Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 15-08-2008 16:55

Zgadzam się jak najbardziej z Kulą.

Ja się pytam po chuj się zrobiły dwa obozy? I to pytanie do jednych i drugich. Te wzajemne uszczypliwości można sobie darować. Teraz wszyscy są użytkownikami Redcafe, więc takie dyskusje nie mają sensu.

Jeszcze się fuzja nie skończyła, a już wszyscy chcą wszystko na siłę zmieniać. Chwila cierpliwości i będziemy myśleć nad sensownością każdego tematu. To już są drobnostki, które mogą zaczekać.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Zashi - 15-08-2008 17:01

A moze by tak ... zacząc od nowa? Tzn. to co teraz jest zarchiwizowac i zrobic do tego dostęp, a wszystkie tematy i reszte zakładac od nowa? Mysle, ze wtedy skonczoną sie podziały. Jednakze przy robie forum od nowa trzeba pozbierac pomysl ludzi z redcafe i z manutd.pl i sklepac to w ineteresujacą całosc.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lucas - 15-08-2008 17:02

Albo pododawać wasze tematy z naszymi, które są podobne, a te które są inne poprzenosić do odpowiednich działów.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kula - 15-08-2008 17:06

Wiele tematów jak najbardziej można zacząć od nowa, to co pisaliśmy pół roku temu o transferach i tak dalej nie ma znaczenia


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Ciampel - 15-08-2008 17:34

Sęk tkwi w tym, że wszystko nastąpiła tak nagle i dla wielu to był szok. Ja jestem otwarty na nowe znajomości i poznanie innych ludzi mających tą samą pasję. Z tym że do wytworzenia miłej atmosfery potrzeba chęci z obu stron.

I skończmy z tym "wasze", jest tylko "nasze", ok? UNITED to UNITED. Nazwa zobowiązuje.

Poza tym forum.manutd.pl nie przyszło w łaskę do redcafe.pl, bo jako tako prosperowaliśmy i nikt na poziom merytoryczny dyskusji, brak użytkowników czy mało tematów nie narzekał. Fuzja nastąpiła na życzenie Hirka, który pragnie zjednoczyć polską scenę UNITED.

To ma być połączenie na równych prawach, domena zostaje redcafe z względów oczywistych, gdyby najbardziej rozpoznawalną marką było forum.manutd.pl, to byśmy na pewno pisali tam, a w takim wypadku na pewno bym nikogo nie traktował jak obcego Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Zashi - 15-08-2008 17:43

A tak nawisem dziwi mnie, ze podpisie nie moge uzyc [img] Wink

Admin, why?

Mysle, ze sporo ludu chciałoby wkleic userbar lub sig Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - ring0 - 15-08-2008 17:46

Radziu jedyne co mi w tym momencie przychodzi do głowy, to to, że pokazałeś jak zajebiście masz nas w dupie. Redcafe się samo powolutku rozwijało, zaczynało być fajnie, a tutaj zafundowałeś nam połączenie z ludźmi którzy KOMPLETNIE nie pasują do stylu jaki prezentowaliśmy na tym forum. Nie zakłada się szkółki niedzielnej dla białych w bronxie, że tak malowniczo porównam.

