Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kółko wzajemnej adoracji - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Społeczność (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Kółko wzajemnej adoracji (/showthread.php?tid=1490)



Re: Kółko wzajemnej adoracji - radzio - 29-01-2008 21:15

Cytat:Ja wychodzę z domu, przechodzę przez ulicę i jestem w szkole, ktoś mnie pobije?
Wychodzę z domu, wsiadam w 144/194, po 5 minutach jestem na uczelni Big Grin. Mam lepiej niż w akademiku xD. No ale wiesz uczelnia != szkoła Big Grin


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Freds - 29-01-2008 21:25

Radziu, to i tak nie to samo Wink Ale uczucie jest świetne, jak się gra na tarasie na gitarze jak inni idą do szkoły pół godziny przed lekcją Big Grin zazwyczaj fajne mają miny 8-)


Re: Kółko wzajemnej adoracji - radzio - 29-01-2008 21:26

Cytat:Radziu, to i tak nie to samo Ale uczucie jest świetne, jak się gra na tarasie na gitarze jak inni idą do szkoły pół godziny przed lekcją zazwyczaj fajne mają miny

Dobra, teraz to pozamiatałeś Big Grin. Heh w sumie to ja miałem podobnie jeśli chodzi o podstawówkę Big Grin.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Tomassen - 29-01-2008 21:34

Studia != gimnazjum... Podstawowa różnica: pije się dużo więcej <niesforny>


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Crock - 29-01-2008 22:06

Radzio: Ten tekst w "FA Cup" z trojanskimi balonikami, mnie rozwalił Big Grin Jak widać nie wiele trzeba by mnie rozśmieszyć xD


Re: Kółko wzajemnej adoracji - radzio - 29-01-2008 22:14

Crock napisał(a):Radzio: Ten tekst w "FA Cup" z trojanskimi balonikami, mnie rozwalił Big Grin Jak widać nie wiele trzeba by mnie rozśmieszyć xD

Radosław - pochodzenie imienia słowiańskie rzecz jasna, człowiek posiadający takie imię "Radość sławi" Big Grin. (inna wersja to Raduje sławę, i co ciekawe mam cechy Radość sławiące oraz Radujące sławę)


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Michelle - 29-01-2008 22:20

A ja dopiero znalazłam czas żeby usiąść do komputera. Ze szkoły wróciłam o 16:30, odrobiłam lekcje, zrobiłam testy, pojechałam do Płocka i dopiero wróciłam. A jeszcze 5 lutego mam test próbny... :/ Mam dość, a to dopiero podstawówka :/


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Crock - 29-01-2008 22:22

Michelle napisał(a):zrobiłam testy
ciążowe <wstydnis>

Radzio: Moje imię to było coś z Zwyciężający dla Ludu, bodajze Smile


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Anirin - 29-01-2008 22:32

Jak już się chwalimy imionami... :roll:

greckie: Aléksandros - dosłownie obrońca mężów lub odpierający mężów;
alékso - bronię się przed kimś, odpieram i aner, andrós - mąż, mężczyzna
Zaszczytne imię, którym Grecy nazywali drugiego syna Priama i Hekaby - Parysa - który rozstrzygnął spór toczony między trzema boginiami oraz uprowadził Helenę doprowadzając w ten sposób do wojny trojańskiej.

Czekam niecierpliwie na wszystkich mężów, którzy chcą, bym ich obronił. :oops:


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Michelle - 29-01-2008 22:49

Crock napisał(a):
Michelle napisał(a):zrobiłam testy
ciążowe <wstydnis>

Jasne, a 5 mam próbny i się wszystko okaże :roll:.
Na poważnie: test szóstoklasisty mnie czeka i trza powtarzać sobie Smile


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Freds - 29-01-2008 22:56

Ja mam the best

Krzysztof - jest zmienny, o nierównym charakterze. Raz jest spokojny, raz nieznośny. Lubi podróże. Ma różne towarzystwa, przyjaciół. Jest mężczyzna o dużej inteligencji, błyskotliwym i często potrafi potrafi wybuchnąć, gdy słuchacz nie nadąża. W życiu zawodowym popada raz w lenistwo, to znów w pracoholizm. Poza tym lubi imprezowe życie z dobrym trunkiem i jedzeniem.

