Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gary Neville - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Gary Neville (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Re: Gary Neville - paolo - 24-07-2009 11:05

mufc.pl napisał(a):Manchester United potwierdził, że Gary Neville z powodu kontuzji pachwiny został zmuszony do powrotu do Anglii. Kapitan "Czerwonych Diabłów" nie wystąpi już więc w żadnym spotkaniu w ramach tournee po Azji. Na razie nie wiadomo, ile potrwa przerwa w grze 34-latka.

[Obrazek: icon_neutral.gif]


Re: Gary Neville - matys - 24-07-2009 11:13

Ciekawie kiedy odpuści i dojdzie do wniosku, że to nie ma najmniejszego sensu.


Re: Gary Neville - Tomek91 - 22-09-2009 16:50

Cytat:Obrońca Manchesteru United, Gary Neville może zostać zawieszony przynajmniej na jeden mecz. Doświadczony defensor w niedzielnym spotkaniu z Manchesterem City, po zdobyciu zwycięskiego gola przez Michaela Owena wykonywał obsceniczne gesty wobec kibiców gości.

Szkoleniowiec Citizens, Mark Hughes nazwał jego zachowanie "wariackim". Potem niewystępujący w tym spotkaniu Neville starał się zatuszować swój wybryk i udawał, że tylko rozgrzewał się w okolicach sektora zajmowanego przez sympatyków przyjezdnych, jednak sztuczka ta nie zdała egzaminu, gdyż w tym momencie była już 96. minuta, a Sir Alex Ferguson wyczerpał limit zmian.

Ma ktoś może jakieś video z tym, bo kiedy Owen strzelił sam byłem zajęty cieszeniem, poza tym realizatorzy chyba bardziej skupili się na Michaelu, więc ciężko było cokolwiek wypatrzeć, a zastanawiam się, czy to było coś w tym stylu, co z Liverpoolem w 2006, czy może jednak coś lepszego? Wink


Re: Gary Neville - sebos_krk - 22-09-2009 17:03

[Obrazek: 90981623.jpg?v=1&c=NewsMaker&...43D24A3244]
Żeby każdy tak kochał swój klub jak Gary!


Re: Gary Neville - Adis - 22-09-2009 18:17

Tomek91 napisał(a):(...) Ma ktoś może jakieś video z tym
Nie bardzo, Gary z kadru uciekł Wink
[Obrazek: fergieyadancer.gif]
[Obrazek: 5658dd0793adb745a63fe2646e781b15-getty-f...ancity.jpg]

E:
Cytat:Craig Bellamy i Gary Neville zostali upomniani przez Angielski Związek Piłki Nożnej za swoje zachowanie w niedzielnych derbach Manchesteru. Decyzja Football Association oznacza, że obaj gracze nie zostaną oskarżeni, a co za tym idzie nie grozi im już kara zawieszenia.



Re: Gary Neville - paolo - 05-11-2009 17:54

mufc.pl napisał(a):W spotkaniu z CSKA Gary Neville był fantastyczny. Jego dośrodkowania były po prostu świetne - przyznał sir Alex Ferguson. - Zagrał jak za najlepszych lat. Nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem. Co więcej, wiele razy razy popisał się świetnymi krosami. Podczas tego pojedynku udowodnił, że osiągnął już szczyt formy.

Rzeczywiście, było to bardzo dobre spotkanie Gary'ego i po raz pierwszy od dawna można go wymieniać wśród kandydatów na MOTM. Oby tylko utrzymał tą formę jak najdłużej, co w jego wieku jest trudne, ale osiągalne, czego przykładem może być Giggs. Nie warto więc jeszcze go skreślać i z upragnieniem czekać na chwilę, aż zawiesi buty na kołku. Poczekajmy, zobaczmy jak pójdzie mu w kolejnych meczach. Wink


Re: Gary Neville - matys - 05-11-2009 17:59

matys napisał(a):Ciekawie kiedy odpuści i dojdzie do wniosku, że to nie ma najmniejszego sensu.
Esz ty niewierny chuju!