Wmawiasz nam teraz, że sam nie wiedziałeś kiedy ta fuzja nastąpi, ale mniemam że od jakiegoś czasu miałeś informacje że to się prędzej czy później stanie. Tego sobie nie potrafię wytłumaczyć, czy my jesteśmy jakimś kurwa motłochem który można przerzucać między forami bez pytania o zgodę? Piszemy tutaj przecież wyłącznie z własnej i nieprzymuszonej woli. To w te kilka osób zdołaliśmy rozkręcić to forum w ciągu pół roku, tak, że jeszcze do wczoraj było jednym z ciekawszych miejsc do dyskusji - przynajmniej w mojej opinii. Głupsi też nie byliśmy, toczyły się przecież ciekawe dyskusje na tematy związane z Manchesterem. Powoli poznawaliśmy się coraz lepiej i zaczynaliśmy tworzyć monolit, nawet przez dyskusje o chińskich zupkach w hyde parku - w końcu właśnie po takich luźniejszych rozmowach można wywnioskować charakter drugiego człowieka, a nie po tym co kto myśli o Berbatovie. Taka jest prawda, ale absolutnie nie jestem i nie byłem za tym, żeby tematy o Manchesterze były dodatkiem do Hyde Parku. Powinno być odwrotnie i tak rzeczywiście było, ale panowie z manutd.pl uważają że to za forum o różowych świnkach. Mimo że wszyscy staraliśmy się stworzyć te forum miejscem do którego każdy by z chęcią od razy zaglądał po wejściu na neta.
Przykro mi to stwierdzić, ale pokazałeś że masz to w dupie.
A ty radziu w końcu dopiąłeś swego, doprowadziłeś do fuzji - z gośćmi z mufc.pl to nie wyszło, bo oni nie dali z siebie zrobić byle gówna które można przerzucać z sterty na stertę. Wobec tego znalazłeś sobie nowych kolegów, którzy mają generalnie nasrane w głowie na punkcie kujońskiej poprawności i Ą Ę w kazdym poście. I podkreślam - nie zapytałeś nikogo z nas o zgodę, rozmawiałem na gadu z tobą dzień wcześniej i wspomniałeś jedynie o fuzji w przyszłości, z forum które będzie pod patronatem i władzą Hirka Wrony. A tu kurwa co, wyskoczyłeś jak Filip z konopi z bandą z manutd.pl, która świetnie się miała u siebie, a nas zostawiłeś jak tych debili którzy mają akceptować wszystko co wymyślisz ty i ta banda. Dałeś też przyzwolenie na to takiej grupce ludzi którzy przyszli i zaczęli się rządzić w miejscu które sami stworzyliśmy od podstaw. Mogę przyjąć do wiadomości że to teoretycznie fuzja na równych prawach, ale forum zachowało nazwę, design, użytkowników i dorobek z redcafe które było jeszcze tydzień temu. Dlatego dobre wychowanie i kulturalne podejście do sprawy wymaga poszanowania zasad miejsca do którego się przybywa. A te Maćki czy inne redy pokazały że mają to gdzieś, od razu rozkapryszone gwiazdki z pretensjami o każdą pierdołę.
Nawiasem mówiąc, jak widzę tekst tego kogoś stronę wcześniej "Przepraszam, nie bede juz wiecej zgłaszał swoich propozycji bo przecież wszystko musi być po waszemu." to mi się śmiać chce, ludzie z manutd.pl wczoraj przytargali tutaj swoje mało szanowne 4 litery i od razu pretensje o poziom shoutboxa, o tematy w hyde parku, kurwa o wszystko. Brawo.

Ale nie, nie jesteśmy za tą fuzją. Jak ktoś wcześniej wspomniał, obie strony nie były i nie są pozytywnie ustosunkowane do tego pomysłu. Liczba userów to nie wszystko, forum to przede wszystkim klimat i atmosfera a razem z taką fuzją to wszystko poszło się jebać. Jestem na nie co do tej fuzji i nie wiem jak to rozwiążecie, ale w takich warunkach nie widzę sensu wspólnej egzystencji. Mateksa i inni mi świadkiem, że chcieliśmy ich wczoraj ładnie przywitać, ale nie będę udawał że deszcz pada jak mi taki nowy pluje w twarz.

A przede wszystkim nie mogę przeboleć faktu że ludzie z redcafe nic nie wiedzieli o fuzji. Można to było rozegrać lepiej, my byśmy przyjrzeli się ich zwyczajom - oni naszym. Wyobrażasz sobie połączenie forum mufca z ludźmi z manutd.pl? Moim celem i mniemam, że innych użytkowników redcafe było znalezienie równowagi między tymi dwoma stylami, między merytorycznym i rzeczowym z manutd.pl i bardziej luźnym i jajcarskim z mufca. Na pewno doszlibyśmy do konsensusu, bo kibicujemy jednej drużynie, ale urządziłeś terapię szokową, wrzuciłeś do jednej klatki dwa obce psy które od razu zaczęły się ze sobą gryźć. To było do przewidzenia i dlatego też ubolewam nad tym że tak to wszystko wyszło. Bo osobiście nie miałbym nic przeciwko poznaniu kilku nowych ludzi ze starszego od nas forum o United. Ale nie w ten sposób, nie w takich okolicznościach. Nie tak.

