Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



Cristiano Ronaldo - marcinwisla - 26-04-2006 12:13

8) W tym dziale możecie pisać co sądzicie na temat Crisa, czy jego kariera potoczy się właściwie czy nie...
itp.

Moim zdaniem Cris to utalentowany piłkarz aczkolwiek nie zawsze robi to co powinien... musi jeszcze dużo pracować by stać się następcą Beckhama .

Created by: Marcinwisla 2006

Ciampel -> istnieje opcja edit, więc nie piszemy dwóch postów pod sobą w tak krótkim odstępie czasu. Na razie bez konsekwencji, bo jesteś nowy!


- mich_gier963 - 26-04-2006 13:36

No więc...Cristiano Ronaldo to mój ulubiony zawodnik Manchester United wraz z Wayne'm Rooney'em. Cenię go za technikę. Kiedys miałem o nim bloga, lecz zaniechałem dalszą pracę, ponieważ nie miałem czasu. Mam o nim wiele filmików ze zwodamiBig Grin To świetny piłkarz i przyszłość UNITED.


- manutd85 - 26-04-2006 15:16

Ja również doceniam klasę Ronaldo, jednak mam obawy, że z czasem znudzi mu się gra dla United. Jest świetny technicznie, szybki i jest jedynym w swoim rodzaju zawodnikiem. Mogę też troche krytycznych słów powiedzieć pod jego adresem. Nie jest tak ambutny jak Rooney, chyba już za bardzo uwierzył w siebie. Brakuje mu troche krytycyzmu co do własnych umiejętności i takiego "parcia" do przodu by poprawiać swoją grę. Mysle również, że z czasem to się zmieni, bo kiedy dorośnie piłkarsko będzie gwiazdą światowego fotmatu, który dorówna Ronaldinho!!!


- peja-1991 - 26-04-2006 16:41

Cris już gra bardzo dobrze...
poprawi jeszcze tylko gre zespołową i wykańczanie akcji i bedzie super extra Wink


- Leny - 26-04-2006 17:27

Cris wg mnie lepiej grał w tamtym sezonie, ale w tym też gra dobrze ale nie rewelacyjnie.

admin
prosze rozwijaj swoje mysli szerzej, inaczej posty jak ten beda usuwane bez podania przyczyny
mozesz np podac mecze w kotrych gral twoim zdaniem za slabo, albo podac elementy gry, kotre musi podszkolic.


- Kuba_^^ - 26-04-2006 18:17

Czasami Cris potrafi zagrać świetny mecz, w którym strzeli jedną, albo nawet dwie bramki, ale czasami za dużo się bawi z piłką, nie wychodzą mu różengo rodzaju dryblingi, podania, a strzały lądują w trybunach. Często bywa tak, że gra dobry mecz z dobrą drużyną, tak więc wychodzi na to, że z Chelsea powinien zaliczyć dobry występ. Mam nadzieje, że tak właśnie się stanie. W Portugalii ma zapewnione występy w pierwszym składzie, jest ważnym zawodnikiem w zespole podobnie jak Wayne Rooney. Lubię Ronaldo i to bardzo, ale czasami mnie troszkę wnerwia swoją samolubną grą.


- adriano_mchw - 26-04-2006 19:22

Cristiano ma jeszcze czas żeby zabłysnąc :)Puki co niehc się uczy i nabiera doświadczenia i oby grał jak najdłużej w Manchester United Smile


- mich_gier963 - 26-04-2006 20:26

Wypowiedz Fergiego na temat Cris'a:

"Rozmowy z Ronaldo prowadziliśmy już od dłuższego czasu, jednak zainteresowanie nim przez inne kluby zmusiło nas, abyśmy trochę przyspieszyli działania jeżeli chcemy go pozyskać. I tak też się stało."

"Sporting już około miesiąca wcześniej zgodził się na nasze warunki. Musieliśmy tylko trochę poczekać, aby pozałatwiali wszystkie sprawy. Cristiano jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem. Świetnie gra obydwiema nogami. Może grać praktycznie na każdej pozycji."

