Redcafe.pl - Manchester United Forum
Polacy za granicą - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Polacy za granicą (/showthread.php?tid=146)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Polacy za granicą - Kosma - 31-01-2013 18:37

Tym się różnili np. Kuszczak i VDS od Fostera, że w tych dwóch pierwszych zdecydowanie częściej trafiali przeciwnicy...


RE: Polacy za granicą - Pchela - 12-02-2013 19:13

Robert Lewandowski dostał trzy mecze kary, za faul, który był na żółtą kartkę. Fajne zasady w tej Bundeslidze, ciekawe ile wytrzymałby tam Joey Barton? Rolleyes


RE: Polacy za granicą - robaldo - 14-04-2013 21:51

Zieliński w pierwszym składzie Udinese. Zaliczył 70 minut i asystę ;]


RE: Polacy za granicą - Kosma - 14-04-2013 22:07

Ten z Legii? Wznowił karierę?!


RE: Polacy za granicą - Foster - 14-04-2013 22:16

Fajny chłopak ten Piotr Zieliński. Tak sobie czytałem trochę o nim i ludzie bardzo mocno go chwalą. 18 lat, wielki talent. Widać w Udinese go cenią i coraz śmielej zaczynają na niego stawiać. Oby tak dalej, chłopak jest naszą przyszłością.
Z kolei inny młody Polak, Kacper Przybyłko strzelił swoją pierwsza bramkę dla FC Koln, w 2 Bundeslidze. W 93 minucie dał zwycięstwo swojemu zespołowi, który walczy o trzecie miejsce w tabeli, które daje baraż z 16 drużyną z Bundesligi.

Trochę nam się ostatnio pojawiło młodych twarzy. Mam nadzieję, że ich kariery będą przebiegać prawidłowo, a tacy jak Wolski czy Salamon zaczną grać w swoich klubach, albo udadzą się na wypożyczenie.


RE: Polacy za granicą - robaldo - 20-04-2013 22:23

85 minut Zielińskiego z Lazio. W sumie widziałem go dzisiaj po raz pierwszy i co mogę powiedzieć...!? WOW! Ten chłopak jest niesamowity. O ile, tak do 60 minuty niczym specjalnym się nie wyróżnił, głównie pomagał w defensywie, sporo biegał, to gdy Lazio nieco bardziej się odkryło pokazał wszystko, co ma najlepsze. Drybling, podanie, technika, przegląd boiska, szybkość z piłką. Jedyne w zasadzie czego zabrakło, ty wykończenie jednej w zasadzie stuprocentowej okazji, ale i to z biegiem czasu na pewno przyjdzie. Muszę przyznać, że chyba dotąd żaden polski piłkarz nie zrobił na mnie dotąd takiego wrażenia jeśli chodzi o te aspekty gry, które polskim piłkarzom są zwykle obce.

Krótko mówiąc, jeszcze kilka meczów i ja chcę tego chłopaka obowiązkowo do kadry. Jeśli on nie uruchomi Lewego, to już nikt tego nie zrobiBig Grin


RE: Polacy za granicą - RedLucas - 15-09-2013 13:27





Wow.


RE: Polacy za granicą - Lukas - 15-09-2013 21:37

Petarda niesamowita. Brawo!
Ale bramkarz też zawinił przy ustawieniu muru i źle stał na linii.


RE: Polacy za granicą - Mata - 16-09-2013 11:22

A co nasze prospekty wyczyniają we Włoszech, klękajcie narody Big Grin


RE: Polacy za granicą - sebos_krk - 24-09-2014 19:40

Cytat:Arkadiusz Milik the first professional to score six goals in the KNVB Cup since Luis Suarez in 2009

I podobno jeszcze dwie asysty do tego.

Może i z amatorami, ale jednak mecz o stawkę. Nie ma to tamto.


RE: Polacy za granicą - Under - 24-09-2014 20:43

6 goli 2 asysty i jedno kluczowe podanie Wink