Redcafe.pl - Manchester United Forum
Polacy za granicą - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Polacy za granicą (/showthread.php?tid=146)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Re: Polacy za granicą - Czary - 12-05-2009 18:24

Polak potrafi Big Grin Ogólnie ładny mecz w wykonaniu Kuby. Asyste przy bramce Raffaela dla Herthy Berlin zaliczył Piszczek. Wawrzyniak posądzany o doping. Czeka teraz na wyniki próbki B. Grozi mu dwuletnie zawieszenie.


Re: Polacy za granicą - PepePanDziobak - 12-05-2009 18:47

Jak dla mnie Wawrzyniak jest niewinny,lubię tego piłkarza i nie wyobrażam sobie żeby mógł jechać na jakimś dopingu.A gol Kuby,pierwsza klasa.


Re: Polacy za granicą - Czary - 12-05-2009 18:49

Nie wiem czy można być niewinny. Na razie wszystko wskazuje na to, że coś zażywał. Jutro się wszystko okaże. Słyszałem, że to w Grecji jest karane nawet więzieniem ? :shock:


Re: Polacy za granicą - PepePanDziobak - 12-05-2009 18:54

To sobie Polaczek posiedzi Wink.Może zażył jakieś lekarstwo bez konsultacji i dlatego są takie kłopoty teraz.


Re: Polacy za granicą - panopticum - 12-05-2009 23:37

Więzieniem i karą śmierci. Pismaki lubią sobie popisać, zobaczymy co będzie.


Re: Polacy za granicą - PepePanDziobak - 13-05-2009 14:12

Słyszałem że Dudek ma wrócić z powrotem do ligi angielskiej,podobno dostał już ofertę od jakiegoś klubu.Moim zdaniem niech idzie chociaż sobie pogra a nie jak w Realu grzał ławę.


Re: Polacy za granicą - Czary - 13-05-2009 16:25

Zależy do jakiego klubu. Chyba do jakiegoś beniaminka bo w PL pozycja bramki w większości klubów jest dobrze obsadzona.


Re: Polacy za granicą - PepePanDziobak - 13-05-2009 16:27

Ja słyszałem że ma przejść do Fulham.Ale jeszcze nic nie wiadomo.


Re: Polacy za granicą - sebos_krk - 13-05-2009 16:27

Newcastle szuka bramkarza.
PepePanDziobak napisał(a):Ja słyszałem że ma przejść do Fulham.Ale jeszcze nic nie wiadomo.
raczej na CC są zadowoleni ze Schwarzera, więc jakoś się nie spodziewam takiego transferu.


Re: Polacy za granicą - panopticum - 13-05-2009 16:37

Dobra, kto weźmie na pierwszego bramkarza gościa, który od jakiś 4-5 lat grzeje ławę?


Re: Polacy za granicą - Czary - 13-05-2009 16:41

Feyenoord Tongue za dawne zasługi. Mógł odejść już poprzednim sezonie do Holandii, gdzie by mógł regularnie grać, a teraz wątpię, żeby trafił do Anglii, a nawet jeśli to nie będzie chyba w pierwszym składzie grać.


Re: Polacy za granicą - Chudy - 13-05-2009 16:54

Chyba nikt rozsądny go nie weźmie, skoro grał mało w Realu, i z średnio mu szło. Chyba Ekstraklasa to dobre miejsce dla niego.


Re: Polacy za granicą - Czary - 14-05-2009 14:31

Kolejne dwie bramki Ireneusza Jelenia dostępne pod tym linkiem:
http://www.ebramki.pl/view,auxerre-20-grenoble-,5168.html
Zwróćcie uwagę na drugą bramkę, bo jest naprawdę świetna :twisted:


Re: Polacy za granicą - truered - 14-05-2009 14:50

Słyszałem,że Schwarzer ma iść do Villi. Tak twierdzi "Daily Mail". Dudek do Feyenoordu albo jakiegoś Koln i tyle.Tam puści babola, usiadzie na ławie, zakonczy kariere i zrobi w Knurowie mecz pożegnalny i hitem tego spotkania będzie karny i Dudek dance


Re: Polacy za granicą - Tomek91 - 14-05-2009 18:21

truered napisał(a):Słyszałem,że Schwarzer ma iść do Villi.

Trochę byłby to nieprzemyślany ruch, bo mają już Friedela Wink

Cytat:Ireneusz Jeleń w pojedynkę przesądził o losach meczu z Grenoble, z którym Auxerre wygrało 2:0. Polski napastnik strzelił obie bramki i z dwunastoma golami na koncie awansował do dziesiątki najlepszych strzelców Ligue 1. "Żelę" rozgrywa we Francji najlepszy sezon w swojej karierze!

Jak Jeleń nie będzie miał takich kłopotów z kontuzjami to może poważnie włączyć się do walki o króla strzelców. A wysłannicy lepszych klubów na pewno nie śpią i nie wykluczam, że Irek latem dołączy do lepszego zespołu.