"Po towarzyskim spotkaniu, jakie rozegraliśmy w Portugalii, w szatni wszyscy rozmawiali na jego temat, a mi pozwolono się z nim zobaczyć. To jeden z najlepszych młodych piłkarzy jakich kiedykolwiek widziałem!"

Oto co powiedział Cristiano po trafieniu na Old Trafford:

"Bardzo się cieszę, że zostałem kupiony przez najlepszą drużynę na świecie, a jestem jeszcze bardziej szczęśliwy, ponieważ jestem pierwszym Portugalczykiem grającym w barwach MU. Postaram się z całej siły, żeby drużyna zdobyła jak najwięcej pucharów w tym sezonie."


- Wojtek3 - 26-04-2006 20:47

Ja chciałem założyć ten temat i fajnie go prowadzić, ale ziom mnie uprzedził :roll:

Każdy wie jakie ja mam zdanie na temat Cris'a. Porafie go skrytykować, ale i takze pochwalić. Dla mnie On, obok Ruuda i Rooney'a jest najlepszym piłkarzem w tym sezonie w United ( 2x piłkarz miesiące w Premiership ), 9 goli. Jednen z bardziej wyróżniających sie postaci.


- Aconiewolno - 26-04-2006 20:55

Wojtek3 napisał(a):Jednen z bardziej wyróżniających sie postaci.

Czesto drybluje i nic z tego nie wychodzi. Gra dobrze kiedy caly zespol gra dobrze, ale jak zespolowi idzie gorzej, nie umie ich poderwac do gry... niestety. Ale jest jeszcze mlody, duzo sie nauczy przez kilka albo kilkanascie lat. Ale gracz ogolnie niezly.


- mich_gier963 - 26-04-2006 20:57

Aconiewolno napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Jednen z bardziej wyróżniających sie postaci.

Czesto drybluje i nic z tego nie wychodzi. Gra dobrze kiedy caly zespol gra dobrze, ale jak zespolowi idzie gorzej, nie umie ich poderwac do gry... niestety. Ale jest jeszcze mlody, duzo sie nauczy przez kilka albo kilkanascie lat. Ale gracz ogolnie niezly.

Zgadzam się z kolegą. Gdy Manchester United wygrywa to on robi piękne akcje, kiwa...a jak Diabłom nie idzie to on traci piłkę...musi się chłopak jeszcze nauczyć, wkońcu jest młody.


- Wojtek3 - 26-04-2006 20:58

Aconiewolno napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Jednen z bardziej wyróżniających sie postaci.

Czesto drybluje i nic z tego nie wychodzi. Gra dobrze kiedy caly zespol gra dobrze, ale jak zespolowi idzie gorzej, nie umie ich poderwac do gry... niestety. Ale jest jeszcze mlody, duzo sie nauczy przez kilka albo kilkanascie lat. Ale gracz ogolnie niezly.

Jesli jego dryblingi by aż tak bardzo przeszkadzały, to juz by w United nie grał, nie wiem czy oglądasz mecze United, Cristiano na przestrzeni 3 lat gry w United poczynił duze postępy w grze zespołowej. Pisanie w tym momencie ze jest samolubny jest samobójstwem.


- mATT - 27-04-2006 18:39

nie cytujemy podwójnie, poczwórnie, etc. :!: cytujemy tylko kilka słów, do których zamierzamy sie odnieść.


- Futbolowa - 02-05-2006 20:56

Z deszczu pod rynnę...
Camoranesi - jak dla mnie - nie nadaje się do gry na Wyspach. Poza tym kto zamienia młodego, perspektywicznego zawodnika na trzydziestolatka? :?

Co do samego Ronaldo - dore mecze przeplata ze słabymi. Nie jest zbyt pewnym zawodnikiem. I często robi o jeden zwód za dużo Wink
Niemniej jednak to wciąż jest młody, naprawdę obiecujący zawodnik.


- Wojtek3 - 07-05-2006 17:23

Pewnie teraz Futbolowa wejdzie na forum i napisze ze Crisowi sie udało zagrac dobry mecz, a dalej przeplata dobre ze złymi i nie był wyrózniającą sie postacia w tym sezonie :lol: Pozdro dla niedowiarków.. z piekła.