Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mlody_unw - 16-08-2008 17:06

Zashi napisał(a):IMO to raczej my powinnismy miec wiecej do powiedzienia, bo uwazam że adres serwisu (manutd.pl --> manutd.com) jest wazniejszy niz adres forum (redcafe.pl --> redcafe.net)

Jeśli chodzi o domenę strony to może faktycznie lepsza jest manutd.pl, ale jeśli chodzi o forum lepiej niech zostanie RedCafe.pl

Mam nadzieję, że fuzją stron przejdzie spokojniej niż fuzja for, choć to nie znaczy że bezproblemowo, oj nie ...


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kisia92 - 16-08-2008 17:07

Cytat:I co masz na myśli z tym "to..." ?
boże, ty momentami mnie załamujesz;*
Chodzi o to, że z takim podejściem nic się nie uda :roll:
Wysil się czasem Mateuszku... :?


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lucas - 16-08-2008 17:11

Kłótnie dotyczące, które forum ma być 'podstawą', a które 'dodatkiem' będą trwały wieczność. Dlatego w takiej sytuacji IMO najlepszym rozwiązaniem będzie utworzenie nowego forum, które posiadałoby archiwum wszystkich for, które zgodziły by się na taką fuzję. Odnośnie domeny można byłoby zrobić zwyczajne głosowanie wszystkich userów. Ale takie połączenie na skalę krajową niestety będzie strasznie ciężkie, żeby nie powiedzieć, niemożliwe. Każdy wie, że pomiędzy większością serwisów istnieją jakieś kłótnie czy problemy. Więc myślę, że należy dogadać się przede wszystkim z administratorami największych serwisów MU o utworzenie jednego oficjalnego wspólnego forum, na którym każdy zaczynałby od samiuśkiego początku. Nie rozumiem trochę ludzi, którzy argumentują się tematami. Ludzie, to tylko słowa, który były kiedyś napisane. Gdyby tak każdy się tym przejmował to nigdy nie byłoby porządku.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mlody_unw - 16-08-2008 17:13

Póki co rozmawiamy o fuzji TYLKO 2 for, z resztą się zgadzam.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lucas - 16-08-2008 17:15

No tak, teraz połączymy 2 fora, a potem? Potem będzie ciężej połączyć kolejne. Jak zacząć, to z impetem, wszyscy, od razu. Nie ma na co czekać. Jeśli teraz nie wypali, to martwię się, że nigdy.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kisia92 - 16-08-2008 17:18

Lucas a masz jakiś pomysł na kolejne forum? Bo ja nie bardzo. Z tego co kojarzę, reszta jest za bardzo związana ze swoimi serwisami.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Zashi - 16-08-2008 17:21

Lucas napisał(a):Gdyby tak każdy się tym przejmował to nigdy nie byłoby porządku.

To dziwne, bo u nas jest. Kazdy niepotrzebny temat lub taki ktorego temat rozmow mozna poruszyc w innym temacie, podobnym jest natychmiast usuwany. Kazdy user, ktory wypowie sie jednozdaniowo jest atakowany. Ządamy wysokiego poziomu rozmow i taki dajemy od siebie. Duzo 'devilpageowców' czy innych dzieciaków bo zauwaza, ze u nas są "dorosli panowie" i przewyzszaja ich sposobem i gracja wypowiedzi. Oczywiscie niektorzy mlodzi ktorzy przychodza zmieniaja sie na lepsze. Aktualnie najmłodszym wypowiadajacym sie normalnie uzytkownikiem jest 12-latek. I daje rade wsrod osob ktore maja od 16-17 lat w gore.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lucas - 16-08-2008 17:28

No dobra, jasne. Kultura to normalka. Jakoś nie zauważyłem, żebyście zachowywali/wypowiadali się dojrzale, stosownie do wieku. Mniejsza o to. Z tematami i postami jest mniej więcej tak, jak z zeszytami. Kupujesz zeszyt, piszesz w nim, uczysz się z niego, po skończonej klasie, rzucasz w kąt i leży. Po kilku latach go wyrzucasz. Bo po co miałbyś go trzymać, skoro masz wszystko w głowie już i nie przyda Ci się? Za bardzo przywiązujecie się do takich rzeczy.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - paolo - 16-08-2008 18:05

Kisia92 napisał(a):Lucas a masz jakiś pomysł na kolejne forum? Bo ja nie bardzo. Z tego co kojarzę, reszta jest za bardzo związana ze swoimi serwisami.

Ja mam pomysł. <a class="postlink" href="http://manutd.com.pl/forum/">http://manutd.com.pl/forum/</a> Nieco ponad 500 postów na forum, użytkowników też nie za dużo, ale każdy się liczy.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Red - 16-08-2008 18:14

Wy byscie sie ze wszystkimi łączyli bo tak szczerze macie to w d*** - zostajecie tak czy siak na swoim


spokojnie , znowu chcesz sporu i kłótni ? chyba nie /Mata


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mlody_unw - 16-08-2008 18:28

Panowie spokojnie ...

Założenia projektu są oczywiste, ale najpierw połączmy forum.manutd.pl i RedCafe.pl, będzie łatwiej (a sami widzicie, że łatwo nie jest). Poza tym nie my decydujemy o tym kto z kim.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Zashi - 16-08-2008 18:40

mlody_unw napisał(a):ale najpierw połączmy forum.manutd.pl i RedCafe.pl, będzie łatwiej (a sami widzicie, że łatwo nie jest). Poza tym nie my decydujemy o tym kto z kim.

To Ty sądzisz, ze do tej fuzji dojdzie? <hahaha> :twisted:

Nie na takich zasadach Wink


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Lucas - 16-08-2008 18:46

Nie na takich, srakich, nijakich. Kurwa, Polacy. Czasami wolałbym emigrować z tego pierdolonego kraju, w którym mieszkają sami hipokryci, idioci i frustraci. Nikomu nie dogodzisz, najlepiej niech będzie po 30 stron i for o tym samym klubie, i powodzenia kurwa. Człowiek chce dobrze, dogadać się, to nie, bo nie wypali, bo jestem przywiązany do mojego posta sprzed 4 lat. Ja pierdole. Puknijcie się czasem niektórzy w swoją główkę i zastanówcie się nad sobą. Żegnam dzieci.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Mata - 16-08-2008 18:56

Zashi napisał(a):Nie na takich zasadach Wink

To weźcie się raz a porządnie określcie . Bo teraz wygląda to jak zabawa w kotka i myszkę . Połączymy się, nie połączymy się i tak w około :evil:


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Ciampel - 16-08-2008 19:33

Lucas, nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz. To oczywiste, że byłoby najlepiej, gdyby fuzja ogarnęła całą polską scenę UNITED, ale na chwilę obecną to niemożliwe (czytaj nikt nie zabije kury znoszącej złote jajka, o kogo chodzi, wiadomo).

Fuzja 2 forów to sukces, 4 czy 5 - utopia.