Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Euro 2008 (/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie (/showthread.php?tid=173)

Strony: 1 2


Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Miko - 04-05-2008 12:08

Już za miesiąc rozpoczyna się walka o prymat na starym kontynencie. Jak zawsze w każdym turnieju jest faworyci: Niemcy, Włochy czy Francja. Czarny koń to być może Chorwacja, a niektórzy Polacy uważają, że rozczarowaniem będzie nasza reprezentacja. Patrząc realnie wszystko zależy od meczu z Niemcami.

Zapraszam do dyskusji!


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Oskar - 04-05-2008 12:22

Za faworyta uważam naszych grupowych rywali - reprezentację Niemiec. Mają bardzo silny skład, tworzący zgrany kolektyw i jeszcze nigdy odkąd pamiętam nie byli tak zmobilizowani na ten turniej.

Czarnym koniem może być Chrowacja, Rosja i ... Rumunia - mimo, że nie mają większych szans na awans z grupy to mogą namieszać w meczach z silnymi rywalami.


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Miko - 04-05-2008 12:26

Ja stawiam na Niemców, ten czołg jak się ich zwie od lat znów będzie rozkręcał z każdym meczem. Półfinał to minimum. Moim zdaniem czarnym koniem będzie Chorwacja, jeśli któryś z napastników dobrze zastąpi Eduardo to mogą dużo osiągnąć!


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - mucha - 04-05-2008 12:29

Zagłosowałem na Francję. Myślę, że młode pokolenie tego kraju odegra sporą rolę. Tacy zawodnicy jak Benzema czy Ribery już stanowią o sile kadry, a taka mieszanka młodości z doświadczeniem musi przynieść pozytywne skutki. Spore szanse daję też Włochom i Niemcom. Co do czarnego konia to myślę, że może to być Chorwacja. Ich szkoleniowiec Slaven Bilic ma wielką wiedzę taktyczną, a nazwiska niektórych zawodników tego kraju robią wrażenie.


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Kula - 04-05-2008 18:47

Portugalia Big Grin. a czarny koń....Rosja.


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Lukas - 04-05-2008 20:19

Ja obstawiłem Francję. Zespół mają rzeczywiście bardzo silny- mieszankę młodości z doświadczeniem. To właśnie oni mogą siać postrach na boiskach Austrii i Szwajcarii. Niemcom też daję duże szanse- polski atak jest w stanie dużo zdziałać Wink Ciekaw jestem jak zaprezentują się aktualni ME Grecy :?: Czarny koń to raczej chyba Chorwacja


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Luki - 04-05-2008 21:07

Dla mnie faworytami są Włosi. Chociaż wahałem się, czy nie dać Francuzów, bo mają miażdżącą siłę, zwłaszcza w ataku. Jeszcze mają sporo młodzików, którzy mogą chcieć powalczyć o swoje pierwsze trofeum (Benzema, Ribery, Nasri, Ben Arfa). Francuzi nieco gorzej wyglądają ze środkiem defensywy, bo tam są Gallas - ok. Potem Mexes - ok, ale już mniej. Thuram - niezbyt ok. Za to na bokach Abidal, Sagna, Evra, więc jest konkurencja i są klasowi zawodnicy.

Dla mnie czarnym koniem są Grecy, bo zdobyli chyba najwięcej punktów spośród wszystkich drużyn w eliminacjach (jeśli pamięć mnie nie myli, jak co, poprawcie Wink ), a dodatkowo będą chcieli udowodnić, że nie wygrali ostatnio przypadkiem. Będą podwójnie zmobilizowani. Zobaczymy, czy coś z tego wyniknie.

Ciekawe jak daleko Hiszpania zajdzie Big Grin Torres z Villą w ataku, a jak zwykle dupa z tego wyniknie. W komentach nikt nawet na nich nie stawia, biedni Hiszpanie Tongue


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - bartez - 05-05-2008 14:04

Ja stawiam na Niemcy, nie lubię ich ale wiem że oni na takie turnieje zawsze się mobilizują choć nie mają super składu to dla mnie są oni głównym faworytem do wygrania EURO.

Czarnym koniem wydają się być Czesi. Wspaniale grali w eliminacjach, bardzo ich cenię jako zespół, mają dość silną ekipę i gdyby zdobyli puchar wcale nie byłbym zdziwiony.

