Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kółko wzajemnej adoracji - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Społeczność (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Kółko wzajemnej adoracji (/showthread.php?tid=1490)



Re: Kółko wzajemnej adoracji - radzio - 19-06-2009 09:02

pan_opticum napisał(a):Redlog przecież nie jest tylko o United. Ba, nie tylko fani Manchesteru na nim pisząWink.

Ale mimo wszystko jest blogiem nakierowanym na United, a Soccerlog będzie bardziej ogólny.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - panopticum - 19-06-2009 10:18

No wiem, tak się czepiam, bo upierdliwy ze mnie gośćWink.
Na pewno ciekawa inicjatywa i z chęcią będę tam zerkał. Trochę mam skojarzenia z weszlo.plWink.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - mucha - 19-06-2009 10:42

Ukradliście tekst spod loga z mojego bloga. Idę do sądu.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - sebos_krk - 19-06-2009 12:11

myślałem, że otwarcie bloga jest za 63 godziny, a tu okazuje się, że to dni Big Grin

e: nowy blog też będzie miał swoje własne forum? :?


Re: Kółko wzajemnej adoracji - radzio - 19-06-2009 12:20

sebos_krk napisał(a):e: nowy blog też będzie miał swoje własne forum? :?

Nie wiem. Ale to dopiero przyszłość. Więc teraz o tym nie myślimy. A znając siebie to i tak nie będe chciał 2 oddzielnych for (2 oddzielnych instalacji/2 baz danych) tylko żeby oba fora były połączone (tzn żeby konta na jednym działaly na drugim no i żeby np niektóre tematy/działy pokazywały się na obu forach etc) ale tak jak mówię - pierw otwarcie bloga, rozwój bloga, a potem się zastanowimy co dalej.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Lasq - 19-06-2009 14:26

radzio napisał(a):Rąk do pracy nigdy za wiele. Jak chcesz pomóc w sprawach technicznych to jesteśmy otwarci ;-).

A na czym ta pomoc by mniej więcej polegała? Chętnie pomogę w miarę wolnego czasu.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - radzio - 19-06-2009 14:53

fidain napisał(a):
radzio napisał(a):Rąk do pracy nigdy za wiele. Jak chcesz pomóc w sprawach technicznych to jesteśmy otwarci ;-).

A na czym ta pomoc by mniej więcej polegała? Chętnie pomogę w miarę wolnego czasu.

Zapraszam na gg: 3852040


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Kisia92 - 19-06-2009 17:58

fajnie fajnie, tylko żeby najlepsi autorzy nie porzucili redloga, bo podobano lepiej się skupić porządnie na jednej sprawie niż na kilku niedokładnieWink


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Anirin - 19-06-2009 21:34

Spokojnie Kisia, nie zrobię Ci tego, nie opuszczę Redloga. 8-) Big Grin


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Kisia92 - 19-06-2009 21:52

weź przestań, z tobą to ja nie gadam bo mi kiedyś obiecałes ten szalony avatar z podpisem a nie zrobiłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeś :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Anirin - 19-06-2009 22:03

SERIO?! TAK BYŁO?! To już Ci robię, ale musimy się na GG zgadać co do płótna itd... Wink


Re: Kółko wzajemnej adoracji - radzio - 20-06-2009 11:12

Kisia92 napisał(a):fajnie fajnie, tylko żeby najlepsi autorzy nie porzucili redloga, bo podobano lepiej się skupić porządnie na jednej sprawie niż na kilku niedokładnieWink

Nie bój żabusi :-) wszystko będzie ołrajt bejbe!


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Kisia92 - 20-06-2009 12:03

tak radek, ja wiem że ty chcesz żeby wszystko było dobrze;d


Re: Kółko wzajemnej adoracji - panopticum - 20-06-2009 13:03

Ej no, jak można zostawiać niby redloga dla bloga ogónie o piłce a nie szczególnie o Manchesterze. W głowie mi się nie mieści.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - michal85 - 20-06-2009 16:00

Soccerlog? Bleeee ;p

To jakiś blog dla jankesów ? Tongue Wink