Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United 4-1 West Ham United (03.05.2008) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: Manchester United 4-1 West Ham United (03.05.2008) (/showthread.php?tid=165)

Strony: 1 2 3


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - Oskar - 29-04-2008 17:31

Niedawno Curbishley tak mówił, ale dzisiaj można było przeczytać, że za nic tego meczu nie oleją i będą chcieli coś ugrać na OT. Z drugiej strony to chyba normalne, że tak mówi, bo co innego ma powiedzieć?


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - lmp2 - 29-04-2008 18:35

A co miał powiedzieć, że dzięki United utrzymaliśmy się w lidze i w tym roku specjalnie przegramy aby im pomóc Smile


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - dende - 02-05-2008 09:49

Już się nie mogę doczekać tego meczu Big Grin Młoty o "nic" nie grają, a my wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że Curbs wystawi w tym meczu pare kasztanów i bez problemu uda nam się zgarnąć 3 punkty. Wink


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - bartez - 02-05-2008 10:25

Z "Młotami" od dłuższego czasu gramy jakoś słabo ale teraz gdy są tylko 2 kolejki do końca sezonu i mistrzostwo Anglii mamy na wyciągnięcie ręki trzeba zagrać spotkanie na wysokim poziomie, jak w meczu z Barcą. Nie możemy sobie pozwolić na żadne potknięcie ! West Ham nie ma już Teveza więc problemu nie powinno być Wink


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - mucha - 02-05-2008 12:50

West Ham to najgorsze kołki pod słońcem. IMO drużyna bez jaj. Spójrzcie sobie na ich skład. Poza tym ich gra też nie zachwyca (przynajmniej w ostatnich kolejkach). Z taką drużyną trzeba się przełamać i wygrać ze 3-0. Myślę, że Fergie może zabawić się rotacją i dać odpocząć kilku zawodnikom. Poza tym Młoty już o nic nie walczą, więc to dodatkowy plus w naszą stronę.
Proponuję taki skład:
Kuszczak
Hargreaves-Brown-Ferdinand-Silvestre
Park-Anderson-Scholes-Nani
Ronaldo-Tevez

I wszelkie inne kombinacje i tak przyniosą pozytywny skutek. Po prostu nie wyobrażam sobie porażki z takimi cieniasami. Stawiam na efektowne 3-0.


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - Oskar - 02-05-2008 12:51

Według mnie SAF nie powinien nikogo oszczędzać i wystawić najmocniejszy skład, wszelkie rotacje ostatnio kończyły się fiaskiem z wyjątkiem Romy gdzie i tak po meczu w Rzymie było wszystko pozamiatane.


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - ring0 - 02-05-2008 13:07

Chociaż w ostatnich 5 meczach z nimi mamy dosyć chujowy bilans 3-0-2, to akurat przed tym meczem nie mam złudzeń. W zeszłym sezonie przegraliśmy mając pewny tytuł a WHU walczyło o utrzymanie (pamiętam jak nasz Carlito Tevez nam przygrzmocił bramką) więc ten bilans możemy wyrzucić za okno =).
Faworytem bukmacherów jest bezsprzecznie United, kurs w bet-at-home to jedynie 1.2 (tragicznie też nie jest, jakiś ładny double z tym meczem można zrobić). Wszystko wskazuje na wysokie zwycięstwo Manchesteru, osobiście zagram over 2.5 i handicap 0:1 w tym spotkaniu =)


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - DJ CLOSE - 03-05-2008 10:29

