Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 09-07-2008 18:18

Oskar napisał(a):"Nie znaleziono pasujących fraz". Sprawdzałem też to, Radzio. Nawet po wylogowaniu mam tam taką ikonkę...
No to: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/viewforum.php?f=17&mark=forums">viewforum.php?f=17&mark=forums</a><!-- l -->


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Oskar - 09-07-2008 18:25

Używałem tej opcji, nic ona niestety nie pomogła. Dobra trudno, nawet już się przyzwyczaiłem do tego Smile


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 09-07-2008 18:32

Oskar napisał(a):Używałem tej opcji, nic ona niestety nie pomogła. Dobra trudno, nawet już się przyzwyczaiłem do tego Smile
Lol :| dziwne widzę, że rzeczywiście coś się stało dzisiaj zajrzę do bazy...


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 09-07-2008 18:41

Ta ikonka nie wygląda jakby były posty nieprzeczytane, bo nie jest czerwona. Jemu chodzi o to, że dalej jest to dodatkowe kółeczko mniejsze przy ikonie. Tak jak informujące o nieprzeczytanych, tylko w kolorze białym. Też to masz, a jak nie wiesz o co chodzi to Ci screena podeśle.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Rafcio - 09-07-2008 19:29

Ja ma tak, że dopiero po wylogowaniu posty nieprzeczytane zaczynają sie "nabijać od nowa". Przykład. Wchodzę na forum rano mam 30 postów, przeglądne wszystkie fora, wbije na jakąś gazetę.pl i odwiedzam forum ponownie za jakieś pół godziny. Postów nieprzeczytanych jest 35.

Właściwie mi to nie przeszkadza ale tak tylko pisze. Może nawet problem jest z mojej strony.

ed

To nie wiedziałem Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 09-07-2008 19:43

Rafcio napisał(a):Ja ma tak, że dopiero po wylogowaniu posty nieprzeczytane zaczynają sie "nabijać od nowa". Przykład. Wchodzę na forum rano mam 30 postów, przeglądne wszystkie fora, wbije na jakąś gazetę.pl i odwiedzam forum ponownie za jakieś pół godziny. Postów nieprzeczytanych jest 35.
Tobie chodzi o liczbę widniejącą w nawiasie przy "nowe posty". I to się kasuje po wylogowaniu. Ale obok jest przycisk do nieprzeczytanych postów i jeśli masz takie to jest on pogrubiony, jak przeczytasz robi się zwykła czcionka. Było już o tym tutaj dyskutowane Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lucas - 09-07-2008 20:12

Ja mam taką małą propozycję, która powinna usprawnić i ułatwić przeglądanie forum. Mianowicie po prawej stronie od działów jest autor i data ostatniego posta. Gdy się kliknie oczywiście przechodzi do ostatniego posta. A gdyby tak zrobić, aby ten odnośnik przechodził do pierwszego nieprzeczytanego posta w tym temacie? Na niektórych forach takie coś istnieje i mi się to bardzo podoba, gdyż nie muszę wchodzić w dział i dopiero klikać na ikonkę przy temacie. Pomyśl radzio. :*


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 09-07-2008 20:30

Lucas napisał(a):A gdyby tak zrobić, aby ten odnośnik przechodził do pierwszego nieprzeczytanego posta w tym temacie? Na niektórych forach takie coś istnieje i mi się to bardzo podoba, gdyż nie muszę wchodzić w dział i dopiero klikać na ikonkę przy temacie. Pomyśl radzio. :*

W tej chwili nie ma takiej opcji bo mam na głowie typera i piłkarzyki. Jak skończę wtedy dopiero piszcie mi o takich szczególiczkach i pierdołkach.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mucha - 09-07-2008 20:38

Lucas napisał(a):Ja mam taką małą propozycję, która powinna usprawnić i ułatwić przeglądanie forum. Mianowicie po prawej stronie od działów jest autor i data ostatniego posta. Gdy się kliknie oczywiście przechodzi do ostatniego posta. A gdyby tak zrobić, aby ten odnośnik przechodził do pierwszego nieprzeczytanego posta w tym temacie? Na niektórych forach takie coś istnieje i mi się to bardzo podoba, gdyż nie muszę wchodzić w dział i dopiero klikać na ikonkę przy temacie. Pomyśl radzio. :*
Dokładnie o tym samym miałem dziś pisać. Ale to tak na przyszłość Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomassen - 09-07-2008 20:54

Dopisać do listy zadań Wink I jeszcze menu po lewej i emoty - będę męczył...


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lucas - 09-07-2008 21:32

Tomassen napisał(a):menu po lewej
Ale to do wyboru. Ciekawsze i ładniejsze wydaje się IMO po prawej i nie oddam wam go! Tongue


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 09-07-2008 22:00

Lucas napisał(a):Ale to do wyboru. Ciekawsze i ładniejsze wydaje się IMO po prawej i nie oddam wam go! Tongue
Było to wałkowane xx razy i powiedziałem, że jak uporam się z ważniejszymi sprawami na forum to wtedy zrobię DO WYBORU menu lewej/prawej


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - ring0 - 09-07-2008 22:09

Tomassen napisał(a):emoty - będę męczył...

Czyli jakie?


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Rafcio - 10-07-2008 07:22

A może napis na nieprzeczytanych postach, że sa nieprzecztane?

To (chyba) nie jest duzo pracy a pomogło by.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 10-07-2008 07:25

Rafcio napisał(a):A może napis na nieprzeczytanych postach, że sa nieprzecztane?
Przecież jest :|, jak masz tytuł posta to pod "Re:" masz tak białą ikonkę, jak post jest nieprzeczytany ikonka jest różowa.... przecież to logiczne i oczywiste i widać :shock:. I napiszę to po raz ostatni - dopóki nie skończę piłkarzykow i typera nie zawracajcie mi głowy takimi PIERDOŁAMI!