Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomassen - 26-01-2008 10:25

Możesz nawet częściej ^^

Co do emotek, to jak zakuje Koncert Jankiela to też jakieś propozycje Radkowi podrzuce, bo te takie... znośne Big Grin


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - buri - 26-01-2008 13:02

Przydalo by sie jeszcze oznaczenie nieprzeczytanych postow.


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomassen - 26-01-2008 13:10

Jest, ale mało widoczne Wink


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tedunio - 26-01-2008 13:21

Ja również dołączam się do gratulacji. Forum się rozwija się bardzo prężnie i niedługo będzie to jedno z większych forum o MU w Polsce.


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 26-01-2008 13:44

Muszę powiedzieć, że forum świetne. Skrypt dla mnie najlepszy z dostępnych. Łatwy w obsłudze. Dodacie cytowanie selektywne i szybką odpowiedź i będzie ok. Oznaczenie tematów nie przeczytanych jest nieczytelne.
I najwazniejsze reklamę robić, aby coraz to więcej nowych userów się pojawiało Smile


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 26-01-2008 18:28

sebos_krk napisał(a):Muszę powiedzieć, że forum świetne. Skrypt dla mnie najlepszy z dostępnych. Łatwy w obsłudze. Dodacie cytowanie selektywne i szybką odpowiedź i będzie ok. Oznaczenie tematów nie przeczytanych jest nieczytelne.
I najwazniejsze reklamę robić, aby coraz to więcej nowych userów się pojawiało Smile

Co do skryptu to należy od do jednych z nowszych (premiera miała miejsce kilka tygodni temu) i praktycznie w ostatniej chwili podjąłem decyzje o jego wyborze ;-), ale nie żałuję Big Grin

Cytowanie selektywne + szybka odpowiedź będzie dzisiaj późnym wieczorem :-).

Oznaczenie przeczytanych/nieprzeczytanych poprawiłem już. Żeby to zobaczyć trzeba odświeżyć stronę (np. w Firefox za pomocą CTRL + R). Przeczytane są na szaro, a nieprzeczytane na różowo/łososiowato ;-)

___________________________________________

Link do ostatniego postu na głównej stronie forum - zrobione ;-)
Szybka odpowiedź - w trakcie :-)
Cytowanie selektywne - w trakcie ;-)


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - Minh - 26-01-2008 21:46

No jak dla mnie to jeszcze tylko ta opcja z nowymi postami i git będzie :] A, mam pytanie. Można zrobić coś takiego, że więcej postów się pojawia na stronie? Bo tak trochę wkurzające co chwila zmieniać stronę Tongue


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 26-01-2008 21:57

Minh napisał(a):No jak dla mnie to jeszcze tylko ta opcja z nowymi postami i git będzie :] A, mam pytanie. Można zrobić coś takiego, że więcej postów się pojawia na stronie? Bo tak trochę wkurzające co chwila zmieniać stronę Tongue
heh trochę wstyd Tongue, ale teraz nie widzę odpowiedniej opcji w panelu Tongue, pewnie już ślepy jestem. Jutro tym się zajmę ;-). Dzisiaj cytowanie selektywne + quick reply


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomassen - 26-01-2008 22:54

I przesuwanie panelu z avatarami itp. Big Grin tzn. do wyboru, prawa albo lewa strona Wink


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 26-01-2008 22:55

Nie wiem czy było poruszane, ale brakuje automatycznego łączenia postów.


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 26-01-2008 23:00

sebos_krk napisał(a):Nie wiem czy było poruszane, ale brakuje automatycznego łączenia postów.

O właśnie, wiedziałem, że czegoś mi brakuje ;-)

@Tomassen: pierw muszę wszystkie mody zrobić, potem zrobię po lewej stronie to co chcesz. Tak btw miałeś mi chyba emoty jakieś podesłać ;>?


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomassen - 26-01-2008 23:05

<pac> zapomniałem... Jutro to zrobię! Wink


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 27-01-2008 00:12

Grr to dzisiaj popracowałem - serwer nie chce mnie wpuścić i mam związane ręce :/. Więc na resztę usprawnie trzeba będzie poczekać do jutra... znaczy dzisiaj będą, ale za kilkanaście godzin


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - ring0 - 27-01-2008 12:43

Przede wszystkim zwiększcie rozmiar avatara, bo przez te 15 kb żaden z moich avatarów z Chesterem się nie mieści :cry:


Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomassen - 27-01-2008 13:08

Mnie się Twój Bob mieści, ale i tak chyba można by dać większy, Radku? Wink