Redcafe.pl - Manchester United Forum
MUSC PL - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: MUSC PL (/showthread.php?tid=166)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: MUSC PL - Futbolowa - 10-05-2008 21:52

Dawno mnie tu nie było, ale od razu wiedziałam, gdzie szukać jakichś dyskusji o MUSC PL Smile
Swoją deklarację już wysłałam i choć obawiam się, że w najbliższym roku nie będę miała możliwości wyjechać ani na mecz, ani na zlot, cieszę się, że istnieje możliwość zrzeszenia się z innymi polskimi kibicami Smile
Idea świetna - od dawna marzyło mi się powstanie Fan Klubu z prawdziwego zdarzenia. Nienormalnym byłoby więc przepuszczenie takiej okazji Smile


Re: MUSC PL - ShadowWinter - 17-05-2008 17:05

Futbolowa napisał(a):Swoją deklarację już wysłałam i choć obawiam się, że w najbliższym roku nie będę miała możliwości wyjechać ani na mecz, ani na zlot, cieszę się, że istnieje możliwość zrzeszenia się z innymi polskimi kibicami Smile

I z tego co wiem to już dotarła w miejsce przeznaczenia Smile
A co do wyjazdu, zlotu- jeśli nie dasz rady jechać z nami na mecz to chociaż na zlot uda Ci się wyrwać bo jak to mówią "dla chcącego nic trudnego" hehe Smile

Futbolowa napisał(a):Idea świetna - od dawna marzyło mi się powstanie Fan Klubu z prawdziwego zdarzenia. Nienormalnym byłoby więc przepuszczenie takiej okazji Smile

Miło, że możemy komuś przybliżać marzenia... choć jeszcze oficjalnym FanClubem nie jesteś my to nie znaczy, iż niebawem nim będziemy :twisted:


Re: MUSC PL - Wojtek3 - 18-05-2008 00:21

Ja wysłałem w piatek, wiec powinno byc w poniedzialek, choc na zadupiowaty Slaska idzie 1 dzien gluzej nie wiem czemu :lol: Anyway wyslane i mam nadzieje, ze koperta sie nie otworzy w polowie, w pracy jakies lipne mamy 8-)

Shadow ile juz tak zgloszonek doszlo ? <cwaniak>


Re: MUSC PL - pawlo - 18-05-2008 01:48

Ej czy liczy sie data stempla? Bo trochę się obawiam, że nie nadążę to wysłać.


Re: MUSC PL - Futbolowa - 18-05-2008 09:12

ShadowWinter napisał(a):I z tego co wiem to już dotarła w miejsce przeznaczenia
Dokładnie tak Smile Dostałam już potwierdzenie na maila.

ShadowWinter napisał(a):A co do wyjazdu, zlotu- jeśli nie dasz rady jechać z nami na mecz to chociaż na zlot uda Ci się wyrwać bo jak to mówią "dla chcącego nic trudnego" hehe
No pewnie Smile Jeszcze nie przesądzam, bo może się okazać, że akurat będę miała wolne. Tyle tylko, że pogodzenie studiów dziennych, studium zaocznego i pracy może być ciężkie...

ShadowWinter napisał(a):Miło, że możemy komuś przybliżać marzenia... choć jeszcze oficjalnym FanClubem nie jesteś my to nie znaczy, iż niebawem nim będziemy :twisted:
Wszystko przed nami Smile


Re: MUSC PL - dym23 - 22-05-2008 20:50

Witam jestem fanem United od wielu lat, po przeczytaniu wszystkich opinii i komentarzy. W poniedziałek postaram się wysłać zgłoszenie, myślę że do 31 Maja dojdzie. Jest szansa być członkiem Polskiego Supportu dlatego chce ją wykorzystać. jestem bardzo pozytywnie do tego nastawiony. pzdr Wink


Re: MUSC PL - DJ CLOSE - 22-05-2008 22:52

No ja tez mam wielki smaczek, dopiero niedawno sie dowiedziałem o Polish Man Utd Support ClubBig Grin, ale pomysł bardzo mi się podoba, zwłaszcza ze kibicem jestem od ponad 9 lat(wcześniej nie oglądałem żadnych klubowych meczy). Troszkę przeraza mnie składka 180 zl i mam problem. Bo bardzo chcę zostać pełnoprawnym kibicem itd, tylko nie wiem czy w wyznaczonym czasie uda mi sie wpłacić kasę. Wszystko jest na etapie "Może", ponieważ szukam pracy sezonowej więc nic pewnego. Dlatego mam pytanie : Jeśli wyśle zgłoszenie itd. Jednak nie będę wstanie opłacić składki w terminie to czy będę miał szanse np. miesiąc później przyłączyć sie do grupy???


