Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- gollaz - 20-03-2007 21:54

Tylko, że zamiast pokazać herb pokazywał znaczek Nike'a


- Pejter - 20-03-2007 23:06

Najpierw pokazywał herb, później znaczek Nike'a :wink: Nie wiem, co miało na celu pokazywanie tego drugiego, ale chwilę przed tym podczas biegu pokazywał herb United.


- Ciampel - 21-03-2007 08:08

Może podpisał jakąś potajemną umowę z jednym z naszych sponsorów, kto wie 8)

Ronaldo ma dostateczną ilość oleju w głowie, żeby rozróżnić, co może być dla niego lepsze, a co gorsze. Manchester jest na fali, Manchester ma szanse sięgnąć po najwyższe trofea. A Real? Klub bez perspektyw, w którym kolejne tygodniówki wypalonych gwiazd powiększają deficyt budżetowy. Jedynym zespołem, w którym Ron miałby jeszcze okazje się rozwijać, jest Barca, ale wątpię, że Fergie pozwoli mu odejść, a zresztą on sam chęci na to nie ma.

Karny był oczywiście ewidentny, ale cała Anglia jest już uczulona na upadki Crisa, przez co siłą rzeczy czasem sędziowie mogą się zawahać. Oczywiście gdyby w tym miejscu byłby dowolny gracz, to od razu wszystkie pretensje znikłyby w okamgnieniu. IMO to jakaś "alergia", już wcześniej o tym wspominałem.


- mayk - 21-03-2007 21:46

Wszystkiemu winni są pozostali piłkarze drużyny bowiem gdybyśmy wykorzystali 100% sytuacje m.in. Rooneya to nie byłoby tyle kontrowersji i głupiego gadania czy był karny czy też nie. Przy wyniku 2:0 nie rozgorzałaby ta cała dyskusja na temat padania i udawania przez Ronaldo.


- Ciampel - 22-03-2007 12:24

mayk napisał(a):Wszystkiemu winni są pozostali piłkarze drużyny bowiem gdybyśmy wykorzystali 100% sytuacje m.in. Rooneya to nie byłoby tyle kontrowersji i głupiego gadania czy był karny czy też nie. Przy wyniku 2:0 nie rozgorzałaby ta cała dyskusja na temat padania i udawania przez Ronaldo.

Karny to już przeszłość, nic tego nie zmieni, a do podobnych sytuacji z udziałem Ronaldo musimy się przyzwyczaić. Dziwi mnie natomiast tupet Boatenga, który swoimi słowami chciał zabronić Portugalczykowi robienia zwodów, kiedy jest to nie w kolorki rywalom :shock:

Po prostu gul mu rośnie, gdy widzi, jak cała defensywa M'Boro nie może sobie poradzić z jednym zawodnikiem Diabłów, taka jest prawda. Ja bym na miejscu Crisa w ogóle się nie załamywał taką gadką, bo gracz z zeszłego roku a ten obecny to niemalże niebo a ziemia. Dojrzał, gra bardziej efektywnie, strzela gole. Niech wytrzyma w tej dyspozycji do końca sezonu, to Boateng będzie na skraju załamania nerwowego podczas gali wręczenia nagrody dla gracza sezonu Premiership Wink


- mayk - 22-03-2007 13:34

Ciampel napisał(a):Karny to już przeszłość, nic tego nie zmieni, a do podobnych sytuacji z udziałem Ronaldo musimy się przyzwyczaić. Dziwi mnie natomiast tupet Boatenga, który swoimi słowami chciał zabronić Portugalczykowi robienia zwodów, kiedy jest to nie w kolorki rywalom :shock:

Po prostu gul mu rośnie, gdy widzi, jak cała defensywa M'Boro nie może sobie poradzić z jednym zawodnikiem Diabłów, taka jest prawda. Ja bym na miejscu Crisa w ogóle się nie załamywał taką gadką, bo gracz z zeszłego roku a ten obecny to niemalże niebo a ziemia. Dojrzał, gra bardziej efektywnie, strzela gole. Niech wytrzyma w tej dyspozycji do końca sezonu, to Boateng będzie na skraju załamania nerwowego podczas gali wręczenia nagrody dla gracza sezonu Premiership Wink

Jak się okazuje nie tylko Boateng ma nierówno pod sufitem. Dzisiaj pojawiły się kolejne wypowiedzi tym razem piłkarzy reprezentacji Belgii, którzy odgrażają się agresywną grą która ma spowodować że Ronaldo zejdzie na noszach po 2 minutach spotkania. RONALDO RÓB SWOJE !!!


