Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: West Bromwich Albion 0-2 Manchester United (17.12.2016) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Premier League (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: PL: West Bromwich Albion 0-2 Manchester United (17.12.2016) (/showthread.php?tid=1915)



PL: West Bromwich Albion 0-2 Manchester United (17.12.2016) - Ruuuuuuuuuud - 16-12-2016 20:26

[Obrazek: egb7tf.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 53nupx.png]

West Bromwich Albion vs Manchester United
Barclays Premier League
17.12.2016, 18:30
The Hawthorns, West Bromwich



RE: PL: West Bromwich Albion 0-2 Manchester United (17.12.2016) - Ruuuuuuuuuud - 20-12-2016 18:47

Prezent urodzinowy dla Reda.

Pełna kontrola przez całe 90 minut. Nie popełnilismy tego błędu z poprzednich meczów, nie cofnęliśmy się po strzeleniu bramki czy po zmianie stron. To na pewno na plus, chociaż mnie trochę niepokoi ilość stwarzanych sytuacji. Wiadomka, z West Bromem od samego początku prowadziliśmy, nie było potrzeby, żeby podkręcać tempo, ale trochę to wyglądało jak Lujowskie United dla którego stwarzanie szans to ogromny ból. Oczywiście mam nadzieje, ze to tylko kwestia wyjazdowych meczów, które w PL nigdy nie są łatwe i w meczu z Mojsem wróci nasza dynamiczna i bardzo miła dla oka gra Smile W każdym razie West Brom był bezsilny, a my jakieś tam sytuacje sobie stwarzaliśmy.
Jeśli chodzi o indywidualne oceny to raczej wszyscy na plus. Najmniejszy oczywiście dla Darmiana, ale to jest grajek, który pewnego poziomu nie przeskoczy. Ibra MOTM. Carrick chyba czyta redcafe.pl, bo po ostatnim meczu troche narzekałem na jego gre z piłką, do przodu, a z West Bromem świetnie sobie radził. Może to też jest kwestia pewności siebie, w końcu on dopiero od niedawna w tym sezonie zaczął grywać regularnie w podstawowym składzie.