Re: Gary Neville - matys - 07-01-2010 12:34

Cytat:GARY NEVILLE is set to retire from football at the end of this season.

The Manchester United hero is out of contract in June and there are no plans to offer a new one.

Right-back Neville, 34, has been hit by a series of injuries over the last two years. Fellow United veterans Paul Scholes and Ryan Giggs have new one-year deals.

Ex-England star Neville has played 583 first-team games so far in a superb 18-year career at Old Trafford.

Neville set to quit football

The Sun, wiem, blebleble...

Widocznie, w przeciwieństwie do Ryana i Rudego, Neville'a nie ma w planach na przyszły sezon, co mnie osobiście cieszy. Zrobił wystarczająco dużo do tego klubu, teraz czas odstąpić miejsce młodym. Pewnie śladem Ole zacznie trenować młodzików, bo to, że zostanie w United jest oczywiste.

No chyba, że jeszcze przez te kilka miesięcy przekona Fergusona do nowego kontraktu.


Re: Gary Neville - michal85 - 07-01-2010 13:45

Smutno jest widzieć kolejną legendę odchodzącą w cień. Nie tylko dlatego, że takich piłkarzy jest obecnie coraz mniej, ale też dlatego, że człowiek zdaje sobie sprawę jak lata lecą Wink Niemal od początku obserwowałem kariery Neville'a, Becksa, Scholesy'ego, czy Giggsa, a oni już są u schyłku swojej kariery.


Re: Gary Neville - branka - 07-01-2010 17:42

Dla mnie odchodzenie po kolei 'starej gwardii' to koniec jakiegoś okresu. Neville jest jednym z tych, którzy byli w zespole jak zaczynałam kibicować Manchesterowi. Jak odejdą jeszcze Giggs, Scholes i Brown, to będzie smutno. Na szczęście są kolejni. A taki Brown jeszcze ma troche czasu przed sobą.


Re: Gary Neville - paolo - 07-01-2010 20:52

Cóż, każda seria się kiedyś kończy. Ciężko nam będzie czytać informacje o zakończeniu kariery Gary'ego, Ryana czy Paula, jednak trochę starsi kibice również musieli pogodzić się z odejściem Buchana, Bruce'a, McClaira itd. Dobrze, że klub nie stoi w miejscu, przychodzą nowi zawodnicy którzy zastąpią weteranów. Wszystko działa jak powinno. Wracając do Neville'a, życzę mu jeszcze parę takich występów jak z CSKA na Old Trafford. Jeśli nie będzie mu szło niech się wycofa, bo trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym.


Re: Gary Neville - Kamill - 08-01-2010 12:08

matys napisał(a):The Sun

i tyle na temat. Choć w meczu z Leeds się nie popisał i może jednak była by to dobra decyzja...


Re: Gary Neville - panopticum - 08-01-2010 12:57

No to robimy wyprzedaż, bo cały zespół spierdolił.


Re: Gary Neville - Kamill - 08-01-2010 14:13

Nie próbuj być zabawny i bawić się w cynizm bo Ci nie wychodzi. Gary był moim zdaniem najsłabszym z naszych piłkarzy. Może czas przemyśleć decyzje o emeryturze niż rozmieniać się na drobne i grać fatalnie na koniec kariery?


Re: Gary Neville - sebos_krk - 08-01-2010 14:24

Ale właśnie to info wygląda na bardzo wiarygodne, więc nie wiem co to za aluzja do the sun. Mecz z Leeds nie ma tu żadnego znaczenia, bo już od pewnego czasu nie wyrabia. Zrobią mu mecz pożegnalny i załatwią ciepłą posadkę w sztabie szkoleniowym. Chyba, że będzie chciał spróbować sił na własną rękę.

Wszyscy jednak znamy Garego i wiemy, że w ostatnich kilkunastu latach nie było w kadrze bardziej zatwardziałego czerwonego diabła. 95 % piłkarzy z całej ligi mogłoby się uczyć od niego miłości do klubu. I za to go kochają kibicę United. On nigdy nie udawał. Gdyby nie był piłkarzem to pewnie co mecz dopingowałby zespół na Stretford End. Szacun.