Redcafe.pl - Manchester United Forum
Polacy za granicą - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Polacy za granicą (/showthread.php?tid=146)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Re: Polacy za granicą - Foster - 19-08-2009 10:38

Cytat:Szykuje się pasjonujący bój o transfer do AS Monaco. O angaż w zespole z Ligue 1 mają walczyć dwaj polscy atakujący - Euzebiusz Smolarek i Paweł Brożek. Klub z Księstwa interesuje się oboma zawodnikami, jednak zatrudnić będzie chciał tylko jednego.
Ebi dziś oficjalnie rozwiązał kontrakt, także jest do wzięcia za darmo. Jeśli więc Wisła będzie żądała na Brożka zbyt dużo kasy to Francuzi zdecydują się na Smolarka (o ile oczywiście prawdą jest to co pisze w prasie)


Re: Polacy za granicą - Mata - 19-08-2009 11:00

3 mln euro to wydaje mi się , że to taka minimalna ale jak najbardziej realna cena odzwierciedlająca umiejętności Brozka. Ale i tak zapewne zostanie w lidze i będzie wciąż "wielce obiecującym" piłkarzem :lol:

Nigdy nie byłem zwolennikiem talentu Smolarka, jak dla mnie w Polsce są lepsi napastnicy niż on . A gdzie wyląduje to tak naprawdę mało mnie to interesi, jak mu klimat odpowiadał na półwyspie iberyjskim to wyląduje w 2 lidze hiszpańskiej Tongue


Re: Polacy za granicą - Foster - 19-08-2009 11:51

Mata napisał(a):Nigdy nie byłem zwolennikiem talentu Smolarka, jak dla mnie w Polsce są lepsi napastnicy niż on.
Przy obecnej dyspozycji Smolarka są, ale Ebi formie (czasy gdy grał w BVB) jest o klasę lepszy od tych którzy grają w polskiej lidze.
Mam nadzieję, iż tym razem Ebi wybierze porządny klub, w którym będzie grał regularnie. Niech przestanie słuchać tatusia, który w ostatnim czasie rujnuje mu karierę...


Re: Polacy za granicą - Tomek91 - 26-08-2009 08:52

Cytat:Swojego pierwszego gola dla Nottingham Forest zdobył za to polski pomocnik Radosław Majewski. Wypożyczony z Polonii Warszawa piłkarz wpisał się na listę strzelców w dogrywce meczu z Middlesbrough, dając swojej drużynie zwycięstwo 2:1.

Miło słyszeć Wink


Re: Polacy za granicą - Mata - 26-08-2009 08:57

Radek zdobył teraz swojego pierwszego ale oficjalnego gola. W debiucie , podczas sparingu pokonał bramkarza rywali.


Re: Polacy za granicą - Foster - 26-08-2009 08:58

Michał Janota zdobył kolejną bramkę dla Excelsior Rotterdam, do którego został wypożyczony z Feyenoordu Rotterdam. Była to jego 3 bramka w 4 meczu. Michał zdobył bramkę po ładnym uderzeniu z wolnego.

Wracając do Radka. Widać zmiana Polski na Anglię mu posłużyła. Polak ciągle wychodzi w pierwszej "11" i z tego co czytałem wszyscy w klubie są z niego zadowoleni.


Re: Polacy za granicą - Tomek91 - 26-08-2009 09:01

Jeśli utrzyma taką dyspozycję i wszyscy będą zadowoleni to raczej nie wróci do warszawskiej Polonii i na stałe zostanie zawodnikiem Nottingham. Ten klub jakiś wysokich ambicji raczej nie ma i gra w Championship to na ten moment ich maksimum. Po 4 kolejkach zajmują 20. lokatę (na 24) z dwoma oczkami.


Re: Polacy za granicą - Foster - 28-08-2009 21:13

"Polski Messi", czyli Michał Janota znów strzela. Tym razem młody, Polski napastnik zdobył bramkę w meczu FC Eindhoven 4 - 4 Excelsior Rotterdam. Była to jego 4 bramka w piątym meczu. Janota jest wypożyczony do Excelsior Rotterdam, z Feyenoordu Rotterdam.


Re: Polacy za granicą - Tomek91 - 29-08-2009 08:32

Cytat:Dobiegła końca saga odejścia z Southampton Grzegorza Rasiaka. Polski napastnik w czwartek podpisał kontrakt z przedstawicielem angielskiej Championship, Reading. Rosły snajper szansę debiutu otrzyma już w piątek, w czasie starcia "Królewskich" z Barnsley.

Ach, Rasiak królewskim, jak to brzmi <niesforny>


Re: Polacy za granicą - Mata - 29-08-2009 08:41

To teraz tylko patrzeć jak wróci do repry... :|


Re: Polacy za granicą - Adis - 29-08-2009 16:11

Kolejny dobry mecz w wykonaniu Radka Majewskiego w Nottingham, Polak strzelił bramkę już w 1 minucie spotkania, a jego zespół po niezwykle dramatycznym meczu pokonał Derby 3-2.

(bramka może się trochę ładować, jednak zapewniam, że warto tą chwilkę poczekać Smile )
[flash=450,350]http://www.goal4replay.net/videoEmbedLa.swf?ID=S30607&MediaID=1[/flash]


Re: Polacy za granicą - Foster - 29-08-2009 21:13

Tak jak powiedział to komentator, "Stadiony świata". Wspaniała bramka Polaka. Widać, że Radek tam odżył, to dobrze Smile


Re: Polacy za granicą - Kuba-chan - 29-08-2009 21:23

Rzeczywiście piękna. Oby tak dalej ;]


Re: Polacy za granicą - Mata - 30-08-2009 06:31

Dawid Janczyk wczoraj zdobył bramkę dla Lokeren.


Re: Polacy za granicą - Tomek91 - 30-08-2009 07:02

Gol Janczyka:

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=jMXsoDenC2s">http://www.youtube.com/watch?v=jMXsoDenC2s</a>