Takie moje zdanie i podkreślam, że nie jest ono odosobnione.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 15-08-2008 17:58

Zashi napisał(a):A tak nawisem dziwi mnie, ze podpisie nie moge uzyc [img]
Mysle, ze sporo ludu chciałoby wkleic userbar lub sig
Bo na redcafe nie można było nigdy używać obrazków w podpisie. Jest to po prostu szalenie nieczytelne.
Ale zostanie zrobiona zapewne opcja w której każdy będzie mógł sobie włączyć lub wyłączyć wyświetlanie obrazków w podpisie i wtedy możliwość dodawania [img] powróci.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Wojtek3 - 15-08-2008 18:17

Pejter ja chce do domu


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 15-08-2008 18:29

mlody_unw napisał(a):Fakt faktem, że znam tylko 1 osobę z forum.manutd.pl. i jakby co to wstawiam się za RedCafe'ciarzami, ale osoby z forum.manutd.pl, powinny okazać trochę ... pokory ?!

Bo texty o forum różowych świnek nie są na miejscu.

My jako RedCafeciarze jak to napisałeś też powinniśmy pokazać trochę pokory :>... Darujmy sobie takie teksty.

Obecnie jestem poza domem i mam ograniczony dostęp do sieci, dlatego napiszę dłuższy post. Otóż...

1) Fuzja była nieunikniona bo admninistrowanie 2 forami byłoby bezsensem tym bardziej, że dublowałyby się i uniemożliwiały rozmowy w większym gronie (komu chce się pisać na 2 i więcej forach?)
2) Dlaczego RedCafe.pl a nie forum.manutd.pl? - Po pierwsze domena, po drugie na RedCafe są zastosowane nowsze technologie i w przyszłości duuuuużo czasu zaoszczędzimy. Fuzja w drugą stronę byłaby... tym samym. Aby połączyć bazy byłoby trzeba zaktualizować forum.manutd.pl do phpbb3 (gołe phpbb3 ssie Big Grin), a więc byłoby gorzej niż teraz (w mniemaniu niektórych), po drugie forum.manutd.pl miało złe kodowanie znaków (co było widać w pierwszych godzinach po połączeniu baz i te krzaki i syf w tematach... Teraz od strony technicznej wszystko jest tak być powinno, 100% danych zostało przeniesionych i wszystko trzyma się przysłowiowej kupy.

3) Niektórym może nie podobać się design RedCafe - ok rozumiem, ale nie odrazu Kraków zbudowano, dajcie nam trochę czasu i piszcie sugestie odnośnie nowego designu, który nieuchronnie nadchodzi. Za parę dni założę test.redcafe.pl gdzie zainstaluję nowy silnik forum, z designem "bazą" i będziemy WSZYSCY WSPÓLNIE decydować jak dopasować go naszych potrzeb tak, aby każdy był zadowolony. Jeśli chodzi o stary design forum.manutd.pl to z chęcią bym go wgrał na redcafe, ale niestety jest to niemożliwe gdyż forum.manutd.pl korzystało z phpbb w wersji 2, a RedCafe korzysta z phpbb3. I szybkie przekonwertowanie designu jest niezmiernie pracochłonne (samo połączenie baz zajęło mi cały wczorajszy dzień - teraz baza forum zajmuje ponad 100mb!)

