Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! (/showthread.php?tid=1782)



RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Tomek91 - 27-08-2015 10:25

Może ja? Na drugim planie koleś na lewo ma żółtą koszulkę, wydaję mi się, że Stoke miało takie, a ktoś na prawo ma dres z logo, które wygląda na ich? Big Grin


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Kosma - 27-08-2015 10:47

Pierwsze to musi być Stoke, drugie - wedle podpowiedzi Tomka - Rangers? Big Grin


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Cepilek - 27-08-2015 11:46

Dalej nie przeczytałem pełnej poprawnej odpowiedzi Big Grin


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 27-08-2015 11:51

Pierwsze już rozwiązano (że Stoke), a drugie - skoro to sektor United wieczorową, październikową porą, to może Bursaspor?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Cepilek - 27-08-2015 11:52

Brawo!!! Zadajesz pytanie i dostajesz punkt.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 27-08-2015 11:58

13 marca 2007 na Old Trafford odbył się pewien wyjątkowy mecz, zakończony wynikiem 4:3 dla gospodarzy. Kogo podjął wtedy Manchester United, z jakiej było to okazji i, jako że w obu drużynach znaleźli się zawodnicy, którzy strzelili po dwie bramki: jak oni się nazywali?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Kosma - 27-08-2015 12:06

Był to jubileusz Fifa. Dwie bramki strzelił Cristiano Ronaldo, w drugiej drużynie nie wiem, Raul? Smile

Swoją drogą, co Cris wtedy wolnego zasadził, to wow.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Tomek91 - 27-08-2015 12:09

Na pewno jedną dla "reszty świata" czy innych "all-stars" strzelił z karnego El Hadji Diouf panenką Heatonowi Wink


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 27-08-2015 12:15

Co do karnego El-Hadjiego - wszystko prawda, ale król logiki niestety tym razem niemal całkowicie minął się z faktami i nie udzielił ani jednej poprawnej odpowiedzi (Raul nawet nie zagrał, ani nie był to też jubileusz FIFA). Wink

UEFA / FIFA - jeden huk! K.



RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Tomek91 - 27-08-2015 12:21

To niech będzie, że Diouf ustrzelił dublet, dla naszych -- Wayne? To nie była czasem rocznica założenia jakiejś organizacji europejskiej?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Kwas - 27-08-2015 14:05

Diouf 2x, Rooney 2x. Reszta Świata, urodziny FIFA, 50 rocznica pierwszego spotkania United w Europie


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 27-08-2015 14:10

Co do strzelców zarówno Kwas i Tomek mają rację, co do nazwy drużyny - niby oficjalnie była to jedenastka Europy, ale skoro mógł grać tam Diouf, to "reszta świata" też ujdzie, natomiast co do przyczyny: obie odpowiedzi są prawidłowe, bo sam mecz zorganizowany był z powodu 50. rocznicy podpisania traktatów rzymskich, ale już wybór United uzasadniano 50. rocznicą europejskiego debiutu. Jako że Tomek był pierwszy i nie udzielił niepoprawnej odpowiedzi (o urodzinach FIFA) - otrzymuje punkt i zadaje pytanie.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Tomek91 - 27-08-2015 14:20

Ode mnie raczej proste, nie mam weny Wink

Kto nie strzelił Kuszczakowi karnego, którego Polak sprokurował w swoim debiucie?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Kwas - 27-08-2015 14:22

Gilberto Silva


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Tomek91 - 27-08-2015 14:24

Dajesz.