Redcafe.pl - Manchester United Forum
Adnan Januzaj - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Adnan Januzaj (/showthread.php?tid=1485)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Adnan Januzaj - Breakthru - 15-08-2014 10:25

[Obrazek: 16689_10152367021922746_1943450873987974861_n.jpg]


RE: Adnan Januzaj - robaldo - 15-12-2014 22:36

Pojawiają się plotki o wypożyczenie i wydaje się, że taka perspektywa wydaje się najbardziej rozsądna. Jeśli nie zdewastują nas po raz kolejny kontuzje Adnan będzie miał bardzo ciężko o minuty na boisku w pierwszym zespole, po pierwsze z racji konkurencji, a po drugie z racji ustawień jakimi gramy.

Najlepszą i najbardziej efektywną opcją dla jego rozwoju, jak na mój gust byłby klub z Premier League. Chłopak potrzebuje nabrać krzepy, bo obok małego doświadczenia to chyba jego główny mankament. W perspektywie tego nie wiem ile dałaby mu gra pod skrzydłami Moyesa w La Liga, ale na pewno więcej niż w U-21.

Tak, czy inaczej jestem jak najbardziej za wypożyczeniem. W większości klubów nie powinien mieć problemu z wywalczeniem miejsca w pierwszym składzie, a to już pozwoli mu na dużo szybszy rozwój niż w naszych rezerwach.


RE: Adnan Januzaj - Foster - 15-12-2014 23:44

Na chwilę obecną wydaje się, że nie będziemy grać skrzydłami, a na pozycji nr 10 jest wielka konkurencja. Wypożyczenie wydaje się bardzo dobrym pomysłem, ponieważ Adnan potrzebuje regularnej gry - tylko dzięki niej będzie mógł wskoczyć na wyższy poziom.

Jeśli już uda się na wypożyczenie to lepiej by został w Premier League.


RE: Adnan Januzaj - allfanmu - 16-12-2014 19:03

Ja natomiast popieram propozycję wypożyczenia do Sociedad. Co by o Moyesie nie pisać, to zaufał Adnanowi, dał mu w zeszłym sezonie szansę, którą wykorzystał. Pod jego skrzydłami źle mu nie będzie. Odbuduje się, nabierze pewności siebie przy obrońcach z La Ligi i jeżeli dobrze mu będzie szło, to wróci odbudowany. Zmiana klimatu pod okiem trenera, który mu ufa wyjdzie mu na dobre. Tak przynajmniej ja to widzę.

Dlaczego nie Premier League? Zastanawiam się nad dobrym zespołem dla niego. Southampton, Everton, Swansea? W zasadzie tylko te 3 kluby mi przychodzą do głowy, które grają techniczną (Everton łączy to z siłą) piłkę. A też wątpię, żeby w którymś z tych zespołów dostał z miejsca pozycję nr 10.


RE: Adnan Januzaj - Under - 16-12-2014 21:16

Tylko, że Swansea ma na skrzydłach raczej sprinterów niż skrzydłowych w typie Andana.


RE: Adnan Januzaj - Silvan - 17-12-2014 12:41

Adnana powinno się wystawić na listę zawodników do wypożyczenia w zimowym oknie transferowym i zobaczyć kto się po niego zgłosi. Klub powinien patrzeć tu przede wszystkim na to, kto z zainteresowanych da mu największą szansę na rozwój i w oparciu o to podjąć decyzję. Powinna ustawić się spora kolejka, po jednego z najbardziej utalentowanych nastolatków poprzedniego sezonu w Europie, ale nie wiem czy takie Swansea, albo Everton to dobra opcja. Może Hiszpania, albo Włochy to sensowny kierunek dla Januzaja. Trzeba go wypożyczyć jak najszybciej bo jeszcze się chłopak podłamie, że nie gra i zaliczy poważny regres.


RE: Adnan Januzaj - Under - 17-12-2014 22:48

Możemy dogadać się z klubem wypożyczającym, że będziemy mu pokrywać pensję tylko jak będzie grał w 1 składzie.