Manchester United zagra na pewno skqadem podstawowym, przynajmniej powinien, bo jesli chcą wygrac Lige Mistrzów powinni już tylko skupic sie na jednym ustawieniu. Cieszy mnie, ze wraca Vida - jak bedzie grał tak jak wczesniej to wystarczy nam skromne zwyciestwo, ale licze na przelamanie Ronaldo, nawet jesli wejdzie w 60 minucie powiien strzelic. Jedno mnie martwi, po przeczytaniu ostatniego komenta VDS - "czyje sie jak wrak" - chłopie zbierz sie do kupy, bo Tomek juz pewnie ma grubo w gaciach, ze mu nogawkami leci Tongue - oczywiscie zart bo wiem ze Tomek sobie poradzi, ale wole na te ostatnie dwa mecze kogos z doswiadczeniem, zeby angielskie media potem na Polaku sie nie wyżywaly. (Jak np. na Dudku) - Grajmy swoje i do przodu - a komenty niech sobie Grant zachowa na koniec sezonu, kiedy bedzie odchodził Tongue ... Glory United !!! :twisted:


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - Oskar - 03-05-2008 10:32

Vidić na 90% nie zagra, z resztą to i dobrze, niech w spokoju wróci po kontuzji, a nie znowu złapie kolejną. Owen na prawej, Brown z Rio po środku i defensywa jak się patrzy. Silvestre mógłby również grać jeśli Evra nie wróci do pełni formy po kontuzji, bo ostatnio Mikael świetnie się prezentuje.


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - Futbolowa - 03-05-2008 12:01

Tego spotkania nie możemy przegrać. Myślę, że wszystko nam sprzyja...
West Ham ostatnio notuje słabe występy - 4 punkty na 5 ostatnich spotkań to naprawdę nie jest żadna powalająca statystyka. Poza tym... Rywala z środka tabeli bać się nie można, kiedy w perspektywie jest zdobycie tytułu mistrzowskiego. Spodziewam się ogromnej mobilizacji naszych grajków i naprawdę dobrego spotkania. Oby wygranego. Nieważne w jakim stosunku.


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - mucha - 03-05-2008 12:14

Man Utd: Van der Sar - Hargreaves, Ferdinand, Brown, Evra - Nani, Carrick, Scholes, Park - Ronaldo, Tevez.
Ławka rezerwowych: Kuszczak, O'Shea, Fletcher, Anderson, Giggs.

A więc skład bardzo podobny do tego, który proponowałem. Właściwie tylko jedna zmiana. Zamiast Andersona pojawi się Carrick, bo Evrę i Van der Sara wykluczyłem ze względu na ostatnie urazy, ale skoro Fergie stwierdził, że są gotowi do gry to jeszcze lepiej. No nic, trzeba w końcu wygrać przekonywująco i złapać wiatr w żagle, bo wszystkie mecze w tym sezonie są na miarę mistrzostwa świata.


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - sebos_krk - 03-05-2008 14:50

Już niedaleko do szczęścia. Moje tradycyjne, na gorąco po spotkaniu oceny. Trzeba pamiętać, że w drugiej części graliśmy w dziesięciu, a mimo to mieliśmy sporą przewagę:

7- van der Sar- właściwie ograniczył się do gry nogami i wyciągnięcia piłki z siatki po wspaniałym golu Ashtona.
8- Hargreaves- juz po wygranym na Old Trafford meczu z Boltonem pisałem, że taka gra prawego obrońcy mnie jak najbardziej satysfakcjonuje. Kogoś takiego właśnie szukałem.
7,5- Ferdinand- siła spokoju, troche oszukał się przy bramce, ale ciężko było przewidzieć rozwój sytuacji, dl;atego wcale go za to nie winię.
7,5- Brown- jedno z lepszych spotkań Wesa w tym sezonie. Naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia.
7,25- Evra- dobry wystep bez fajerwerków. Parę razy pociagnął lewą flanką.
1- Nani- wszyscy się domagali jego wystepów, a prawda jest taka, że w kilku ostatnich spotkaniach nie pokazał nic więcej niż Giggs. W ostatnich meczach sezonu, przy takiej stawce trzeba jednak postawić na Ryana.
8- Scholes- trafił z formą idealie na koniec sezonu. Profesor pełną gębą.
7,25- Carrick- nic specjalnego, ale zdobył bramkę.
7- Park- kolejny mecz za który należy go pochwalić. Nie przypadkowo należy w ostatnich grach do pewniaków Fergusona.
8- Ronaldo- piękna bramka na otwarcie meczu, a później jak zwykle piłka go sama znalazła po centrze Owena Hagreaves'a.
7,5- Tevez- bramka z innej planety. Kolejny mecz w którym imponuje pressingiem zmuszając rywali do błędów.
7,25- Giggs- wniósł sporo ożywienia i miał udział w kilku ładnych akcjach.
7- Fletcher- kilku centymetrów zabrakło do szczęścia. Niezła zmiana.
..- O'shea- jedno głupie zagranie mogło duzo kosztować, ale dał odpocząc kolegom, dlatego słusznie pojawił się na placu i zrobił