Re: MUSC PL - Futbolowa - 23-05-2008 20:33

Właśnie... Do kiedy termin wpłacania pieniążków?


Re: MUSC PL - dym23 - 23-05-2008 22:26

Z tego co wiem i tak pisze to Składkę członkowską należy opłacić w terminie od 01.06 do 15.06.2008 roku (30 PLN dla osób niepełnoletnich / 180 PLN dla osób pełnoletnich - są to składki roczne) Wink pzdr


Re: MUSC PL - Futbolowa - 24-05-2008 23:35

Ufff, to dobrze Smile Bo teraz nagromadziło mi się mnóstwo wydatków od urodzin koleżanek, przez dzień matki, po dzień dziecka, czyli święto moich szalonych chrześniaków Smile

BTW, czy przyjęci zostają wszyscy, którzy się zgłosili, czy prowadzona jest jakaś selekcja?


Re: MUSC PL - sebos_krk - 25-05-2008 08:45

Futbolowa napisał(a):BTW, czy przyjęci zostają wszyscy, którzy się zgłosili, czy prowadzona jest jakaś selekcja?
Przecież chyba o to chodzi, aby było nas jak najwięcej. Więc jeśli ktoś spełni wszystkie wymagania formalne to nie powinien zostać odrzucony.


Re: MUSC PL - Futbolowa - 25-05-2008 09:05

sebos_krk napisał(a):Przecież chyba o to chodzi, aby było nas jak najwięcej. Więc jeśli ktoś spełni wszystkie wymagania formalne to nie powinien zostać odrzucony.
Zgadzam się Smile
Bo nie wyobrażam sobie, na jakiej podstawie czyjeś zgłoszenie mogłoby być odrzucone...


Re: MUSC PL - Wojtek3 - 25-05-2008 10:05

Wszyscy zostana przyjeci, nie ma zadnej selekcji, przeciez mamy sie jednoczyc Wink


Re: MUSC PL - SakuraRose - 25-05-2008 12:32

Wiecie za dzisiejsze życie płaci się więcej, a kibicem jest się od zawsze na zawsze. Odłożyć sobie rocznie 180 zł i nawet budżet domowy na tym nie ucierpi znacznie. Taka jest moja opinia jeżeli chodzi o sprawy finansowe. <rotfl>


Re: MUSC PL - ShadowWinter - 31-05-2008 20:47

Witam!

Problem składek i ich wysokości to był dla nas największy problem. Ale wydaje mi się, że przyjęliśmy strategię idealną. Rozumiem że 180 PLN to nie jest mało, ale gdyby tak przeliczyć to wychodzi 15 zł miesięcznie za rok Smile
Uważam, że dołączyć, pomóc a kiedyś z dumą powiedzieć, iż jest się członkiem oficjalnego FanClubu United w Polsce to chluba- ja tak to traktuję.
Przyjęty zostanie każdy kto zastosował się do naszych instrukcji, a myślę że nie było to zbyt skomplikowane Smile

Niebawem każdy kto nadesłał deklaracje otrzyma mail z numerem konta. Będzie on podany również na naszej stronie <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.musc.pl">http://www.musc.pl</a><!-- w -->

DJ CLOSE napisał(a):Dlatego mam pytanie : Jeśli wyśle zgłoszenie itd. Jednak nie będę wstanie opłacić składki w terminie to czy będę miał szanse np. miesiąc później przyłączyć sie do grupy???

Jeśli nie będziesz w stanie zapłacić to Twoja deklaracja trafi do segregatora z napisem "Oczekuje na wpłatę składki", będziesz to mógł zrobić podczas kolejnego naboru we wrześniu Smile