Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2014/2015 (/forumdisplay.php?fid=56)
+---- Wątek: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) (/showthread.php?tid=1761)

Strony: 1 2


PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Intel - 20-05-2015 21:43

[Obrazek: 104jp08.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

Hull City vs Manchester United
Barclays Premier League
24.05.2015; 16:00
KC Stadium, Kingston upon Hull



RE: PL: Hull City - Manchester United (24.05.2015, 16:00) - Silvan - 21-05-2015 12:51

Ciekawi mnie jak LvG zestawi drużynę na ten mecz. Wszystko już rozstrzygnięte, mamy top 4, zakrapiana gala i wybory najlepszych zawodników / najładniejszych goli już za nami, a przed nami mecz o pietruchę... Trudno mieć jakieś wielkie oczekiwania względem tego spotkania, ale chciałbym, żeby zagrali zawodnicy, którzy ostatnio grali mało, albo wcale: Rojo, Di Maria, Wilson, Januzaj, McNair i Valdes. Może nie wszyscy w wyjściowej 11stce, ale przynajmniej 3-4 z tego zestawienia miło byłoby ujrzeć od początku. Będę natomiast trochę poirytowany jeżeli w podstawie po raz kolejny wybiegnie Falcao, bo moim zdaniem jest to bez sensu. Nawet gdyby zagrał mecz sezonu i ustrzelił hat-tricka, to czy jego świetna postawa w pojedynczym spotkaniu zmieni nasz pogląd na to, czy zasługuje na kolejną szansę w United czy też nie?

Ciekawe, że po remisie Arsenalu, jeżeli przegrają ostatni mecz do zera, a United zwycięży różnicą 7 bramek to wskoczymy na 3cie miejsce Tongue


RE: PL: Hull City - Manchester United (24.05.2015, 16:00) - Hubson - 21-05-2015 16:58

Niestety wszystko wskazuje na to, że Falcao zostanie. Już bardziej prawdopodobne jest odejście van Persiego. Przynajmniej Falcao godzi się z rolą rezerwowego, van Persie gdyby miał siedzieć kosztem Rooneya to nie za bardzo to wygląda Tongue


RE: PL: Hull City - Manchester United (24.05.2015, 16:00) - Foster - 24-05-2015 17:00

Just how poor were @ManUtd ? No pace, penetration or imagination. Never seen a #MUFC side play so many square and backward passes

It is almost symbolic #MUFC end their season with a goalless draw against what is now a Championship side. Huge, huge room for improvement

Tyle ode mnie na temat tego żenującego spektaklu.


RE: PL: Hull City - Manchester United (24.05.2015, 16:00) - RedLucas - 24-05-2015 17:16

Ja tam krótko o meczu, bo skoro piłkarze podeszli do niego wakacyjnie, to i ja wakacyjnie. Valdes nie może być naszym pierwszym bramkarzem. Nie ma szans. Zajebisty na linii, ale tragiczny na przedpolu. Może, co nieco poprawić w tym aspekcie. Ale urosnąć, nie urośnie. A chyba każdy wie, jak kluczowa jest gra na przedpolu w Anglii. Najlepiej wie o tym, chyba Kuszczak Wink

Mam nadzieję, że z Fellsem się pożegnamy. Ewentualnie, będzie naprawdę odgrywał marginalną rolę w tym zespole. Nigdy w życiu nie może to byś podstawowy zawodnik tego klubu, jeśli chcemy iść do przodu. LVG wycisnął z niego max, ale to i tak za mało na ten klub.

Blind po raz kolejny tragiczny. Przecież on kurwa non stop gra trzeciego stopera! To zalecenia LVG? Jak tak, to tragedia. A jak tego nie widzi i nie zwraca mu uwagi, to też tragedia. Sama gra ofc słaba, wolna, bez pomysłu, więc nic nowego. Zbalansujmy ten skład w tym okienku i w przyszłym budujmy już naprawdę wysoką jakość tego zespołu.


RE: PL: Hull City - Manchester United (24.05.2015, 16:00) - Under - 24-05-2015 17:50

Cytat:Valdes nie może być naszym pierwszym bramkarzem. Nie ma szans
Bez przesady, tak naprawdę jego pierwszy mecz w nowym klubie do tego po kontuzji. Nie ma co go jechać. Ostatecznie w klubie jest jeszcze Lindegaard który może z Victorem rywalizować Wink .

Cytat:Mam nadzieję, że z Fellsem się pożegnamy. Ewentualnie, będzie naprawdę odgrywał marginalną rolę w tym zespole. Nigdy w życiu nie może to byś podstawowy zawodnik tego klubu, jeśli chcemy iść do przodu. LVG wycisnął z niego max, ale to i tak za mało na ten klub.
To jest bardzo dobra uwaga. Gość mógłby być idealnym defensywnym pomocnikiem ale ma za mały mózg. Po prostu nie ma tej inteligencji boiskowej, zmysłu, podzielności uwagi. To co charakteryzuje na przykład Carricka. Jako ofensywnego to go nawet nie rozpatrujmy. Ogólnie on się nadaje na zadaniowca, gościa na kilka spotkań w sezonie ale to trochę za mało.