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - Lukas - 03-05-2008 16:13

Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem- już na początku widać było, że West Ham nie zamierza nam ułatwić zdobycia Mistrza kraju. Cała drużyna zagrała naprawdę dobre spotkanie- oprócz Naniego rzecz jasna- ja rozumiem że jest jeszcze młody i krew mu buzuje w żyłach, ale takie zachowanie jest niedopuszczalne, karygodne. Jeszcze później teatralnie upadł na ziemię i trzymał się za twarz. Wstyd po prostu. Osłabić drużynę w takim momencie to nie był najlepszy pomysł. Na duży + zaskoczył mnie Brown :shock: był zawsze tam gdzie powinien i niemalże wzorowo wykonywał swoją robotę na boisku.Evra- tradycyjnie wielki pracuś, podobnie jak Tevez, który nie miał żadnych skrupułów grając przeciwko dawnemu klubowi- no i ta bramka, brak słów.Park po raz kolejny pokazał, że jest bardzo wartościowym graczem. Bardzo pozytywne wrażenie pozostawił po meczu Giggs- po jego podaniu blisko strzelenie gola był Hargo a innym razem Fletcher trafił w słupek, chwilami widziałem starego dobrego Ryana sprzed lat Big Grin
Plan został wykonany- teraz jeszcze Wigan i Mistrzostwo nasze <jupi>


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - Oskar - 03-05-2008 16:16

Dawno nie graliśmy tak ofensywnie - duże brawa dla wszystkich prócz Naniego, któremu wyraźnie odbiło. Dzisiaj oglądaliśmy piękne bramki i wspaniały mecz. Mimo, że Młoty o nic już nie grają to na boisku nie oddali tanio skóry (druga połowa). Teraz tylko wygrać z Wigan, albo czekać na potknięcie ruskich Wink


Re: PL: Manchester United - West Ham United (03.05.2008, 13.45) - Rudii - 03-05-2008 18:33

Oskar napisał(a):Dawno nie graliśmy tak ofensywnie - duże brawa dla wszystkich prócz Naniego, któremu wyraźnie odbiło. Dzisiaj oglądaliśmy piękne bramki i wspaniały mecz. Mimo, że Młoty o nic już nie grają to na boisku nie oddali tanio skóry (druga połowa). Teraz tylko wygrać z Wigan, albo czekać na potknięcie ruskich Wink

Nie żebym chciał usprawiedliwić Portugalczyka, ale wydawało mi się że kapitan West Hamu sprowokował Naniego. Oczywiście to nie zmienia faktu, że zasłużenie wyrzucono go z boiska. Ogólnie mecz był ładny. Było dużo bramek, w tym dwie piękne. Było szybkie tępo i co najważniejsze dobra gra Man Utd. Czego chcieć więcej. Chciałem też się was o coś spytać. Mianowicie chodzi o Heargavesa. Dzisiaj grał na prawej obronie i moim zdaniem wypadł bardzo dobrze. Co sądzicie o tym żeby to właśnie on został następcą Nevilla ?. Bo dla mnie nie byłby to głupi pomysł. Tym bardziej, że wcześniej grał już na tej pozycji i też się dobrze zaprezentował