Rozczarowaniem może być Francja, nie mam konkretnego argumentu, tak mi się wydaje, że odpadną dość szybko...


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Tomassen - 05-05-2008 14:42

Imo faworytami są Niemcy, a także Włosi. Taki finał byłby super - rewanż za półfinał MŚ Tongue Niemcy mają dobrą, silną kadrę, podobnie jak Włosi, więc myślę, że to oni będą mieli największe szanse na zwycięstwo.

Czarny koń...? Hmmm trudno mi kogokolwiek wskazać, ale jeśli już, to wskazałbym jak kolega powyżej - Czechów. Drużyna w miarę stabilna i mocna, mogą dużo namieszać.

O rozczarowaniach lepiej nie mówić, tylko trzeba mieć nadzieję, że nie będzie w gronie takich zespołów Polski Wink


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Lasq - 05-05-2008 14:50

Luki napisał(a):Dla mnie czarnym koniem są Grecy, bo zdobyli chyba najwięcej punktów spośród wszystkich drużyn w eliminacjach (jeśli pamięć mnie nie myli, jak co, poprawcie Wink ), a dodatkowo będą chcieli udowodnić, że nie wygrali ostatnio przypadkiem. Będą podwójnie zmobilizowani. Zobaczymy, czy coś z tego wyniknie.

O ile się nie mylę to Grecy jako obrońcy tytułu nie grali w eliminacjach Wink

Ja tam stawiam na Francuzów chociaż chciałbym żeby w końcu coś Holendrzy ugrali. Ale pewnie skończy się jak zwykle Sad


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Miko - 05-05-2008 15:00

fidain napisał(a):O ile się nie mylę to Grecy jako obrońcy tytułu nie grali w eliminacjach Wink
Grecja zwyciężyła w grupie C, z dorobkiem 31 punktów Wink Skończyła się już sielanka z obrońcami tytułu.

Stefan1555 napisał(a):Rozczarowaniem może być Francja, nie mam konkretnego argumentu, tak mi się wydaje, że odpadną dość szybko...
Można się zgodzić, są w grupie śmierci więc będą mieli ciężko.


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Rudii - 24-05-2008 00:58

Faworyci
1.Francja
2.Portugalia
3.Hiszpania

Czarny Koń
1.Grecja
2.Chorwacja
3.Turcja


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - maju - 24-05-2008 10:41

ja jako pierwszy zaglosowalem na Holandie. ekipa van Bastena jak silna jak nigdy (od EURO 88') a do tego brakuje w tej druzynie konfliktow co uwazam za wielki plus Holandii. Przeciez gdyby nie konflikt miedzy van Nistelrooy'em, a van Bastenem kto wie czy Holandia nie zdobylaby 4. miejsca 2 lata temu...
Nie zapominajmy o Portugalii. wg mnie jest to druzyna slabsza niz 2 lata temu w Niemczech, jednak do polfinalu moze dotrzec
No i zawsze trudni Niemcy... typowa druzyna turniejowa ktora rozkreca sie w kolejnych meczach imprezy. znacie futbolowe powiedzenie "w pilke graja wszyscy a zwyciezaja zawsze Niemcy" ?

faworyt:
1.Holandia
2.Portugalia
3.Niemcy
4.Czechy
5.Grecja

czarny kon:
1.Rosja
2.Rumunia
3.Szwajcaria

rozczarowanie:
Wlochy

jesli chodzi o Polskie - kolejna kleska...


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - dende - 24-05-2008 12:59

Faworyci :

1. Niemcy
2. Francja
3. Hiszpania


Czarny koń :

1. Rosja
2. Chorwacja

maju1309 napisał(a):jesli chodzi o Polskie - kolejna kleska...

popieram


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - misteriusz - 30-05-2008 23:44

No niestety ale Niemcy są faworytem. Jak to mówią Niemiecka lokomotywa rusza i będzie ją ciężko zatrzymać.
Mają bardzo silny atak i pomoc.

Czarny koń no to będę patriotą i stawiam na Polskę <niesforny> Może uda im sie uszczypnąć pkt Niemcom ( Takie małe marzenie).

Rozczarowanie wedłóg mnie to Czesi ten zespól po prostu sie wypalił i nie ma nic ciekawego do pokazania.