Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - KARTONick - 12-09-2012 21:36

A co się w ogóle stało z haxball'em na tym forum? Bo na starym skrypcie jeszcze niby była ta zakładka, ale forum zniknęło..


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kosma - 12-09-2012 21:55

Najwyższy Czas schować trupa do szafy Smile


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Foster - 12-09-2012 22:07

Parę uwag tak po chwilowym byciu na forum

- czasem zdarza się, że przeczytam nowe posty w danym temacie, a gdy przejdę do strony głównej dalej są oznaczone jako nieprzeczytane
- w offtopic przy gry, kino, muzyka i społeczność nie ma opcji "oznacz ten dział jako przeczytany"
- new reply, new thread czy inne wypadałoby zmienić na język polski, w końcu jesteśmy w Polsce Smile


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Hubson - 12-09-2012 22:26

Foster napisał(a):czasem zdarza się, że przeczytam nowe posty w danym temacie, a gdy przejdę do strony głównej dalej są oznaczone jako nieprzeczytane

Mi pomogło usunięcie plików cookies.

Foster napisał(a):w offtopic przy gry, kino, muzyka i społeczność nie ma opcji "oznacz ten dział jako przeczytany"

Wejdź w Nowe posty i tam masz oznacz wszystkie jako przeczytane i to też się chyba zalicza, bynajmniej u mnie Wink


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kosma - 12-09-2012 23:45

Foster napisał(a):- new reply, new thread czy inne wypadałoby zmienić na język polski, w końcu jesteśmy w Polsce Smile
Admiństwo zapowiedzieli, że się zajmą kwestią ikonek i tym podobnych (ważnych) detali.


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Adis - 13-09-2012 10:48

To może teraz czas na aktywację Tapatalka na forum? Wink


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Foster - 13-09-2012 12:28

Hubercik napisał(a):
Foster napisał(a):w offtopic przy gry, kino, muzyka i społeczność nie ma opcji "oznacz ten dział jako przeczytany"
Wejdź w Nowe posty i tam masz oznacz wszystkie jako przeczytane i to też się chyba zalicza, bynajmniej u mnie
Wiem o tym, jednak na starym skrypcie w tamtym miejscu była ta opcja, a tutaj jej brakuje, dlatego zwracam na to uwagę, bo to raczej nie będzie dużym problemem dla Radka.


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomek91 - 13-09-2012 13:50

Taka inna prośba/sugestia. Kiedy wchodziło się na forum na starym skrypcie, obok "Nowe posty" w nawiasie była liczba ile tych postów przybyło. Da radę zrobić coś takiego i tutaj? Chyba, że tylko mi tego brakuje? Wink


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Hubson - 13-09-2012 15:40

Mi tego nie brakuje z tym, że mam to na początku, a później jak zaczynam czytać tematy to później mi się ta cyferka chowa gdzieś.


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Foster - 14-09-2012 19:43

Cały czas mam problem z działem Offtopic. Kilkukrotnie w ciągu dnia mimo wszystkich przeczytanych postów, kółko obok tego działu jest czarne. Znika gdy wejdę w ten dział a potem przejdę do strony głównej. Czyściłem pamięć podręczną i cookies, jednak nic to nie dało. Tylko ja mam taki problem? Jeśli tak, to jak go rozwiązać? Niby nic takiego, ale jednak wkurza.


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 14-09-2012 19:46

http://redcafe.pl/showthread.php?tid=1281&pid=117776#pid117776
Parę osób o tym pisało.


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Hubson - 15-09-2012 12:37

Działa już czat?


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - kaka - 15-09-2012 12:40

Przecież cały czas działał i ma się dobrze... Wink

Może ci się schował Hubert ten czat... Spróbuj poklikać w ten punkt co zaznaczyłem na screenie:

http://img.uniatarnow.net/images/beztytuuhlh.png

Smile


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Hubson - 15-09-2012 14:08

Ja mam takie coś
[Obrazek: 87284783913120709071_thumb.jpg]


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - kaka - 15-09-2012 14:11

Klikaj ten minus obok statystyk. Potraktuj RC jeszcze parę razy skrótem CTRL+F5 i powinno ci pokazać.

Coś u ciebie musi być spieprzone bo u mnie wygląda to tak:

http://img.uniatarnow.net/images/beztytuuqpq.png

Wszystko pięknie chodzi. Usuń może cookies itd, bo chyba tylko ty masz taki problem.