RE: Adnan Januzaj - Foster - 29-04-2015 11:49

Januzaj przyszły sezon prawdopodobnie spędzi na wypożyczeniu. Klubem, w którym miałby zbierać bezcenne doświadczenie ma być Everton. Jeśli to się potwierdzi to według mnie będzie to bardzo dobra wiadomość. Adnan po podpisaniu kontraktu trochę za bardzo obrósł w piórka, a obecny sezon z pewnością sprowadził go na ziemię.

To, że chłopak posiada ponadprzeciętny talent nie podlega dyskusji. Teraz czas by zaczął umiejętnie z niego korzystać. W Evertonie będzie miał spokój i fajnego trenera, który ma rękę do młodych zawodników.


RE: Adnan Januzaj - Under - 29-04-2015 14:19

Nie jestem przekonany, czy Everton to dobry kierunek dla Andana. Za rok będzie na Martinezie spora presja po tym sezonie.


RE: Adnan Januzaj - Kwas - 30-04-2015 09:33

(29-04-2015 14:19)Under napisał(a):  Nie jestem przekonany, czy Everton to dobry kierunek dla Andana. Za rok będzie na Martinezie spora presja po tym sezonie.

I bardzo dobrze. Lepiej żeby chłopak trafił do klubu w którym jest jakie tako ciśnienie na wynik ( bo również uważam, że w przypadku podobnej zapaści, jak w obecnych rozgrywkach Martinez może mieć poważne kłopoty ), aniżeli do miejsca, gdzie środek tabeli nas absolutnie zadowoli. Poza tym, spójrzmy prawdzie w oczy. Presja jest praktycznie wszędzie . Czy pójdzie do takiego Tottenhamu, czy West Hamu. Zawsze w przypadku troszkę gorszych wyników będzie mówiło się o zmianie managera.

Jestem optymistą. Ciekawe czy Martinez widzi w nim tylko skrzydłowego, czy może także rozgrywającego pełną gębą ? W każdym razie ofensywa Evertonu nie jest przyspawana do swojej pozycji i myślę, że to także wyjdzie Adnanowi na plus.


RE: Adnan Januzaj - Cepilek - 30-04-2015 12:02

Jesli Barkley, Lukaku zostana na Goodison, dołączy do nich Adnan. Trochę się mówi o Clevie.

My body is ready


RE: Adnan Januzaj - Under - 01-05-2015 17:40

Cytat:Czy pójdzie do takiego Tottenhamu, czy West Hamu. Zawsze w przypadku troszkę gorszych wyników będzie mówiło się o zmianie managera.
No to porównałeś... Big Grin Średniaka West Ham do klubu w którym co roku jest ogromna presja na niemożliwy do zrealizowania cel...


RE: Adnan Januzaj - Kwas - 02-05-2015 14:01

Ale wiadomo jaki jest przekaz. Wszędzie może polecieć głowa. W takich Młotach Allardyce ciągle, co by się nie działo, non - stop jest pod presją wyniku, pod odstrzałem. A w Tottenhamie wiadomo, inne ciśnienie na wynik, inny rodzaj celów, ale to także gorący stołek.

Nieważne, w każdym razie jeśli ma iść na loana, to tylko na terenie brytyjskiej ziemi. Mówi się coś o PSV, ale jakoś tego nie widzę. Niech poczuje na maxa angielski futbol grając tydzień w tydzień w Premier League.


RE: Adnan Januzaj - Pchela - 02-05-2015 20:00

A wg mnie powinien pojsc do tego PSV.

Abstrahując już od nieużywania polskich znaków (już jakoś przeboleję) - zdania zaczynamy wielką literą./I.


RE: Adnan Januzaj - El Polako - 05-05-2015 18:57

Do PSV i w ramach częściowego rozliczenia wyciągnąć Depaya. To była by idealna opcja zarówno dla nas jak i dla Januzaja