Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Euro 2008 (/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Kto zabłyśnie na Euro 2008? (/showthread.php?tid=179)

Strony: 1 2 3


Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Miko - 17-05-2008 17:35

Taka impreza jak EURO 2008 może być odskocznią do wielkiej kariery. Czy na boiskach w Austrii i w Szwajcarii pojawi się nowa gwiazda, a może znów zabłyśnie ktoś z tzw starej gwardii? Zapraszam do dyskusji.


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Oskar - 17-05-2008 18:57

Według mnie mogą to być Huntelaar, Guiza, Sergio Garcia, Satni Cazorla lub Mario Gomez. Ci zawodnicy mają za sobą bardzo dobre sezony i z pewnością będą chcieli zwrócić na siebie uwagę wielkich klubów na ME, na co ich na pewno stać.


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - maju - 23-05-2008 18:27

gdyby nie zauroczenie Beenhakera Rogerem szanse na zablysniecie mialby Majewski, a tak to nie wiem na kogo postawic :| stawiam wiec na Huntera, Capdevilla'ę, Benzeme, no i moze Degen lub Streller ze Szwajcarii. nie zapominajmy o innym gospodarzu Ivanschitzu, jednak on ma juz 25 lat i bardziej bedzie chcial udowodnic to ze jednak talent ma bo o 23-latku mozna powiedziwec ze zablysnal. 25-latek to juz jednak w pelni dojrzaly pilkarz


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Crazy KaMil - 24-06-2008 10:43

Według mnie odkryciem mistrzostw jest Arszawin. Ogladalem wiele jego meczy w Zenicie i nie bylem zaskoczony jego forma ale dla wielu osob nie majacych kontaktu z liga rosyjska to spore zaskoczenie. A dla Was kto zostal odkryciem E08? Zapraszam do dyskusji.


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Miko - 24-06-2008 11:42

Nie mam okazji oglądać meczów Hiszpańskiej Primera Division ale dla mnie pewnym objawieniem jest Marcos Senna. Gra równo przez cały turniej. Arszawin, zgodzę się z tym lecz nie można o tym zapominać miał 2 mecze odpoczynku. Nie zapominam o polskim akcencie na EURO 08, a jest nim Roger.


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Foster - 24-06-2008 11:52

Miko

Zapomniałeś jeszcze o Lewandowski, ktorym po ME(mam nam mysli koniec Polaków Smile ) zaczęły się intereswać takie klubu jak Everton, Villa, NU, Fulham czy ostatnio Celtic, który juz złożyć oficjalna propyzjace kupienia Polaka....

Napewno zabłysnął już Arshawin po ME będzie mógł wybierać w czym chce, z tego co czytałem to najbaridzje odp mu kierunek hiszpania, czyt Real Madyrt....
Dobrze wypromował sie Senna, tak jak juz wyzej wspomiałes, ja do tego dozyciłbym Podolskigo, Boruca, Nihat....


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Miko - 24-06-2008 11:58

Lewandowski, ok Wink Podolski i Nihat to chyba piłkarze, którzy mają już dobrą markę, a EURO 2008 jest jedynie znów kolejną cegiełką aby umocnić ich pozycję. Nie zapominamy o Borucu, który na EURO 2008, jak wynikało z głosowanie na oficjalnej stronie FIFY zajął drugie miejsce wśród najlepszych bramkarzy.


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Oskar - 24-06-2008 12:31

Senne objawieniem można było nazywać po sezonie 2005/2006, od tamtego czasu jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym defensywnym pomocnikiem w La Lidze. Lider Villarrealu i na prawdę znakomity zawodnik Smile


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Lukas - 24-06-2008 12:53

Duże wrażenie zrobił na mnie Arszawin-fakt nie grał w pierwszych dwóch meczach,ale następne spotkania pokazały, że wyraźnie wyróżnia się spośród innych. Senna pokazał, że jest klasowym piłkarzem- nie bez przyczyny MU interesowało nim się swego czasu Wink Boruc potwierdził tylko swoje wielkie umiejętności i raczej pewne, że będą interesować się nim wielkie kluby. Podobałami się również gra Cassano, ale nie był to chyba taki wielki blask jak np. Rosjanina Wink


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - maju - 24-06-2008 12:57

a pierwsze miejsce w głosowaniu na stronie FIFA ma Akinfeev, i to jemu dałbym zaszczytne miano obiawienia. Nie zapominajmy o jego kilku fenomenalnych interwencjach. W wieku Boruca będzie decydował o losach klubu pokroju United. (teraz ma 22 lata, Boruc - 28)


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Lucas - 24-06-2008 13:10

maju1309 napisał(a):a pierwsze miejsce w głosowaniu na stronie FIFA ma Akinfeev
W tym momencie ukazuje się rosyjska rzesza kibiców. <świr>
maju1309 napisał(a):Nie zapominajmy o jego kilku fenomenalnych interwencjach.
Szkoda, że to tylko kilka. Sad


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Mata - 24-06-2008 13:14

maju1309 napisał(a):ma Akinfeev, i to jemu dałbym zaszczytne miano obiawienia.

pfy ... Przecież najsłabszymi punktami Rosyjskiej drużyny jest środek obrony i bramkarz . Nie mówię że jest on zły ale ma dość nie pewne interwencje . Wiele razy mógłby zachować się o niebo lepiej zresztą ja nie wymyśliłem sobie tego sam , twierdzą tak przecież też "eksperci polsatu" <niesforny>

Jeśli chodzi o wymienianego wyżej Senne to nie tak dawno czyli dwa lata sam Fergi zabiegał o jego sprowadzenie po kapitalnym sezonie ale jak wiemy nic z tego nie wyszło .