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - RedLucas - 24-05-2015 18:48

Co do Valdesa, to bym pisał o tym już dawno, ale jakoś nie wiem czemu, ale myślałem, że on jest wyższy. Jak dziś zobaczyłem, jakim jest knypkiem względem tych rosłych Angoli, to się trochę zdziwiłem. Musiałby być naprawdę silny i skoczny, żeby królować na przedpolu. A to warunek, absolutnie kluczowy do bronienia w United.


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Hubson - 24-05-2015 22:02

Wg mnie Valdes pokazał, ze może z powodzeniem u nas bronić. Nie widzę potrzeby, żeby kupno nowego bramkarza było priorytetem chociaż i tak mam nadzieję, że De Gea nie odejdzie w TYM OKIENKU.


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Foster - 25-05-2015 08:46

"Under napisał(a):Bez przesady, tak naprawdę jego pierwszy mecz w nowym
Bardzo mądre słowa.

Wczorajsze błędy Valdesa wynikały tylko i wyłącznie z braku ogrania i pewności siebie. Grać na przedpolu potrafi, bo parokrotnie to w tym meczu pokazał. Na linii wciąż jest bardzo dobry, a nogami gra lepiej niż Dawid. Jeśli nie kupimy w lecie nowego GK, a DDG odejdzie i zostaniemy z Victorem, to tragedii nie będzie.
Hiszpan może nie należy do najwyższych zawodników, ale jest bardzo skoczny. Moim zdaniem, obsada GK to nasze najmniejsze zmartwienie w tym momencie. Wzmocnić trzeba przede wszystkim obronę, środek pola, no i trzeba wymieć atak - najlepiej cały, ale niestety jeden jegomość jest nietykalny..


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Silvan - 25-05-2015 09:32

Foster napisał(a):Wczorajsze błędy Valdesa wynikały tylko i wyłącznie z braku ogrania i pewności siebie. Grać na przedpolu potrafi, bo parokrotnie to w tym meczu pokazał. Na linii wciąż jest bardzo dobry, a nogami gra lepiej niż Dawid. Jeśli nie kupimy w lecie nowego GK, a DDG odejdzie i zostaniemy z Victorem, to tragedii nie będzie.

Dokładnie. Naczytałem się po meczu sporo hejtów na Valdesa i jednoznacznych osądów, że nie podoła roli pierwszego bramkarza United i trochę mnie to irytuje. Facet ponad rok nie grał, przeszedł długą rehabilitację, ale to klasowy bramkarz, który wcale się jeszcze nie skończył. Brak mu trochę pewności i ogólnego ogrania, ale jeśli będzie się na niego stawiać to obie te rzeczy odzyska. Poza tym wiek bramkarzy liczy się inaczej i może u nas pograć nawet 3-4 sezony. Podoba mi się to, że LvG wyciągnął do niego rękę, Victor wiele zawdzięcza United, miał u nas komfortowe warunki, żeby spokojnie przechodzić rekonwalescencję. Będzie walczył żeby odpłacić za to zaufanie, nie zabraknie mu więc motywacji, a umiejętności ma spore.

Ja zdam się całkowicie na LvG i sztab w kwestii nowego nr. 1, jeżeli zostaniemy z Valdesem to będę spokojny, bo lepszą opcją NA TĄ CHWILĘ byłby dla mnie tylko Cech (nie łudzę się nawet, że David zostanie), chyba że koncepcja jest inna i znowu weźmiemy bramkarza "na wychowanie". Wtedy jednak Valdes powinien odejść, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, że broni dajmy na to Leno, a Victor z taki, doświadczeniem grzeje ławę.


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Ruuuuuuuuuud - 25-05-2015 14:41

Foster napisał(a):a nogami gra lepiej niż Dawid

Nie chcę mówić, że Valdes jest w tym aspekcie słaby, ale De Gea niesamowicie poprawił ten element i naprawdę mało kto pod tym względem może się z nim równać. Mowa oczywiście o GK. A czy wczorajsza słabsza dyspozycja (a raczej po prostu klopsy) była wynikiem przerwy w grze to dopiero się przekonamy. O ile będziemy mieli na to okazję, bo ja jednak mam nadzieję, że De Gea z nami zostanie. Nie chodzi mi o żadną sympatię do Davida, czy coś takiego. Po prostu, z czysto piłkarskich powodów. Nawet jeśli przyjdzie Cech to nie będzie to ten sam poziom co Hiszpan.


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Under - 25-05-2015 23:35

(25-05-2015 08:46)Foster napisał(a):  
"Under napisał(a):Bez przesady, tak naprawdę jego pierwszy mecz w nowym
Bardzo mądre słowa.