Alfred - To imię jest pochodzenia anglosaskiego. Osoba o tym imieniu jest uczuciowa, subtelna w kontaktach z innymi, delikatna w postępowaniu. Wyraża się wieloznacznie, co może spowodować nieporozumienia towarzyskie. Alfred jest rozsądny, posiada wybujałą osobowość, silny charakter, wolę nieugiętą. Chce by go doceniano, szanowano i podziwiano-ale dyskretnie. Chodzi własnymi drogami i nie pozwala by mieszali się inni w jego sprawy oraz życie. Jest nad wyraz dociekliwy, skłonny do dużego wysiłku samokształceniowego. Dobry ojciec, lubi przyjaciółki.

Wacław - Wacław imię słowiańskie, oznacza człowieka, który walczy o sławę. I rzeczywiście, Wacław potrafi zadbać o siebie i swoich bliskich. Zawdzięcza to swoim analitycznemu umysłowi, dzięki któremu wszystko w lot pojmuje. Wacław uwielbia życie towarzyskie i dalekie podróże na odpowiednim poziomie.

Same pozytywy i wszystko się zgadza. xD


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Crock - 29-01-2008 23:02

Michelle nie ma czego powtarzac. W podstawówce nic nie uważałem na lekcjach, na test się nie uczyłem i miałem 38/40 więc, uwierz mi - nic sie nie trzeba uczyć ;D


Re: Kółko wzajemnej adoracji - radzio - 29-01-2008 23:06

Hmm skoro jedziemy ze wszystkimi imionami.... (tylko nie śmiać się z mojego Big Grin)

Radosław
Cytat:Stare słowiańskie imię Radosław jest dla nas do dziś dobrze zrozumiałe. Znaczy: "radujący się sławą" czy też "pełen radości i sławy". Dawniej było więcej podobnych imion: Radomysł, Radomir, Radowit, Radowan, Radost, Radom, Radogost. Wszystkie one świadczą o tym, jaką wagę nasi przodkowie przywiązywali do radości, do wysokiego stanu ducha. W żadnym innym języku nie poświęcono "radości" tylu imion.

Florian
Cytat:Imię to wywodzi się od słowa oznaczającego "kwitnący kwiat".
Charakter: Panowie Ci należą do osób spokojnych oraz cierpliwych. Zanim się wypowiedzą czy podejmą decyzję, ważą starannie wszystkie za i przeciw. Są doskonałymi chirurgami, a także inżynierami, zręcznymi technikami, agronomami, hodowcami, a przede wszystkim wysokiej klasy sportowcami. Pragną oddawać przysługi, pomagać innym. Są osią, która podtrzymuje świat. Mają rozwinięty zmysł rodzinny, potrzebują wiele zrozumienia i dyskretnie okazywanej czułości.

Jerzy
Cytat:Po grecku *Georgos* znaczyło "rolnik". Stąd się wzięło imię, które po wielu zmianach w wymowie po polsku brzmi dziś Jerzy. Kiedyś mówiono również "Jurzy" i dlatego zdrobniale mówimy: Jurek. Święty Jerzy - patron rycerstwa (dlatego właśnie to imię sobie na bierzmowanie wybrałem) - pochodził z Kapadocji, czyli górzystej krainy w dzisiejszej Turcji.

Same pozytywy i wszystko się zgadza - jak to powiedział przedmówca.

P.S.
Nie śmiejcie się z Floriana Big Grin


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Tomassen - 29-01-2008 23:09

Michelle, odpuść, poważnie, ten test w podstawówce to śmieszny jest moim zdaniem Tongue 5-tego to ja mam próbny bodajże humanistyk hehe Big Grin


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Freds - 29-01-2008 23:10

Najfajniejsze jest Wojciech = cieszący się wojną Big Grin to dopiero imię Wink