4) Pejter (dla tych co nie wiedzą to admin manutd.pl i forum.manutd.pl) napisał mi, że dotychczasowym Użytkownikom forum.manutd.pl nie pasuje parę tematów w HydeParku na RedCafe oraz ShoutBox/MiniCzat (jak kto woli) - ludzie litości - kłócić się o takie pierdoły!? To jest tak nieznaczący szczegół i jak chcecie to mogę Wam (userom forum.manutd.pl) zrobić tak, że tego nie będziecie widzieć xD!? Ale tak poważnie - teraz wychodzą nasze polskie narodowe cechy - kłótnie o byle gówno, krytykowanie czego się da. Dajmy tego spokój bo mamy okazję stworzyć coś naprawdę wielkiego. Przecież teraz jesteście członkami forum i spokojnie możemy WSPÓLNIE dojść do porozumienia. Teraz RedCafe jest NASZYM WSPÓLNYM forum więc RAZEM decydujemy o jego przyszłości, ale wszystko pokolei - dopiero zostały połączone bazy danych, czeka nas zrobienie porządku z tematami, po tych etapach zajmiemy się rozwojem forum, rozwojem na który równy wpływ będzie mieć każdy forumowicz (takie przecież były zasady, które przyświecały od początku RedCafe.

Niech wszyscy przeczytają sobie regulamin i poradnik dla użytkowników bo trzeba sobie przypomnieć, że na Redcafe każdy jest sobie równy (dlatego nawet admini forum nie mają specjalnych rang czy kolorów nicków)
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/ogloszenie/poradnik-dla-forumowiczow-t124.html">ogloszenie/poradnik-dla-forumowiczow-t124.html</a><!-- l -->
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/ogloszenie/regulamin-t3.html">ogloszenie/regulamin-t3.html</a><!-- l -->

5) Doskonale zdaję sobie sprawę, że teraz jest bałagan, syf, ale czego się spodziewać po takiej FUZJI. Myślicie, że jak wielkie koncerny przeprowadzają fuzje to jest lekko? NIE JEST! Ale dlaczego to robią? Bo wiedzą doskonale, że na fuzji skorzystają obie strony. Minęło dopiero 24h godziny od połączenia baz, a niektórzy myślą, że od pstryknięcia palcem zrobi się porządek etc. Ale już widzę po wypowiedziach powyżej, że powoli zaczynają pojawiać się pomysły i dobra wola - tak jak przystało na kibiców UNITED!



ring0 napisał(a):Radziu jedyne co mi w tym momencie przychodzi do głowy, to to, że pokazałeś jak zajebiście masz nas w dupie. Redcafe się samo powolutku rozwijało, zaczynało być fajnie, a tutaj zafundowałeś nam połączenie z ludźmi którzy KOMPLETNIE nie pasują do stylu jaki prezentowaliśmy na tym forum. Nie zakłada się szkółki niedzielnej dla białych w bronxie, że tak malowniczo porównam.

Zapewniam Was, że nikogo nie mam w dupie.

ring0 napisał(a):Wmawiasz nam teraz, że sam nie wiedziałeś kiedy ta fuzja nastąpi, ale mniemam że od jakiegoś czasu miałeś informacje że to się prędzej czy później stanie.

Informowałem, że nastąpi jeszcze jedna fuzja ;-), mój błąd bo nie przypuszczałem, że będzie to aż tak bolesne dla obu stron.

ring0 napisał(a):Taka jest prawda, ale absolutnie nie jestem i nie byłem za tym, żeby tematy o Manchesterze były dodatkiem do Hyde Parku. Powinno być odwrotnie i tak rzeczywiście było, ale panowie z manutd.pl uważają że to za forum o różowych świnkach. Mimo że wszyscy staraliśmy się stworzyć te forum miejscem do którego każdy by z chęcią od razy zaglądał po wejściu na neta.
Przykro mi to stwierdzić, ale pokazałeś że masz to w dupie.



ring0 napisał(a):A ty radziu w końcu dopiąłeś swego, doprowadziłeś do fuzji - z gośćmi z mufc.pl to nie wyszło, bo oni nie dali z siebie zrobić byle gówna które można przerzucać z sterty na stertę. Wobec tego znalazłeś sobie nowych kolegów, którzy mają generalnie nasrane w głowie na punkcie kujońskiej poprawności i Ą Ę w kazdym poście. I podkreślam - nie zapytałeś nikogo z nas o zgodę, rozmawiałem na gadu z tobą dzień wcześniej i wspomniałeś jedynie o fuzji w przyszłości, z forum które będzie pod patronatem i władzą Hirka Wrony.

