Redcafe.pl - Manchester United Forum
Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: We are United! (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! (/showthread.php?tid=1782)



RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Hubson - 23-10-2015 17:48

van Persie


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Kosma - 23-10-2015 17:51

Nie, a przynajmniej nic o tym nie wiem.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Sirius - 23-10-2015 18:59

Patrice Evra. Chyba opowiadał nawet, że po rozegraniu meczu mięso było jak ugotowane.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Kosma - 23-10-2015 20:12

Tak, to Pat.
Cytat:Seriously, I swear it’s true. When the doctor saw that technique he said, ‘What are you doing?’ I remember I was going to the butcher and saying, ‘I want one piece, but small’. I know some people can say, ‘Yeah, people don’t have food, but Pat he puts meat in the boots’, but it helped me a lot. I couldn’t feel the ball too much but it protected me a lot. I played one month with the meat in my boots.

The most funny thing is, after the game, the meat was cooked. Not ready to eat, but a little bit cooked.



RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Sirius - 24-10-2015 10:43

Wraz Zoranem Tosicem do United miał dołączyć jego kolega z drużyny. O kogo chodzi? Dlaczego do transferu nie doszło? Gdzie gra obecnie?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - allfanmu - 24-10-2015 10:48

Adem Ljajic. Czy nie chodziło o pozwolenie na pracę? Kiedyś grał w lidze włoskiej, może Fiorentina?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 24-10-2015 11:23

Trudności z pozwoleniem na pracę były, z tego co pamiętam, tylko główną składową jego braku transferu - chodziło raczej o to, że Llajić nie zaimponował wystarczająco, by podejmować ryzyko i wywalać gruby hajs nie mając pewności, że od razu dołączy do pierwszego zespołu. W Fiorentinie grał kiedyś, teraz chyba dalej siedzi we Włoszech, ale niedawno widziałem go w Romie. Dobrze kojarzę?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Sirius - 24-10-2015 11:35

Zawodnik się zgadza. Powody u obu z was także, generalnie chodziło mi o ten brak pozwolenia na pracę. Klub jednak w obu przypadkach nieprawidłowy.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Hubson - 24-10-2015 14:21

Obecnie gra w Interze. W tym okienku go zakupili. Jednak Intel odpowiedział na większą część pytania dlatego nich on zadaje kolejne.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 24-10-2015 15:08

Mogę się poświęcić Tongue

Z cyklu: pytania złożone. Wśród 10 najczęściej karanych żółtymi kartonikami graczy Premier League znajduje się trzech piłkarzy, którzy dla United w tych rozgrywkach wystąpili ponad 250 razy. Interesuje mnie: kto to taki, który z nich tych kartek zebrał najwięcej i ile ich było (można pomylić się o 5).


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Sirius - 24-10-2015 15:38

Roy Keane, Gary Neville i Wayne Rooney? Najwięcej ma pewnie Keane. Ale ile? 95?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 24-10-2015 22:05

Jeden z tej trójki się zgadza, liczba kartek nawet mniej więcej by pasowała - tyle że lider rankingu nie ten.


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Sirius - 24-10-2015 22:41

To dziwne. Keano był dla mnie pewniakiem Big Grin

No to Rooney, Scholes i Nicky Butt i ten ostatni liderem?


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Intel - 24-10-2015 22:59

Statystyki wskazują jednoznacznie, że Keane wyjątkowo pilnował się w drugich połowach meczów (82% kartek pochodzi z pierwszych 45 minut) - stąd pewnie tak "słaby" wynik. Wink

Tym razem już dwójka się zgadza, ale poprawnego wskazania lidera wciąż brak. Smile


RE: Wielki test wiedzy o Manchesterze United! - Hubson - 25-10-2015 15:47

Nemanja Vidic zamiast Scholesa i to on liderem?