Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gary Neville - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Gary Neville (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Re: Gary Neville - panopticum - 08-01-2010 14:46

Viking napisał(a):Nie próbuj być zabawny i bawić się w cynizm bo Ci nie wychodzi.
Właśnie że wychodzi. To tobie nie wychodzi używanie trudnych słów. To co napisałem było sarkastyczne, ale cyniczne nie było.

Szkoda tych kontuzji, gdyby nie one, pograłby jeszcze na dobrym poziomie. Jednak na pozycji bocznego obrońcy, chyba zabraknie mu pary. Na pewno nie da rady tak zapieprzać jak Patrice, a w swojej linii giggsowej ewolucji przejść nie może. Raz, że na stoperze są gracze lepsi od niego, dwa, że jest za mały i za drobny. Oby jednak został w sztabie trenerskim, w końcu to prawdziwy Diabeł. Bardzo mi imponowało to, jak starał się wrócić do formy i przezwyciężyć skutki kontuzji.


Re: Gary Neville - RedLucas - 08-01-2010 17:28

Według mnie już najwyższy czas, aby zejść ze sceny. 35 lat na prawego obrońcę to naprawdę duuużo. A i sam Gary jest częściej kontuzjowany, niż gra. A gdy już gra, to (niestety) zazwyczaj z takim efektem, jak z Leeds. Taka jest smutna prawda, niedługo przyjdzie nam żegnać Fergiego, Ryana, Scholesa i Neville'a Sad


Re: Gary Neville - Czary - 08-01-2010 17:39

W sumie to racja. Chociaż i niektórzy w tym wieku trzymają/trzymali świetną formę (Zanetti czy Maldini, który grywał na boku). Gdyby nie kontuzje, to Gary mógłby pograć jeszcze z rok, czy dwa lata. W obecnej sytuacji, może to być jego ostatni sezon. Jedno jest pewne, w United na pewno zostanie na długo.


Re: Gary Neville - Lukas - 09-01-2010 11:51

Jak mi przychodzi na myśl to, że mogę już nie zobaczyć takiego Neville'a biegającego w czerwonej koszulce, z diabłem na piersi to automatycznie, aż człowieka za serce ściska.
Chciałoby się by taki zawodnik jak Gary wiecznie reprezentował Czerwone Diabły, ale wiek i zdrowie niestety robią swoje.
Kończy się powoli kolejny, piękny etap w Manchesterze...


Re: Gary Neville - luki123 - 01-02-2010 19:26

No cóż zostaje jeszcze Scholes i Giggs Big Grin
Nie wiem na jak długo? ale grunt, że pograją jeszcze.
Przyznam, że to będzie wielki cios tak dla kibiców jak i dla samych piłkarzy Sad
Odchodzi zawodnik i zastępuje go inny. Kończy się era Garyego.
Ciekaw jestem czy zobaczymy jeszcze podobnego zawodnika w przyszłości? Choć w połowie takiego jak on. Bo szczerze powiedziawszy coraz więcej zawodników upodabnia się do Krysi (Ronalda)
Obchodzą ich tylko pieniądze, a nie piłka, ciężko w to uwierzyć ale to prawda.
Ale grunt ,że jeszcze o nim usłyszymy tak jak o B.Charltonie Smile


Re: Gary Neville - sebos_krk - 07-03-2010 20:24

Cytat:Menadżer Manchesteru United Sir Alex Ferguson wierzy, że Gary Neville pozostanie na Old Trafford jeszcze co najmniej jeden sezon.

„Nie podjęliśmy jeszcze decyzji w sprawie Gary’ego, ponieważ jeszcze o niej nie dyskutowaliśmy” – powiedział Szkot dla The People.

„Przyjdzie czas, kiedy usiądziemy do rozmów z David Gillem. Do tej pory nic takiego nie miało miejsca.”

„Gary może nadal wiele dać drużynie i myślę, że możemy mu zaproponować umowę na kolejny rok. To prawdziwy profesjonalista.”
Już gdzieś wcześniej mówiłem, że chętnie Garego zobaczę w kadrze na przyszły sezon. Miejsca nikomu w składzie nie blokuje, a dodatkowy doświadczony piłkarz w druzynie jest bezcenny. Szczególnie taki zapaleniec jak Neville, który na pewno ma wpływ na atmosferę w szatni i motywację całej ekipy.
Do tego Rafael na pewno na treningach może się wiele od naszego kapitana nauczyć.


Re: Gary Neville - Foster - 11-03-2010 13:00

Kilka miesięcy temu, gdy Gary prezentował się słabo, byłem za tym by zakończył karierę, jednak ostatnio nasz kapitan prezentuje się naprawdę dobrze. Jeśli więc gra w piłkę nadal go cieszy, a zdrowie pozwala na grę, to nie widzę żadnych przeciwwskazań ku temu by Neville przedłużył kontrakt.


