za to. W sumie to chyba teraz zaczyna się nowa era MU.


RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Silvan - 04-07-2013 10:17

David Moyes wymienił cały sztab i sprowadził zaufanych ludzi z którymi pracował w Evertonie, do Chrisa Woodsa, Steve'a Rounda, Robbie'ego Cooke'a and Jimmy'ego Lumsdena może wkrótce dołączyć Phil Neville, co dla mnie byłoby świetną opcją. Ciekawe co z tego wyjdzie.


RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - samcro - 04-07-2013 10:56

Silvan napisał(a):może wkrótce dołączyć Phil Neville,
już dołączył.
Także Giggs ma być grającym trenerem.


RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - mat.ka - 04-07-2013 12:47

Jaram się Gigsiorem "grającym trenerem", rozsądne te decyzje Moyes podejmuje. Oby tak dalej panie Davidzie Smile


RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - RedLucas - 04-07-2013 13:00

Mi zawsze grający trener kojarzył się z piątoligową drużyną, która nie ma pieniędzy i w ten sposób szuka oszczędności. Wiadomo, że u nas to nie kwestia tego, ale czy w sumie nie można byłoby poczekać jeszcze rok z tym Giggsem trenerem?