Redcafe.pl - Manchester United Forum
Guillermo Varela - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Guillermo Varela (/showthread.php?tid=1453)



Guillermo Varela - Foster - 08-06-2013 11:40

[Obrazek: 300varela.jpg]

30. GUILLERMO VARELA

Data urodzenia: 26 marca 1993
Miejsce urodzenia: Montevideo, Urugwaj
Narodowość: Urugwajczyk
Pozycja: obrońca
Wzrost: 178 cm

Poprzedni klub: Penarol
Debiut w MU: 5 grudnia 2015 vs West Ham (H)



RE: Guillermo Varela - brayoz - 08-06-2013 12:53

Dla mnie anonim. Mam jednak nadzieję, że skończy to eskapady Jonesa na prawą stronę Smile


RE: Guillermo Varela - Tomassen - 08-06-2013 13:15

Jak tak czytasz newsy i widzisz tam, że "20-latek" to jakoś to tak nie dociera do człowieka, jak popatrzy na rok urodzenia.

Prawdę mówiąc też nie znam gościa


RE: Guillermo Varela - allfanmu - 08-06-2013 14:08

Urodzony w Urugwaju Argentyńczyk, nieźle. Big Grin

E: Foster, czy on serio może być Argentyńczykiem grając w reprezentacji U-20 Urugwaju?

Chyba nikt nie zna gościa, ale był na testach jeszcze za Fergusona, więc pisanie, że to pierwszy transfer Moyesa to wyolbrzymienie. Na pewno się przyda, żeby odciążyć Rafaela. Naturalny boczny obrońca a nie wstawiane tam Smallinga czy Valencii. Cena z typu tych, które się nie zdarzają we współczesnym futbolu - milion euro to w zasadzie darmo.

Zobaczymy jak będzie się prezentował mam nadzieję już niedługo - w tournee przedsezonowym.


RE: Guillermo Varela - robaldo - 08-06-2013 15:21

Dobry rocznik, to pewne Big Grin


RE: Guillermo Varela - BeBaD - 08-06-2013 17:13

Szkoda, myślałem że ktoś z naszych wychowanków dostanie szanse, bo jakoś nie sądze aby był w stanie zagrać w razie braku Rafaela.


RE: Guillermo Varela - michal94klb - 08-06-2013 18:18

Skoro nie on to nikt z obecnych wychowanków w rezerwach czy U-ileśtam również nie będzie sensownym zastępcą, w razie braku Rafaela (tfutfu, jeszcze zapeszymy) pewnie będziemy cisnąć Jonesem/Smallingiem/Valencią na boku.


RE: Guillermo Varela - RedLucas - 08-06-2013 19:21

W sumie nie wiem na chuj ten transfer, wolałbym żeby dać szansę Michael'owi Keane'owi. No chyba, że to mega talent, a ja się nie znam.


RE: Guillermo Varela - Pchela - 08-06-2013 19:29

Pewnie przyszedł jako zmiennik Rafaela, aby nie grali na tej pozycji Jones/Valencia/Smalling. Szans zapewne nie będzie miał za wiele, pewnie tyle co Buttner w tym sezonie, ale ja jestem jakoś pozytywnie nastawiony. Moyes ma reke do szlifowania zawodników, np. Coleman przyszedł za niecałe 60 tysięcy funtów. Poza tym - to tylko zmiennik. Wink