Re: Gary Neville - Janczar - 11-03-2010 15:23

We wczorajszym meczu potwierdził to, że może się bardzo przydać naszej drużynie, Ronaldhinio przy nim nie mógl zrobić wiele. Wiadomo, że z jednej strony wiek, ale z drugiej ogromnie doświadczenie, gra przez wiele lat na najwyższym poziomie powoduje, że GN jest wielkim wzorem z którego mogą do woli czerpać nasi młodzi gracze. Chciałbym go zobaczyć przynajmniej w następnym roku w naszym składzie <rotfl>


Re: Gary Neville - Kwas - 11-03-2010 20:41

Świetnie Gaz się wczoraj zaprezentował, cały czas o krok przed Ronaldinho.

Jestem zmieszany w kwestii przedłużenia kontraktu. Teraz chcecie go zostawić, a gdy zdarzy mu się kilka słabszych spotkań i dopadnie go kolejna kontuzja, znowu zacznie się gadka o tym, że pora kończyć. Dlatego spokojnie, poczekajmy jak sytuacja będzie wyglądać do końca obecnych rozgrywek i dopiero po nich, na chłodno, bez gorącej głowy, bo dwa poprzednie posty wyglądają mi na "emocjonalne" wpisy pod wpływem wczorajszego spotkania Gary'ego, można rozważyć i zastanowić się czy warto dać mu kontrakt, czy też nie.


Re: Gary Neville - branka - 12-03-2010 01:02

Przedłużyć mu kontrakt i tyle Wink Ja w niego nigdy nie zwątpiłam, takich piłkarzy sie trzyma jak najdłużej, choćby dlatego, żeby młodzi widzieli, że jak masz słabsze chwile to klub cie dalej wspiera, a nie wywala na bruk jak szmate. W MU to było zawsze piękne, że zawodnikom zasłużonym dawało się czas na leczenie, na dojście do siebie, na dojscie do formy nawet jakby to miało trwać sezon. I zawsze to popłaca. I morale zespołu jest większe i Ronaldinho zatrzymany. Zawsze mnie wkurzało to krytykanctwo Neville, rok temu pisałam że Neville wróci do formy to słyszałam, że to niemożliwe. Teraz czuję satysfakcje bo sie wszyscy pozamykali 8-) Nevilek jest diabłem z krwi i kości a diabły zawsze walczą, nie tylko z przeciwnikiem ale z samym sobą i za to ja naszych piłkarzy kocham, Gary wrócił do niezłej formy w tym sezonie i jestem pewna, że jeszcze nie raz się przyda.


Re: Gary Neville - Kosma - 26-03-2010 18:13

Nie wyobrażam sobie, aby Gary nie przedłużył kontraktu. Kilka ostatnich występów to po prostu zmiana o 180 stopni w stosunku do tego, co prezentował jeszcze niedawno.
Milan, Fulham, LFC - kunszt starego, genialnego Neville'a jest wciąż widoczny. A tak doświadczony i zawzięty zawodnik przyda się każdemu klubowi.


Re: Gary Neville - lmp2 - 27-03-2010 12:18

Ja pomimo tego, że bardzo go szanuje i darzę nie małą sympatią , to uważam że kto inny powinien znajdować się na prawej stronie... W meczu z Milanem to poza asystą posłał kilka piłek w trybuny... Trochę brakuje mu dokładności... Jednak mam nadzieję ze jego forma teraz wzrośnie...


Re: Gary Neville - sebos_krk - 27-03-2010 12:50

Imp pamiętaj, że jeśli tylko będzie ktoś lepszy w kadrze to Gary bez problemu siądzie na ławce. Nie chodzi o to, żeby był naszym podstawowym piłkarzem, bo trudno planować przyszłość w przypadku kogoś tak wiekowego. Grać będzie ten kto lepszy. Jest Gary, jest Rafael, jest Wes, jest John. A sezon długi i wyczerpujący.


Re: Gary Neville - Czary - 27-03-2010 13:07

sebos napisał(a):Imp pamiętaj, że jeśli tylko będzie ktoś lepszy w kadrze to Gary bez problemu siądzie na ławce.

I na pewno nie będzie z tego powodu narzekać.


Re: Gary Neville - Foster - 30-04-2010 18:54

Cytat:Gary Neville przedłużył o rok dotychczasowy kontrakt z Manchesterem United - poinformowała oficjalna strona mistrzów Anglii. Oznacza to, że kapitan "Czerwonych Diabłów", podobnie jak Ryan Giggs i Paul Scholes w przyszłym sezon nadal będzie reprezentował barwy klubu z Old Trafford.
Czyli stara gwardia w komplecie pozostaje na przyszły sezon.