Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kółko wzajemnej adoracji - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Społeczność (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Wątek: Kółko wzajemnej adoracji (/showthread.php?tid=1490)



Re: Kółko wzajemnej adoracji - Zashi - 15-08-2008 11:20

radzio napisał(a):Offtop dozwolony Tongue, tutaj nie ma zliczania postów, żeby nikt sobie nie nabijał Big Grin

Cya panowie Big Grin

Juz sie bałem jak zobaczyłem pierwszy post w tym temacie: "Offtop totalny". Ufff...
Przeciez od takich jednozdaniowych wypowiedzi macie shoutbox :| Po co wam dwie rzeczy? :?


Re: Kółko wzajemnej adoracji - dende - 15-08-2008 11:23

shoutbox jest od niedawna


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Lucas - 15-08-2008 11:39

Poza tym Shoutbox jest tylko na kilkadziesiąt wypowiedzi.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Grzeho - 15-08-2008 11:41

No, ale po co pamietac wiecej? to tylko zasmiecanie forum..


Re: Kółko wzajemnej adoracji - mucha - 15-08-2008 11:43

Właśnie po to jest taki temat, żeby nie pisać głupot w innych. Poza tym posty nie są wliczane do licznika. I co wy tak z tym zaśmiecaniem?! Może mam jeszcze każdą swoją wypowiedź edytować w jednym poście?


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Lucas - 15-08-2008 11:48

Dobra Panowie. Wy przyłączyliście się do nas, więc powinniście zaakceptować pewne zasady, które tutaj panują. Nie mówię, że będzie to proste, ale postarajcie się. Wink

Dla dobra dzieci, Lucas :oops:.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Grzeho - 15-08-2008 11:52

Spoko. Nic nie mowie przeciez zeby zamknac ten temat czy cos. Tylko sie wypowiadam na temat tego tematu ( Big Grin ) od tego jest chyba forum Wink


Re: Kółko wzajemnej adoracji - Lucas - 15-08-2008 11:56

Mniej lub więcej.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - maju - 21-08-2008 12:43

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/ogloszenia-i-regulamin/regulamin-t3.html">ogloszenia-i-regulamin/regulamin-t3.html</a><!-- l -->

4. Zabrania się zamieszczania postów, avatarów i podpisów zawierających treści:
i. prowokujące konflikty między użytkownikami.

Cytat:maju1215412513
to przykład jeden z wielu...


Re: Kółko wzajemnej adoracji - mucha - 21-08-2008 12:45

:lol: To ma być prowokujące?

Jeśli to jest prowokujące to prowokujący jest również każdy twój post w dziale 'Kadra'. :lol:


Re: Kółko wzajemnej adoracji - maju - 21-08-2008 12:50

to jest bezpośrednio skierowane do mnie, a moje posty w dziale 'Kadra' nie. Ja w dziale 'Kadra' piszę to, co myślę. Nigdzie nikogo nie sprowokowałem, no może raz, ale tamten użytkownik został zbanowany. Nigdzie teżnie sypałem aluzją. A tak swwoją drogą:
Kod:
Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Po co się tłumaczysz z mojego cytatu, skoro nie napisałem, że to twoje słowa?


Re: Kółko wzajemnej adoracji - mucha - 21-08-2008 12:54

Bo jestem moderatorem?


Re: Kółko wzajemnej adoracji - maju - 21-08-2008 12:58

moder to chyba nie niania, która odpowiada za tych, których pilnuje. Jeśli ty tego nie napisałeś nie musisz się tłumaczyć. Ja osiągnąłem to, co chciałem. Zakończmy dyskusję. Nikt już na ten temat i tak nic nie napisze ze względu na powiedzenie, które umieściłem...


Re: Kółko wzajemnej adoracji - matys - 21-08-2008 12:59

Gucio słuchaj, gdyby dawać ostrzeżenie za każde przekroczenie przepisów to by forum przestało istnieć po tygodniu, a Ciebie by wywalili bo trzech postach bo:

Cytat:b. przestrzegać reguł ortograficznych, gramatycznych i składniowych. Dotyczy to również postów pisanych w obcym języku.
a ty piszesz tak jakby ci która ciągnęła i nie mógłbyś sie skupić na guzikach z literkami na klawiaturze.


Re: Kółko wzajemnej adoracji - maju - 21-08-2008 13:01

Ale ja dostałem już niejednego ostra ze względu na moją pisownię. Ciekaw jestem, jak się przedstawia twój bilans.