Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gary Neville - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Gary Neville (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Re: Gary Neville - Janczar - 03-02-2011 08:27

Dla mnie bez apelacyjne odchodzi legenda klubu. To wielki zawodnik. Jak sam mówi, "szkoda,że to tak szybko,ale trzeba wiedzieć kiedy zawiesić buty". Grał u nas 20 lat i zasłużył się dla nas jak mało kto. Pozostanie w pamięci kibiców na bardzo bardzo długo :!:


Re: Gary Neville - Lukas - 03-02-2011 09:09

Smutek i zaskoczenie to moje pierwsze odczucia po te informacji. Wprawdzie można było się powoli spodziewać, że Gary zakończy swoją piłkarką karierę ale myślałem że będzie to miało miejsce pod koniec lub na koniec sezonu...
Odchodzi kolejna żywa legenda Manchesteru United, niesamowity zawodnik będący autorytetem dla wszystkich innych, prawdziwy Diabeł z krwi i kości, wg mnie największy kibic United jakiego było mi danego oglądać na boisku: jego reakcje, wybuchy radości po kolejnej ważnej strzelonej bramce czy też zwycięskim spotkaniu na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Gdyby każdy z naszych graczy pałał taką miłością do klubu jak Gary świat byłby piękny.

Gary Neville is a red is a red


Re: Gary Neville - kaka - 03-02-2011 09:41

allfanmu napisał(a):A Neville`ów ilu znasz? :?
Znam dwóch. Starszego Garego i młodszego Phila. A fakt, że dopiero ja cię uświadomiłem, że to nie są bliźniaki jest dla mnie wystarczający aby dalej z tobą nie dyskutować.

allfanmu napisał(a):Dziękuję też za takie uznanie moich słów. To bardzo miłe. Wink
A jak inaczej mam je odbierać? Piszesz po prostu bzdury. W Manchesterze Gary zawsze będzie legendą. Wystarczy sobie przypomnieć te wszystkie owacje na stojąco i reakcje jakie ten zawodnik wywoływał. Gary Neville nie od wczoraj jest legendą tego klubu, nie umniejszając mu ani odrobinę. Nie odstaje on od wielkości Giggsa czy Rudego. Jest po prostu wielki. A te niedawne teksty na jego temat w polskim internecie? A kogo to interesuje? Kocham swój kraj, ale każdy z nas wie jakimi nasi obywatele są internautami. Jest wielu napinaczy, którzy piszą coś tylko żeby wywołać burze. Dodaj sobie do tego grona "dzieci neostrady", którzy mają poniżej 15 lat. I wnioski nasuwają się same. Podsumowując: w głowach prawdziwych, wiernych fanów Manchesteru United, Gary był legendą już od jakiegoś czasu i będzie nią na zawsze.


Re: Gary Neville - sebos_krk - 03-02-2011 10:02

ryszard napisał(a):ps - jakby ktoś miał konto na oficjalnej stronie United i zainteresował się ściągnięciem tapety, która jest dostępna na głównej stronie, to prosiłbym bardzo o podzielenie się tym radosnym plikiem.
:arrow: panorama
:arrow: zwykła


Re: Gary Neville - Jaroldz - 03-02-2011 13:16

Spodziewałem się, że Gary wkrótce zakończy karierę piłkarską, ale nie spodziewałem się, że tak nagle. Myślałem, że pożegna się z futbolem po sezonie, że zagra ostatni mecz w swojej karierze, tak jak np. zrobił to Maldini. Szkoda, że Gary odchodzi w ten sposób.

Cóż, odchodzi od nas jedna z legen tego klubu. Żywa legenda. Jestem dumny z tego, że mogłem oglądać grę tego zawodnika, zawodnika, który występował w czerwonej koszulce od 20 lat i zawsze dawał z siebie wszystko. Nigdy się nie poddawał, zawsze wierzył w zwycięstwa i walczył do końca. Jego miłość do tego klubu jest bezgraniczna, co możemy oglądać chociażby w różnych filmach, na zdjęciach z jego udziałem. Na zawsze zapamiętam jego występy np. w meczach z Liverpoolem czy Manchesterem City. Nigdy nie zapomnę, jak cieszył się pod sektorem kibiców gości po naszej wygranej nad The Reds. Jego starcia nie tylko słowne z Tevezem, kiedy ten odszedł do City, także będę pamiętał.

Cóż, odchodzi od nas prawdziwy Czerwony Diabeł, ale ten piłkarski. Mam nadzieję, że będzie razem z nami nadal, tyle tylko, że w innej roli. Nie wyobrażam sobie, aby nie był w dalszym ciągu z nami związany.

Gary, dziękuję Ci za te wszystkie lata gry z diabełkiem na piersi.


Re: Gary Neville - Lisu - 03-02-2011 15:10

Gary, to nie tylko świetny zawodnik, ale też wspaniały człowiek. Zawsze oddawał swe serce na boisku, walczył do samego końca. Wzór dla młodych. Dziękujemy Gary za te wspaniałe 20 lat, za te wspaniałe 600 lat, i za wkład w wywalczone trofea. Always a red Wink


Re: Gary Neville - Szymcio - 03-02-2011 17:12

Lisu napisał(a):Dziękujemy Gary za te wspaniałe 20 lat, za te wspaniałe 600 lat

Nic dziwnego, że w końcu postanowił odejść. :-D


Re: Gary Neville - Jaceks_21 - 05-03-2011 21:42



Jako że jutro mecz z Liverpoolem, postanowiłem w przeddzień spotkania oddać mój nowy filmik o Garym

He's a red!


Re: Gary Neville - daniel - 05-03-2011 22:12

Jacek Sobstyl dobre filmy kręcisz! Wink


Re: Gary Neville - Jaceks_21 - 06-03-2011 19:31

daniel napisał(a):Jacek Sobstyl dobre filmy kręcisz! Wink

hmmm, prędzej 'montujesz'Tongue Bo raczej ciężko by mi było biegać po stadionach EPL i kręcić kamerą wślizgi Gary'ego Wink

Dzięki za komentarz Tongue


Re: Gary Neville - Lasq - 08-04-2011 09:03

<a class="postlink" href="http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Club-News/2011/Apr/Neville-testimonial-announced.aspx">http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... unced.aspx</a>

Gary zagra testimonial match przeciwko Juventusowi 24 maja na OT.


Re: Gary Neville - samcro - 08-04-2011 09:58

Super :> Lepszego przeciwnika nie mogli dać. Pamiętne mecze z lat 90 się przypomną.


Re: Gary Neville - Jaroldz - 08-04-2011 13:00

Świetna decyzja klubu. Gary'emu należy się taki mecz, jak mało komu.


Re: Gary Neville - Sirius - 08-04-2011 14:10

Tyle, że termin kiepski. Dwa dni wcześniej gramy z Blackpool a 28 finał ( 8-)) więc najważniejsi gracze powinni odpoczywać.


Re: Gary Neville - daniel - 08-04-2011 14:28

Z tym, że to raczej będzie mecz z cyklu Gary i koledzy ze szkolnej ławki, żaden mecz o życie Wink oczywiście należy się spodziewać, że pojawi się sporo nazwisk, które grają lub grały dla United za 'kadencji' Neva, choć nie zdziwie się jak Gary zaprosi do gry jakiegoś kibica, być może znajomego, ale (tylko) kibica Smile