Tak też było, ale zrozum, że musiałem się śpieszyć z fuzją bo czasu coraz mniej, a potem byłoby za późno. Stąd takie słabe przygotowanie do tej fuzji.


ring0 napisał(a):Ale nie, nie jesteśmy za tą fuzją. Jak ktoś wcześniej wspomniał, obie strony nie były i nie są pozytywnie ustosunkowane do tego pomysłu. Liczba userów to nie wszystko, forum to przede wszystkim klimat i atmosfera a razem z taką fuzją to wszystko poszło się jebać. Jestem na nie co do tej fuzji i nie wiem jak to rozwiążecie, ale w takich warunkach nie widzę sensu wspólnej egzystencji. Mateksa i inni mi świadkiem, że chcieliśmy ich wczoraj ładnie przywitać, ale nie będę udawał że deszcz pada jak mi taki nowy pluje w twarz.

Każdy popełnia błędy, ja też popełnił i już nieźle mam podniesione ciśnienie bo za przeproszeniem dałem dupy i doskonale zdaję sobie z tego sprawę.

ring0 napisał(a):Na pewno doszlibyśmy do konsensusu, bo kibicujemy jednej drużynie, ale urządziłeś terapię szokową, wrzuciłeś do jednej klatki dwa obce psy które od razu zaczęły się ze sobą gryźć. To było do przewidzenia i dlatego też ubolewam nad tym że tak to wszystko wyszło. Bo osobiście nie miałbym nic przeciwko poznaniu kilku nowych ludzi ze starszego od nas forum o United. Ale nie w ten sposób, nie w takich okolicznościach. Nie tak.

Przyznaję się dałem dupy, nie przypuszczałem, że tak to się potoczy Sad.

Naprawdę wszystkich bardzo przepraszam i jeśli ktoś chce się na mnie wyładować to proszę - jestem gotowy na każdą krytykę i opierdol. Nie jestem socjologiem, ale myślałem, że inteligentni ludzie szybko się dogadają - widocznie jestem zbyt wielkim idealistą :/.

Zdaję sobie sprawę, że może zdawać się Wam, że to wszystko zostało uzgodnione "przy zielonym stoliku", ale zrozumcie też mnie - mam wiele rzeczy na głowie (praca, piłkarzyki piszę, typera piszę, życie prywatne, redlog, redcafe) - jestem tylko człowiekiem i też popełniam błędy, teraz jeszcze jestem ku*** poza domem :/.

Zrozumcie, że ta fuzja musiała dojść do skutku bo celem jest autoryzacja wszystkiego w Manchesterze i zrobienie wszystkiego jak należy, przyznaje się dałem dupy i to potwornie, ale działałem w dobrej wierze Sad. Teraz jest już za późno na cofnięcie się bo to zaprzepaści wszystko i pójdzie wszystko w pizdu. "Co nas nie zabije to nas wzmocni", jeśli pozwolimy, aby ta fuzja nas zabiła to już nigdy MY - kibice nie będziemy w stanie się dogadać - teraz mam na to szasnę i proszę nie zmarnujmy się bo wtedy nigdy nie doczekamy się serwisu o Manchesterze United, który będzie autoryzowany w Manchesterze. MAMY (mówię tu o rdzennych RedCafeciarzach (skoro takiego określenia używamy) oraz naszych kolegów z forum.manutd.pl) stworzenie czegoś czego jeszcze w Polsce nie było :| a niektórzy chcą wszystko zaprzepaścić - no śmiać mi się chce.

Dlatego proszę poraz kolejny - zachowajcie spokój i rozwagę, przyznaję się, że z mojej strony dałem dupy i biorę całą winę na siebie, ale proszę abyście zachowali zdrowy rozsądek! I zacznijmy budować RedCafe RAZEM!

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia/pomysły a nie chce pisać na publiku to proszę kontakt mailowy: <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->, odpowiem na każdego maila. W tym temacie podobnie. Bo musimy dojść do konsensusu! Pokażmy, że potrafimy się dogadać!


