Redcafe.pl - Manchester United Forum
Marouane Fellaini - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Kadra (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Marouane Fellaini (/showthread.php?tid=1515)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Marouane Fellaini - Adis - 02-09-2013 23:58

27. MAROUANE FELLAINI

Data urodzenia: 22 listopada 1987
Miejsce urodzenia: Etterbeek, Belgia
Narodowość: Belg
Pozycja: pomocnik
Wzrost: 192 cm

Poprzedni klub: Everton
Debiut w MU: 14 września 2013 v Crystal Palace (H)



RE: Marouane Fellaini - Mubinio - 03-09-2013 05:58

Ja już kupiłem swoją perukę Big Grin


RE: Marouane Fellaini - CyberMU - 03-09-2013 07:26

Wypada tylko powitać i życzyć powodzenia na nowej drodze życia. Big Grin Oby Belg okazał się mocnym transferem. ;D


RE: Marouane Fellaini - Silvan - 03-09-2013 07:30

Sam transfer Kudłacza cieszy mnie niezmiernie, w przeciwieństwie do okoliczności jego pozyskania... Mam nadzieję, że chłop się tym nie zrazi i jego aklimatyzacja nie potrwa zbyt długo. Myślę, że warto było czekać.


RE: Marouane Fellaini - kaka - 03-09-2013 08:56

Ukryty tekst:

[Obrazek: 1238279_10151665672147746_1514525284_n.jpg]


To będzie dobry transfer! Smile


RE: Marouane Fellaini - Adis - 03-09-2013 09:37

LINK <- materiał z MUTV o przybyciu Belga na OT + pierwszy wywiad + wypowiedź Moyesa.


RE: Marouane Fellaini - Under - 03-09-2013 09:50

Nie można było miesiąc temu jak miał klauzulę, nie?
Mimo to dobrze, że go mamy. Już 2 pomocnik w klubie!


RE: Marouane Fellaini - Foster - 03-09-2013 10:54

Witamy na pokładzie! Smile
Z transferu Belga jest jak najbardziej zadowolony. Fellaini poszerza nasze możliwości w środkowej strefie boiska. Ogromnie jestem ciekaw, jak popularny Kudłacz będzie spisywał się w koszulce z Diabłem na piersi. Podejrzewam, że już od następnego spotkania Belg zajmie miejsce Cleverley'a i będzie grał u boku Carrick'a. Nie jest to wariant przesadnie kreatywny, jednak zapewniający szczelność w środku pola. Dzięki temu skrzydłowi powinni dostać więcej swobody, a Kagawa, w przypadku gdy w końcu zacznie grać, będzie mógł w pełni skoncentrować się na ofensywie i będzie mógł pokazać to co ma najlepsze.

Jeśli chodzi o kwestie jak transfer został przeprowadzony... United, powiedzmy sobie szczerze ośmieszyło się w tej sytuacji. Nie wierzę w bajki, że nie aktywowaliśmy klauzuli bo nie chcieliśmy blokować transferu Bainesa, bowiem Anglik jest nam zupełnie niepotrzebny. Zamiast aktywować klauzule Belga, klub w pierwszej kolejności przegrał walkę o Thiago (bądź co gorsza w ogóle nie podjął rękawicy), a następnie porwał się z motyka na słońce i próbował zakontraktować Fabregasa.

Felleani witaj w Teatrze Marzeń! Teraz wypada już tylko życzyć powodzenia Smile


RE: Marouane Fellaini - Silvan - 03-09-2013 11:55

No to ja teraz widział bym to tak:

-----------RvP/Rooney-----------
---Nani-----Kagawa----Antek---
----------Carrick--Fella-----------
--Evra----Rio----Vida-----Rafa--
----------------DDG--------------

Brak kreatywności w centrum rekompensowałby nam Kagawa, a Fellaini + Carrick trzymaliby mocno środek, tak że Samuraj nie musiałby się zabijać w obronie. Nie ma opcji, żeby ktoś zdominował środek przeciwko United z takimi żołnierzami, a jeżeli tylko skrzydła zaczęłyby funkcjonować jak należy (współpraca boczny obrońca-skrzydłowy) to klękajcie narody. Jeszcze przy stałych fragmentach życzę rywalom szczęścia w ustawianiu krycia Tongue


RE: Marouane Fellaini - El Polako - 03-09-2013 18:53

Foster napisał(a):Jeśli chodzi o kwestie jak transfer został przeprowadzony... United, powiedzmy sobie szczerze ośmieszyło się w tej sytuacji


Delikatnie mówiąc... ale na szczęście udało się i Kudłaty jest z nami. Oby trzymał taki poziom jaki prezentował w Evertonie, a nawet lepszySmile


RE: Marouane Fellaini - CyberMU - 03-09-2013 19:16

-----------RvP/Rooney-----------
---Nani-----Kagawa----Zaha---
----------Carrick--Fella-----------
--Evra----Rio/Jones----Vida-----Rafa--
----------------DDG--------------

Nie jestem pewien, bo w ostatnim czasie nie siedzę w tym głęboko, gdyż poprawka z marketingu sama sie nie nauczy, ale o ile Zaha może grać na prawej to na niego bym wolał stawiać niż na Antka. Z całym szacunkiem dla tego gracza, ale wydaje mi się, że jego czas w United się powoli kończy. Mogę się oczywiście mylić.

Wydaje mi się, że Kagawa powinien grać na zmianę razem z Roo. A na szpicy Van Persie i na zmianę Welbeck.


RE: Marouane Fellaini - allfanmu - 03-09-2013 19:17

Ja tylko nie chciałbym, żeby patrzono na niego przez pryzmat właśnie okoliczności w jakich został zakontraktowany. Nie traktujmy go jak zapchajdziury, beztalencia, które zostało kupione, bo nikt inny nie chciał do nas przyjść.

To dobry zawodnik na jakże newralgiczną pozycję. Ma swoje ogromne atuty z których powinniśmy się nauczyć korzystać i wtedy może przynieść nam wiele radości.


RE: Marouane Fellaini - Silvan - 04-09-2013 07:13

Według najnowszych doniesień Fellaini zrezygnował z 4 milionów funtów pakietu lojalnościowego, jaki otrzymałby po transakcji. Złożenie pisemnej prośby o transfer przekreśliło taką możliwość, efektem czego Fellaini sam przepchał swój transfer i rzutem na taśmę udało się go przeprowadzić. Rozumiem, że w innym przypadku cena za zawodnika wynosiłaby +30 melonów. W takim razie Kudłacz na starcie zaskarbił sobie wielką sympatię kibiców i sztabu trenerskiego.

Z jednej strony pozytywna wiadomość, z drugiej kolejny raz w kontekście tego okienka zawodnicy (również Herrera) musieli swoim kosztem torować United drogę do transferów, co nie jest dobrym prognostykiem na przyszłość...


RE: Marouane Fellaini - michal85 - 04-09-2013 08:05

Prawdopodobnie spotka go to, co wcześniej Carricka, Fletchera, a ostatnio Cleva, ale koniec końców jestem przekonany, że nikt nie będzie żałował. Nie będzie niezbędny we wszystkich meczach, ba, w moim mniemaniu w niektórych inni będa lepszym rozwiązaniem, ale daje nam niewątpliwie nowe opcje.


RE: Marouane Fellaini - Hubson - 04-09-2013 10:39

Moim zdaniem, jeżeli dwóch zawodników rezygnuje z bonusów dla siebie tylko po to, żeby u nas grać to jednak marka Manchester United tutaj wciąż działa i ma się dobrze.