Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kółko wzajemnej adoracji - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Społeczność (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Kółko wzajemnej adoracji (/showthread.php?tid=1490)



Re: Kółko wzajemnej adoracji - maju - 31-12-2009 15:46

Cytat:żeby nadchodzący rok był jeszcze lepszy od minionego
Co by się nie działo w 2010 to to życzenie mi się spełni...

Tego samego życzę wszystkim Wink


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Czary - 31-12-2009 18:08

Ja również życzę wszystkim, szczęśliwego, obfitującego w zwycięstwa i piękne mecze United roku!!! :*


Re: Kółko wzajemnej adoracji - RedLucas - 31-12-2009 19:11

Ja się powoli zawijam, więc również ode mnie życzenia szczęśliwego Nowego Roku i przede wszystkim spełnienia marzeń, ale nie wszystkich na raz Wink


Re: Kółko wzajemnej adoracji - paolo - 31-12-2009 22:09

Przyłączam się do życzeń, btw. u mnie zjebane zakończenie zjebanego 2009 ;/

Zresztą to mówi samo za siebie: Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], paolo, Yahoo [Bot]


Re: Kółko wzajemnej adoracji - maju - 01-01-2010 12:11

Ludzie! Pamiętajcie, że dobry kumpel to podstawa! Nie wiem, jak jednemu się odwdzięczę.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Szymcio - 01-01-2010 12:50

Maju, a w czym Ci pomógł? Dopił Twoje trzecie piwko? Big Grin
Oj, matys, żenada. Trzeba znać umiar, zachowywać się z kulturą, pamiętać o tym, że będą inne okazje... :lol:


Re: Kółko wzajemnej adoracji - dende - 01-01-2010 13:21

patologiczny ten sylwester był :mrgreen:


Re: Kółko wzajemnej adoracji - dsw_MUszyna - 02-01-2010 12:53

dzięki wszystkim za życzenia noworoczne Big Grin
już widzę że ten rok będzie zajebisty Big Grin


Re: Kółko wzajemnej adoracji - branka - 02-01-2010 18:23

Oj, ciężki był ten Sylwester... <rotfl>
Praga nocą jest mega dziwna. Raz, że czułam się jakbym była w mieście w którym nie ma kobiet, dwa jakby była to stolica Włoch albo Hiszpanii a nie Czech, trzy to woń marychy unosiła się nawet na schodach ruchomych prowadzących do metra i chińskim sklepie.
A w ogóle Czesi chyba sa z jakiejś innej galaktyki - te golfy i wełniane kamizelki... ha ha nie ma to jak Czech wyszykowany na imprezę xD


Re: Kółko wzajemnej adoracji - sebos_krk - 02-01-2010 21:43

A ja znow miałem dziś polew z ludzi, bo serwisy informacyjne powiadają, że w korku z Zakopanego do Krakowa stało się 6 godzin. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wcale nie trzeba stać w korku jadąc na i z sylwestra w tatrach. Dzisiaj rano nawet słyszałem komunikat policji, żeby wykorzystać objazd przez Czarny Dunajec. Droga boczna, jedzie się maksymalnie 50 na godzinę jeśli jest dużo śniegu, ale cały korek się omija bez jednego zatrzymania.
Już parę razy byłem w zakopanym na sylwestra i nigdy nie udało mi się spotkać korka. Dwa lata temu babka podobno z Katowic do Zakopca jechała 9 godzin, ale wtedy były roboty drogowe.
Powiedzcie mi czy tak trudno wyjechać o innej porze niż wszyscy? Czasem wystarczy poczekać dwie godziny i nikogo nie ma na drodze. Ale nie w Polsce, u nas jak wszyscy jadą to dokładnie w tym samym momencie. Bo przecież nikomu nie będzie się chciało wstać o 5 rano, przecież lepiej się wyspać i o 8 tłuc się z motłochem. Albo jeszcze lepiej pozostać do samego końca jak wszyscy i całą noc spędzić w aucie. Śmiech i żal. :lol:


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Minh - 02-01-2010 21:45

branka napisał(a):wełniane kamizelki...

eeej, wełniane kamizelki są fajne Big Grin


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Lasq - 02-01-2010 22:06

sebos_krk napisał(a):Powiedzcie mi czy tak trudno wyjechać o innej porze niż wszyscy? Czasem wystarczy poczekać dwie godziny i nikogo nie ma na drodze. Ale nie w Polsce, u nas jak wszyscy jadą to dokładnie w tym samym momencie. Bo przecież nikomu nie będzie się chciało wstać o 5 rano, przecież lepiej się wyspać i o 8 tłuc się z motłochem. Albo jeszcze lepiej pozostać do samego końca jak wszyscy i całą noc spędzić w aucie. Śmiech i żal. :lol:

Wierz mi, że nie tylko w Polsce. Popatrz na takich francuzów, gdzie 70% Francji wyjeżdża 1 sierpnia rano na wakacje i na autostradach tworzą się korki nawet po 100km Tongue


Re: Kółko wzajemnej adoracji - sebos_krk - 02-01-2010 22:34

Francuzom to chyba w ogóle nie przeszkadza. Odkąd pamiętam mają to samo w drodze na lazurowe wybrzeże.
Co do Francji- najpiękniejszy kraj do mieszkania jaki znam. Miałem okazje być tam trzy lata. Super miejsce, każdemu polecam zrobić sobie chociażby wycieczkę objazdową po tym kraju. I niekoniecznie zahaczać o duże miasta. Po prowincji w lecie. Raj.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - branka - 02-01-2010 22:36

To prawda, Francja jest cudowna. Ja też uwielbiam ten kraj, naprawdę mogłabym tam mieszkać. choć we Włoszech także... Pięknie, cudowny klimat, morze, góry, super żarcie, przyjaźni ludzie...


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Pawlak - 03-01-2010 00:08

branka napisał(a):trzy to woń marychy unosiła się nawet na schodach ruchomych prowadzących do metra i chińskim sklepie.

Nic dziwnego, skoro posiadanie 10g marihuany w Czechach jest legalne.