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kisia92 - 15-08-2008 18:58

radzio
najgorsze jest to, że co się stało to sie nie odstanie. Jestem pewna, że gdybyśmy wiedzieli o tej fuzji to każde z nas wybrałoby się na forum manutd.pl i poobserwowało ich zwyczaje, nie byłoby wtedy to dla nas takim szokiem, bylibyśmy przygotowani na to co oni mogą ze sobą wnieść, a tak wyszła wielka kupa. Ja nigdy nie odwiedziłam tego forum, nie mam pojęcia jak wyglądał ich styl, za którym otwarcie tęsknią. Nie mam pojęcia do jakiego poziomu dyskusji przywykli i choćbym chciała to z dnia na dzień nie uda mi się owych panów zadowolić. To zawaliliśmy my, ale mieliśmy prawo bo o tym nie wiedzieliśmy.

Teraz w stronę osób z manutd.pl, wy mieliście czas by oblukać nasze forum( z tego co wiem), mieliście możliwość zobaczenia tych straszliwych tematów w HP, naszego shouta czy przekleństw w nim^ Więc nie wiem dlaczego wywołało to w was takie oburzenie. Jeśli mamy dojść do porozumienia to trzeba to zrobić powoli i cierpliwie a nie od razu zaczynać z tymi słynnymi już świnkami^ Bez jaj, ale jak mamy sie obrażać to z całym szacunkiem, w dupie mam takie konwenanse.

Nie chce wszystkiego zwalać na was, ale ludzie trochę zrozumienia. Wbija nagle do nas banda osób i zaczyna sie rządzić wytykając nam na każdym kroku błędy, ' bo u was to i tamto', sorry ale jak tak bardzo wam tu przeszkadza to z pretensjami do adminów... ew. na privach, bo każdy user nie musi tego czytać. Są tutaj osoby bardziej i mniej zaangażowane w życie forum, tym mniej zwisa czy będą pisać na jednym czy drugim forum więc nie muszą chyba na każdym kroku czytać naszych wspólnych kłótni i problemów.

Peace&love

ps. radzio mam nadzieję, że ciebie to dużo nauczyło.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mlody_unw - 15-08-2008 19:11

Ja nie będę wam opisywał co i jak, bo zrobił to już Radzio. Zresztą jestem tu tylko userem. Ale bądź co bądź, Radzio z pewnością chce jak najlepiej dla tego forum, a fuzja to duży krok naprzód.

Wielu z Was mnie nie zna, bo nie mam zbyt wiele czasu na aktywny udział na forum. I może dlatego łatwiej jest mi spojrzeć na sprawę obiektywnie.

Z góry przepraszam, że nie bd pisał po nickach, bo już nie pamiętam dokładnie.

Jednak ktoś słusznie stwierdził, że "wymienił ciekawie poglądy"(+/-) z osobą z forum.manutd.pl (Grzehem), którego znam, i jestem przekonany, że takich osób na forum.manutd.pl BYŁO więcej.
Lecz teraz jest TYLKO RedCafe, dlatego osoby z forum.manutd.pl PÓKI CO, powinny wstrzymać się z krytyką obecnego forum. Tzn. nie zrozumcie mnie źle, bo macie prawo zanegować to co wam się nie podoba, ale również z umiarem. A krytyka jest wskazana, bo prowadzi do pozytywnych zmian, lecz jak napisałem wcześniej, wstrzymajcie się.
Ostateczny wygląd i styl RedCafe jest zależny od nas wszystkich.

Ring0 --> RedCafe nadal jest bardzo ciekawym miejsce, do wymiany swoich spostrzeżeń z innymi kibicami United. Ale widzisz, ty przynajmniej wiedziałeś że kiedyś dojdzie do fuzji. Ja dowiedziałem się wczoraj, ale nie przeszkadza mi to.

Dalej ...

Forum tworzy ogół użytkowników i jego sukces powodują z pewnością ich chęci, wiedza itp. A to, że jest trochę więcej osób, tylko uatrakcyjnia dyskusję na forum.

Jeżeli komuś nie podoba się zachowanie niektórych osób, niech poinformuje daną osobę poprzez no. komunikator, nie wszyscy muszą o tym czytać. Jeżeli komuś nie podoba się treść shoutboxa czy cokolwiek innego, niech informuje bezpośrednio Radzia, w ten sposób unikniemy konfliktów.