Wczorajsze błędy Valdesa wynikały tylko i wyłącznie z braku ogrania i pewności siebie. Grać na przedpolu potrafi, bo parokrotnie to w tym meczu pokazał. Na linii wciąż jest bardzo dobry, a nogami gra lepiej niż Dawid. Jeśli nie kupimy w lecie nowego GK, a DDG odejdzie i zostaniemy z Victorem, to tragedii nie będzie.
Hiszpan może nie należy do najwyższych zawodników, ale jest bardzo skoczny. Moim zdaniem, obsada GK to nasze najmniejsze zmartwienie w tym momencie. Wzmocnić trzeba przede wszystkim obronę, środek pola, no i trzeba wymieć atak - najlepiej cały, ale niestety jeden jegomość jest nietykalny..

Foster mnie pochwalił? Świat się kończy Sad . Ale i tak się posprzeczam. Naprawdę nie rozumiem chęci odpalenia Rooney'a, gość naprawdę nienajgorzej odnalazł się w tym sezonie, biorąc pod uwagę pomysły taktyczne naszego geniusza z Holandii. Gdyby cały sezon United grało jak należy, czyli z Herrerą w środku, Rooney'em na szpicy a Falcao w Monaco, to Wazza na luzie miałby 20 goli w sezonie.

Z jednej strony zachwycanie się, że pierwszy raz od ponad 2 lat Young zaczął grać jak piłkarz a z drugiej krytyka Roo po naprawdę trudnym dla niego sezonie.


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Foster - 26-05-2015 10:26

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Nie chcę mówić, że Valdes jest w tym aspekcie słaby, ale De Gea niesamowicie poprawił ten element i naprawdę mało kto pod tym względem może się z nim równać. Mowa oczywiście o GK.
Ja broń Boże nie twierdzę, że DDG gra źle nogami. Po prostu mam wrażenie, że Victor robi to jeszcze lepiej.

Under napisał(a):Naprawdę nie rozumiem chęci odpalenia Rooney'a, gość naprawdę nienajgorzej odnalazł się w tym sezonie, biorąc pod uwagę pomysły taktyczne naszego geniusza z Holandii. Gdyby cały sezon United grało jak należy, czyli z Herrerą w środku, Rooney'em na szpicy a Falcao w Monaco, to Wazza na luzie miałby 20 goli w sezonie.
"Wayne Rooney has scored one Premier League away goal since March 2014." - już widzę tych 20 bramek...
Nie najgorzej się odnalazł? W pomocy grał słabo - oto jednak nie mam pretensji, bo to był pomysł LVG. Jednak grając na szpicy, poza pierwszymi 2-3 spotkaniami w których wyglądał fajnie, grał co najwyżej przeciętnie. To zdecydowanie za mało jak na zawodnika, który jest najlepiej opłacanym zawodnikiem w klubie i na wyspach, a do tego ma być liderem zespołu.

Under napisał(a):Z jednej strony zachwycanie się, że pierwszy raz od ponad 2 lat Young zaczął grać jak piłkarz a z drugiej krytyka Roo po naprawdę trudnym dla niego sezonie.
Człowieku kiedy Ty w końcu przestaniesz ciągle coś wmawiać? Nigdzie nie zachwycałem się z powodu formy Younga, bo choć w ostatnim czasie była dobra, to do zachwytów mnie daleko. Mnie zastanawia tylko jedno. Od zawodników typu Young, Cleverley czy Welbeck wymagasz nie wiadomo jakiego poziomu, a zadowala się przyzwoitość Rooney'a...


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Under - 26-05-2015 13:10

Foster, Welbecka na szczęście już w tym klubie nie ma, podobnie jak Cleverley'a to nie mówmy o nich.
Nie jestem zadowolony z sezonu w wykonaniu Roo, ale litości grał w pomocy

Cytat:"Wayne Rooney has scored one Premier League away goal since March 2014." - już widzę tych 20 bramek...
Ja widzę te 20 bramek w jego poprzednich sezonach Big Grin . Do tego litości, przypominasz sobie jakie gówno grało United w ostatnich mieisącach? Jasne, gdyby nie Roo to byśmy łyknęli Arsenal albo i City. Everton byśmy rozbili... Cała drużyna grała słabo co jest głównie zasługą Luja. Jakbyśmy mieli normalną pomoc(czyli Di Maria a nie Fells) to Herrera i Angel by zrobili z Rooney'a króla strzelców.


RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Foster - 26-05-2015 13:55

Under napisał(a):Nie jestem zadowolony z sezonu w wykonaniu Roo, ale litości grał w pomocy
Tylko jakie to ma znaczenie? Przecież on po przejściu do ataku, poza 3 pierwszymi meczami, grał tak samo jak w środku albo i jeszcze gorzej. Zero ruchu, przegrywał większość pojedynków z obrońcami itd.

Under napisał(a):Do tego litości, przypominasz sobie jakie gówno grało United w ostatnich mieisącach? Jasne, gdyby nie Roo to byśmy łyknęli Arsenal albo i City. Everton byśmy rozbili...
W ostatnich miesiącach graliśmy najlepszą piłkę od dawna. Gra siadła w ostatnich 5 spotkaniach. I kolejny raz wciskasz coś czego nikt nie powiedział. Kiedy Ty się kurwa mać w końcu tego oduczysz?!