Wg mnie objawieniem numer 1 jest oczywiście Arszawin, chłopak ma to coś po prostu . Gra kapitalnie, czyta grę, jest przygotowany bardzo dobrze pod względem kondycyjnym i dysponuje szybkim startem do piłki . Mecz z Oranje to był jego popis świetnej gry , kapitalne akcje , strzelec gola co tu więcej powiedzieć , raczej każdy wielki europejski klub chciałby mieć go w pierwszym składzie .

Dla mnie cichym bohaterem całej tej imprezy jest boczny obrońca Zirkov , to co on wyprawia na boisku ... :oops:


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - sebos_krk - 24-06-2008 13:27

maju1309 napisał(a):a pierwsze miejsce w głosowaniu na stronie FIFA ma Akinfeev
Z dziesięciu lepszych grało na tym turnieju akurat. Ale wiadomo im dalej drużyna zajdzie, tym większe szanse mają jej zawodnicy we wszelkiego rodzaju plebiscytach.


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - maju - 24-06-2008 14:25

Mata napisał(a):Jeśli chodzi o wymienianego wyżej Senne to nie tak dawno czyli dwa lata sam Fergi zabiegał o jego sprowadzenie po kapitalnym sezonie ale jak wiemy nic z tego nie wyszło .
nic nie wyszło, bo jak pamiętamy AIG uparło się na Anglika (nie chodzi o Hargreaves'a, po prostu o byle jakiego Anglika), mimo, że kontrakt z Senną był jużw zasadzie podpisany. Wystarczyło zwołać konferencję prasową i dać mu koszulkę z nazwiskiem "Senna", bo umowa wstępna była podpisana. Jak ja nie mogętego odżałować ;/ ale to w innym temacie ;]

Co do Akifeeva... Nie tyle bramka jest najsłabszym punktem, co sama obrona. Ze względu, na podręcznikowe błędy w defensywie Akinfeev nie jest w stanie wyłapywać niektórych piłek. To tak jakbyście mówili, że gole w meczu z Niemcami obwiniają Boruca... A przecież puścił na EURO 4 gole, i też można powiedzieć, że jest beznadziejny, bo kto w 3-ech meczach puszcza 4 gole?? Tyle, że on jest Polakiem. Patrzcie na wszystko z dystansem!

Arszawin? Rzeczywiście gra świetne mecze, ale facet grał na bardzo zbliżonym poziomie w PUEFA, tyle, że tam uwagę zabrał mu Pogrebniak strzelając 10 goli. Widać było w finale (gdzie Pograbniak nei mógł grać), że to Arszawin jest najważniejszy w tym zespole.

sebos_krk napisał(a):Z dziesięciu lepszych grało na tym turnieju akurat.
Patrząc na ilość drużyn (16), i na to, że tylko Rustu gra nie z powodu "odpoczynku" pierwszego bramkarza, to trudno będzie wymienić 10-ciu lepszych bramkarzy na tym EURO...


Re: Kto zabłyśnie na Euro 2008? - Mata - 24-06-2008 14:50

maju1309 napisał(a):Co do Akifeeva... Nie tyle bramka jest najsłabszym punktem, co sama obrona. Ze względu, na podręcznikowe błędy w defensywie Akinfeev nie jest w stanie wyłapywać niektórych piłek. To tak jakbyście mówili, że gole w meczu z Niemcami obwiniają Boruca... A przecież puścił na EURO 4 gole, i też można powiedzieć, że jest beznadziejny, bo kto w 3-ech meczach puszcza 4 gole?? Tyle, że on jest Polakiem. Patrzcie na wszystko z dystansem!

W pewnym sensie rozumiem Twój tok myślenia ale powiedz mi w którym meczu Igor bronił tak jak nasz Boruc a nawet pokaż mi tylko 2-3 interwencje na poziomie Boruca . My byliśmy chłopcami do bicia nie ma co ukrywać etc. Zaś Rosjanie jak to Rosjanie , wielka jedna niewiadoma.

Mi chodzi głównie oto że ma on dość nie pewne interwencje , małe doświadczenie etc . Weźmy bramkę dla Holendrów w 1/4 przecież światowej klasy bramkarz wychodzi i łapię piłkę , tak samo zrobił na drugi dzień Casilias z Italią .

PS. Pokaż mi gdzie ktoś napisał o Rosjaninie że jest beznadziejny ...