Szanowni userzy RedCafe.pl (niech będzie, że Ci sprzed tygodnia) - jesteście częścią tego forum, ale nie jego właścicielami, bez was forum nie będzie takie samo, i wnioskuję, że nie będzie równie dobre. Dajmy szansę 'nowym kolegom' jeżeli ktoś z nich będzie zachowywał się niestosownie, prędzej czy później dostanie bana, mam nadzieję że obędzie się bez tego.

Więc ... proszę obie strony o cierpliwość i wyrozumiałość, bo zmiany są zjawiskiem pozytywnym, jedynie na efekty trzeba troszeczkę poczekać.

Pozdrawiam, mlody_unw , A OU


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Zashi - 15-08-2008 19:48

Przeciez juz powoli temperamenty stygną. Na przykład ja, Grzeho (nie piszcie przez ch!! potem same nieprzyjemnosci!! ja tak miałem :mrgreen: ) i Red zaczyna wchodzic w forum. Wystarczy zobaczyc temat o Campbell`u - dobra dyskusja na poziomie, jakbym wyciał temat z forum.manutd.pl. Z pewnoscia jeszcze kilku userow z manutd.pl przyjdzie tu i bedzie brac udział w zyciu forum. Mysle, ze nawet Maciek przełknie sline i bedzie tutaj pisał. (Jak mysle) ten wielki wrog Shoutboxa zauwazył dzisia (przed walka naszych szpadzistow), ze toczy sie mila i kulturalna rozmowa w owym Shoutboxie. Głownie z powodu nie pisania dziecinnych wpisów, specjalnych przeklenstw czy wywyzszania sie przez niektorych. Czyli da sie. Pewnie jednak kilka osob odejdzie, ale walic ich. Jak zostaną Ci co są i bede chcieli stworzyc nowa "rodzine" to bedzie OK. Do tego z pewnoscia przyjdą nowi i mam nadzieje, ze dostosują sie do naszego wysokiego poziomu rozmów. A jak sie komus niepodoba do wypad i robic własną strone www, forum i zapraszam ludzi. Nawet wam pomoge jak sie nie znacie na xhtml, CSS, php czy javie Tongue Weźcie Joomla!, a forum sobie zrobcie na fora.pl Wink *

Wojtek3 napisał(a):Pejter ja chce do domu

Spokojnie Wojtusiu. Tatuś Pejter i Wujek radzio zbudują Ci tutaj nowy domek i bedziesz miec nową-starą rodzinke <rotfl> :mrgreen: Wink

I takie pytanie własnie do Pejtera i radzia:
Jak chcecie rozwiazac sprawe dublujących sie tematow? Np. o zawodnikach? Usunecie tych z manutd.pl? (raczej nie wchodzi w gre dla mnie) Moze pozostawienie dwóch np. jako: Wes Brown #1 i Wes Brown #2 ? Albo sklejenie ich w jeden?

Image forum - wiem, ze to dopiero w niedalekiej przyszłosci, ale jedno zdanie. W koncu glownym kolorem ManUtd jest czerwień (red lub "FF 00 00" lub "255 0 0"), wiec mysle, ze takze u nas ten kolor powinien przewaząc.

*Sam tak zrobie, aby zrobic strone klasy i forum do tego, bo sie nie znam na wyzej wymienionych jezykach czy tam innych Tongue W koncu na 10 komendach xhtml i kilku Pascala (lol) strony nie zbuduje Tongue


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Red - 15-08-2008 19:51

wlasnie kolorystyka jest troche za jasna, na dłuższą mete męczy oczy


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Olle - 15-08-2008 19:53

Jeszcze kilka godzin temu byłem zdecydowanie ZA fuzją (mimo, że została przeprowadzona znienacka), ale jak przeczytałem ostatnie dwie strony tego tematu to przeszła mi ochota na jakiekolwiek udzielanie się na tym forum. A jak pomyślę, co będzie w przyszłości to nachodzi mnie myśl, by jak najszybciej stąd sp******ać. Sorry Winnetou, ale zapowiada się kompletna porażka. To jak łączenie wody z ogniem.