Redcafe.pl - Manchester United Forum
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=1669)



RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Foster - 16-01-2013 20:49

Niestety, znów to samo... Sad


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 16-01-2013 21:30

Już działam z hostigiem.. okazało się, że nie wiedzieć czemu jeszcze na inny serwer nas przenieśli (oprócz bazy danych LOL!). Teraz jest ok. Zobaczymy jak będzie dalej Big Grin


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - sebos_krk - 01-02-2013 16:38

Radziu powiedz mi czy nie da rady wprowadzić takiej opcji, żeby użytkownik mógł sobie wybrać położenie shoutboxa? Teraz jest pod forami, a ja chętnie bym chciał mieć nad nimi.
Ewentualnie może jest jakiś skrypt, który będzie mi w przeglądarce chrome otwierał główną stronę RC w ten sposób, żeby bez przewijania otwarcie nastąpiło prosto na czat/ dół strony.


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 01-02-2013 18:24

Hmm, dla stałych bywalców to byłaby bardzo fajna opcja :>


Odp: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 02-02-2013 08:20

Hmm... Aktualnie nie mam takiej możliwości technicznej aby tak zrobić w skrypcie forum. Ale jak ktoś ma opcykane usersdkrypty i usercss to moglby napisać jakiś skrypt, który dodaje te możliwość. I wtedy na poziome przeglądarki każdy mogliby ustawić. Niestety aby to po stronie forum strasznie mogloby je obciążyć a tego nie chcę bo dopiero co udalo się przyspieszyć.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 10-03-2013 13:01

JEDNO błędne logowanie (pomyle liczbę u w swoim nicku, źle wpisze mi się hasło) i do następnej próby logowania trzeba czekać 15 minut! Radziu, ratuj!


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Tomassen - 10-03-2013 13:02

Ruuuuuuuuuud napisał(a):(pomyle liczbę u w swoim nicku, źle wpisze mi się hasło)


Może zredukować ową liczbę? Big Grin


Odp: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 14-03-2013 10:25

A od czego jest pamiętacie hasła w przeglądarce :-) pomyślę o tym:-)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kosma - 14-03-2013 13:30

radzio napisał(a):A od czego jest pamiętacie hasła w przeglądarce :-)

Ja wiem! Ja wiem!
Od tego, żeby już nigdy go sobie nie przypomnieć.


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Pchela - 24-03-2013 11:24

Witam, po raz kolejny jest ten sam błąd, ale teraz postanowiłem go zgłosić. Otóż jak ostatni post jest na stronie np. 66, to przy temacie jest już strona 67. Naciskam na strone 67 i wyskakuje "Wątek nie istnieje". Żeby znaleźć ten post muszę:
a) przekładać od nowa strony topicu
b) wejść w profil użytkownika co napisał post i tam nacisnąć "Znajdź wszystkie posty użytkownika"
Bezsensu. Da się coś z tym zrobić?


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - samcro - 24-03-2013 11:53

Pchela napisał(a):"Wątek nie istnieje". Żeby znaleźć ten post muszę:
Musisz to olać. Tak się dzieje ponieważ forum już włącza jakby następną stronę bo limit postów na jednej stronie się wyczerpał.Zadnego nowego posta to nie ukrywa;P Ot ciekawostka


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - KARTONick - 11-05-2013 17:26

Po co tutaj blokada logowanie przy nieudanej próbie? Chodzi mi o to, że już któryś raz mi się zdarza, że przypadkowo gubię jedną literę w haśle i muszę czekać 15 minut, by mieć kolejną próbę. Jeśli wprowadzamy te próby to dajmy chociaż trzy, żeby nie trzeba było się męczyć i pamiętać, że trzeba od nowa się logować za kilka minut?


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - robaldo - 11-05-2013 19:36

A po co się w ogóle logować!?


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Intel - 22-05-2013 22:23

Tak teraz się zorientowałem - przy cytowaniu selektywnym emotikony znikają, tj. zamiast znaczka pojawia się opis słowny (np. Smile zamiast ":)"). Problem nie istnieje przy cytowaniu całego postu, zatem mniemam, że dałoby się coś z tym zrobić. Dobrze myślę? Smile


RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - brayoz - 27-06-2013 18:40

Gdzie jest shoutbox? :o