Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Becks - 09-03-2007 17:51

Moim zdanie karnego nie było. Lekko był popychany ale na karny to się nie nadawało!! Takie jest moje zdanie!!


- gollaz - 09-03-2007 17:53

Chyba piszesz o innym karnym, bo w meczu z Lill został albo kopnięty, albo nie. Popychany na pewno nie był.


- Becks - 09-03-2007 18:18

Sorx ale mi się pomyliło z innym karnym w wcześniejszym meczu. W tym meczu z Lille karnego nie było!!


- gollaz - 10-03-2007 09:54

Jak pisze Onet, z Crisem, o czym wiemy już, prowadzone są negocjacje na temat przedłużenia kontraktu o 2 lata, czyli do 2012 roku. Ronaldo ma zarabiać 147 tyś euro tygodniowo.

Nie jestem przekonany czy Cristiano, czy w ogóle ktokolwiek za grę w piłkę, powinien dostawać ponad 7,5 miliona euro rocznie.


- Valverde - 10-03-2007 12:19

gollaz napisał(a):Jak pisze Onet
Akurat onet to nie jest dobre źródło Smile


gollaz napisał(a):Ronaldo ma zarabiać 147 tyś euro tygodniowo.
Taka informacja krąży już od 2 dni na zagranicznych serwisach, United również potwierdziło fakt prowadzenia negocjacji.

Oczywiście nie podoba mi się suma, jaką ma zarabiać - zdecydowanie za dużo... Jednak jeżeli taka suma może go zatrzymać w United, to czemu nie.


- Futbolowa - 10-03-2007 12:39

Gruba kasa, widzę...
Też uważam, że to za dużo, zdecydowanie. To jest jeszcze młody zawodnik, nie do końca poukładany, a przykładów piłkarzy, którym sodówka do łba uderzyła mamy wiele...


- Kuba_^^ - 10-03-2007 13:20

Tak rzeczywiście, trochę pieniędzy jest, ale mniejmy nadzieję, że nie będzie to jeszcze większa suma i miejmy nadzieję też, że jeżeli już Ronaldo podpisze ten kontrakt no to będzie grał dobrze, aby te pieniądze nie poszły w błoto Smile


- Becks - 11-03-2007 08:16

Moim zdaniem Ronaldo zasługuje na taki kontrakt bo jest jednym z najlepszych zawodników grających na świecie i także w MU!!!


- marcelo - 11-03-2007 11:30

Owszem, Cris jest wartościowym zawodnikiem, ale nie sądzę, aby był wart aż tyle. Myślę, że to są jakieś tylko informacje, żeby media sportowe miały o czym pisać lub, żeby inne kluby przestały być zainteresowane jego kupnem, a tak naprawdę to później okaże się, że kontrakt jest dużo mniejszy.


- Zashi - 13-03-2007 16:07

Z tego co powiedzial David Gill Cris ma podpisac kontrakt do 2012 roku - tak jak to zrobil Wayne Rooney. Zaswiadczył, ze kibice moga spac spokojnie. Nie podano zarobkow.
Mysle ze Gill to dosyc wiarygodne źrodlo. Mysle ze nowy kontrakt bedzie podpisany.


- ziomo - 13-03-2007 18:40

Zashi napisał(a):Z tego co powiedzial David Gill Cris ma podpisac kontrakt do 2012 roku


Bardzo mnie cieszy ta wiadomosc ponieważ Cristiano jest ważnym ogniwem "Czerwonych Diabłów.Myślę ze podjał dobrą decyzję podpisujac ten kontrakt.Cieszyć powinno też to że podpisal ko na dlugi okres czasu bo aż do 2012 roku.Widac ze jest wierny i oddany drużynie ponieważ podpisał ten kontrakt.


- marcelo - 13-03-2007 19:28

Coś czułem, że ta sprawa będzie miała taki koniec, bo przecież Crisowi nie jest źle na Old Trafford. Oczywiście nie jest to jeszcze pewne na 100%, ale jeśli tak mówi Gill to na 99,9% na pewno. Cris jest nam potrzebny, a chyba angielski futbol przypadł mu do gustu, więc chyba jest dobrze. Kontrakt do 2012, więc (jeżeli ta informacja naprawdę jest prawdziwa) przez kilka następnych lat będzie grał w szeregach United, a to dobra wiadomość.


- Ciampel - 16-03-2007 09:24

Crisa może ciągnąć na Półwysep Iberyjski ze względu na techniczny styl gry w LaLidze, ale ostatnio przekonaliśmy się wiele razy, że transfer do Realu Madryt jest równoznaczny z niechybnym spadkiem formy i praktycznie końcem kariery. Gra Becksa u nas i w Madrycie to niebo a ziemia Wink

Ronaldo powoli odzyskuje sympatię kibiców po incydencie z MŚ i sporo znanych osobowści wypowiada się, iż to właśnie Old Trafford jest najlepszym miejscem do dalszego pobytu dla Cristiano. O jego przyszłość w UNITED jestem raczej spokojny.


- Wojtek3 - 20-03-2007 17:55

CR7 vs. Middlesborugh

Ronaldo wczoraj zagrał bardzo dobre zawody, ale na pewno nie były one pokroju tych z Boltonem, w sumie nie ma co narzekać, 4 mecze w 10 dni zrobiły swoje, teraz mają odpoczynek do soboty.

Widzieliście tackled Morrisona ? Słaby psychicznie jesszcze chłystek, niech pogra w rezerwach.

[Obrazek: ronaldotakenoutmorrisonlk5.th.jpg]

I celebracja Ronaldo, coś pięknego. Oby tak dalej Smile

[Obrazek: ronaldo10manchesterunitul5.th.jpg]


- Pejter - 20-03-2007 19:37

Wojtek3 napisał(a):I celebracja Ronaldo, coś pięknego.

Tak, to był wspaniały widok. Ronaldo bijący się w pierś po zdobyciu bramki, pokazujący na herb MU i w ten sposób przywiązanie do klubu. Ja to tak przynajmniej widzę i chciałbym, żeby tak było Tongue