Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! (/showthread.php?tid=1782)



RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 05-09-2015 18:43

Carlos Queiroz zaliczył roczną przerwę we współpracy z sir Alexem Fergusonem, kiedy to objął stery w Realu Madryt. Kto w tamtym sezonie był asystentem Fergusona?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - RedLucas - 05-09-2015 19:18

Mike Phelan od razu wjechał? Choć to zbyt proste by było Big Grin


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 05-09-2015 19:32

Phelan oczywiście był już wtedy w sztabie najbliższych współpracowników SAF-a, ale asystentem został dopiero po drugim odejściu Queiroza, do reprezentacji Portugalii.

I w zasadzie nikt "od razu nie wjechał" - asystent, o którego pytam, pojawił się w klubie dopiero na ostatnie miesiące sezonu. Smile


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - RedLucas - 05-09-2015 19:40

To jeszcze tylko jeden strzał, Rene? Big Grin

Coś chyba nie masz szczęścia do tej gry... Tongue //I.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Kosma - 05-09-2015 20:32

Steve McLaren

Raz, że pewnie miałeś na myśli McClarena - a jeżeli tak, to dwa, że wtedy siedział już w M'Boro Tongue //I.
Wiedziałem, że coś sknociłem w zapisie. Tongue


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Foster - 05-09-2015 21:47

Czy nie był to przypadkiem Walter Smith?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 05-09-2015 22:02

Ano był - w sumie interesujący przypadek (zresztą dlatego zadałem takie pytanie), bo to jednak był już wtedy uznany menedżer, poprzednik Moyesa w Evertonie i były asystent Fergusona na Mundialu '86.

Foster, dajesz pytanie. Smile


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Foster - 06-09-2015 15:00

Edwin van der Sar w pewnym sezonie, wraz z defensywą ustanowił niesamowity rekord. Przez x godzin nasza defensywa nie dopuściła do straty gola.

W którym to było sezonie i przez ile godzin (bo trafienie dokładnych minut byłoby zbyt trudne) nikomu nie udało złamać naszej defensywy?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Ruuuuuuuuuud - 06-09-2015 15:40

2007/2008, coś mi się kojarzy, że to było ponad 1300 minut, ale wydaje mi się to trochę nierealne :| Ale niech będzie, 21 godzin Big Grin


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - robaldo - 06-09-2015 15:52

Minut było ponad 1400, ale dokładnie nie pamiętam. Strzelam 1420.

E: a jednak żyłem w błędzie, chyba masz rację Ruud


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Foster - 06-09-2015 16:06

To nie był sezon 07/08.

Co do długości to Rud jest blisko, to było ponad 1300 minut, aczkolwiek 21 godzin to troszeczkę za mało Tongue


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Ruuuuuuuuuud - 06-09-2015 16:30

W takim razie 22 Big Grin Ale za to nie wiem jaki to był sezon :/ Strzelam, że 08/09.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Foster - 06-09-2015 17:16

Zgadza się, to był sezon 2008/2009, Edwina nikt nie pokonał dokładnie przez 1311 minut, co daje nam prawie 22 h.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Ruuuuuuuuuud - 06-09-2015 18:57

Ech, nie mam pomysłów już. Alan Smith - przyszedł do nas z Leeds, a odszedł do...


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Kosma - 06-09-2015 19:10

Newcastle United

E: Z tej pewności sprawdziłem i miałem rację. Pozwalam sobie zadać pytanie.

Ryan Giggs przez wiele lat uchodził za człowieka cnotliwego. Pod koniec jego kariery wizerunek jego mocno ucierpiał na skutek seks-skandalu. Okazało się, że Walijczyk miał lądować w łóżku zarówno z żoną swego brata, jak i celebrytką Imogen Thomas. Jakiś czas później na terenie klubowym pojawił się piłkarz Manchesteru United w koszulce ze zdjęciem drugiej z pań. Jak nazywa się ów zawodnik?