Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 14-09-2011 21:39

One są specjalnie połączone. Przynajmniej jest jakiś most między redlogiem, a jego satelitarnym forum.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Foster - 14-09-2011 21:41

Po prostu ludzie już mają dość tych śmiesznych typków z redloga i się nie dziwię, bo mnie również denerwują.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Jaroldz - 14-09-2011 21:45

A to nie można dać im np. banów :?:


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomek91 - 14-09-2011 21:48

Tam bany. Jakby istniała możliwość rozdzielenia shoutów to byłoby najlepsze rozwiązanie. W sumie w czasie meczów jest to najbardziej uciążliwe. Ludzie wrzucają linki to transmisji, piszą wyniki z innych meczów, a to ginie wszystko w tekstach typu "żalowy ten Nani dziś, do rezerw go" albo ktoś bawi się relację live.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kosma - 15-09-2011 11:38

Foster napisał(a):dość tych śmiesznych typków z redloga
:plask:

Jakoś słitaśne rozmówki dla przykładu, pardon, panienek K. i M. są natomiast na poziomie <hahaha>


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Foster - 15-09-2011 11:58

Komuś Miską i Kinga przeszkadzały? A tak zapomniałem...

Natomiast te typki z redloga spamują podczas meczu, a w dodatku piszą takie głupoty na tym shoucie, że to się w głowie nie mieści.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kosma - 15-09-2011 20:15

Foster napisał(a):Natomiast te typki z redloga spamują podczas meczu, a w dodatku piszą takie głupoty na tym shoucie, że to się w głowie nie mieści.
Zdaje mi się, że przesadzasz :roll:

E: Przeszkadzały, nie przeszkadzały. Po prostu ignorowałem te, na moje, głupawe gadki. Natomiast, skoro mówisz o głupotach, to nie przesadzaj, bo dobrze wiesz, że i z poziomu RC trafiają się kwiatki Smile


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Jaroldz - 23-09-2011 19:35

W jaki sposób można na to forum wkleić film z Dailymotion, aby można było go oglądać na forum tak samo jak filmy z Youtube'a :?:


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kosma - 23-09-2011 20:02

Z tego, co wiem chyba się nie da. Zresztą i filmy z YT wg podanej instrukcji nie tylko mi nie wchodzą.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 23-09-2011 21:24

YT już działa przecież.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - kaka - 24-09-2011 13:46

Proponuje wprowadzenie funkcji ignorowania użytkowników na forum.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Intel - 24-09-2011 13:50

Można jeszcze wprowadzić karną rangę "spamer", bo sądzę, że może to co poniektórych zniechęcić do pisania wszystkiego wszędzie i niepotrzebnie.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - matys - 24-09-2011 13:51

Wchodzisz na czyjś profil i masz "Dodaj do wrogów".


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomek91 - 16-10-2011 08:06

Byłbym wdzięczny, gdyby temat meczowe pojawiały się wcześniej niż na dzień przed konkretnym meczem. Sam może bym od czasu do czasu jakiś założył, ale nie mam jeszcze stałego internetu w mieszkaniu na studiach i z czasem trochę średnio.


Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - mucha - 16-10-2011 10:16

Za czasów kiedy ja byłem moderatorem, tematy meczowe pojawiały się jeszcze tego samego dnia, co ostatni mecz Wink Na przykład temat o meczu z City powinien już stać, ewentualnie po meczu z Otelulem Wink