- Garfield_phpbb3_import1566 - 22-03-2007 15:29

Ja ogladając mecze z Boltonem i Boro, po prostu nie mogłam uwierzyć w to co widzę. On gra genialnie! Tego nie opiszą, żadne słowa. Big Grin
Komentatorzy wciąż i wciąż, do znudzenia powtarzają, że to nie miał być sezon Ronaldo, przez te utarczki na mistrzostwach świata, ale przeież to wszytsko prawda. I pomyśleć, że przez coś takiego moglibyśmy go stracić.


- Grzeho - 23-03-2007 14:53

Cytat:Na kilkadziesiąt godzin przed meczem "polskiej" grupy eliminacji mistrzostw Europy Portugalia - Belgia rozpętała się burza. Wywołał ją bramkarz Belgów, który ogłosił, że goście chcą w sobotnim meczu jak najszybciej unieszkodliwić Cristiano Ronaldo. Najlepiej łamiąc mu nogę!

Stijn Stijnen (26 l.), bramkarz Club Brugge i kadry narodowej, w wywiadzie dla "Gazet van Antwerpen" wypalił: - Musimy jak najszybciej, najlepiej już w drugiej minucie, tak sfaulować Cristiano Ronaldo, żeby już się nie podniósł.

Pomysłowy zawodnik zasugerował, że najskuteczniejsze byłoby złamanie nogi. Portugalczycy są oburzeni. Prezes tamtejszej federacji, Gilberto Madail, zaapelował nawet do szefa UEFA Michela Platiniego, by władze europejskiej piłki wykluczyły Stijnena z sobotniego spotkania w Lizbonie.
Mam nadzieje, ze to tylko plotki i gra psychologiczna przed meczem. Gdyby(odpukac) Cris doznal jakiegos powazniejszego urazu w meczu z Belgia byla by to ogromna strata dla naszego zespolu, gdyz Ronnie jest teraz w fenomenalnej formie i nie boje sie napisac, ze jest obecnie naszym najlepszym graczem i bez niego ciezko by bylo nam walczyc na 3 "frontach"


- Gracek_11 - 23-03-2007 18:03

Fest mądry jest ten bramkarz Belgów. "Jesteśmy o klasę słabsi, to musimy ich wszystkich wyciąć". A niech mu ku**a ktoś połamie nogę! Aby udzielać takich wypowiedzi trzeba mieć nierówno pod sufitem. Każdy szanujący się piłkarz wie, że o nogi trzeba dbać, a jeśli tak miałaby wyglądać gra Belgów- jak to opisał GK to niech lepiej nie wychodzą oni na boisko.
Wątpię aby Cristiano przez takie pogróżki zaprzestał dryblować. Liczę, że wpakuje jedną albo dwie bramki Belgom i wypnie się na tego calego Stijnena.


- marcelo - 25-03-2007 13:18

Ronaldo zaliczył bardzo dobre spotkanie, w którym reprezentacja Portugalii zmierzyła się z Belgią. Zawodnik United strzelił dwie bramki, a cały mecz zakończył sie wynikiem 5:0 dla ekipy Scolariego. Widać, że zawodnik naszej drużyny w dalszym ciągu prezentuje dobrą formę i nic, tylko oby tak dalej.


- Zashi - 25-03-2007 13:36

marcelo napisał(a):Widać, że zawodnik naszej drużyny w dalszym ciągu prezentuje dobrą formę i nic, tylko oby tak dalej.

Ronaldo nie moze caly czas grac na najwyzszy poziomie i kiedys pewnie bedzie mial gorszy mecz. Powiem Wam, ze na taki baaaardzo slaby mecz licze jak odbedzie sie spotkanie: Portugalia - Polska. To bylby taki odpoczynek.

Do tego czasu Cris niech walczy o korone krola strzelców. Moze taka motywacja takze zawazy na tym ze zostanie na Old Trafford. Zreszta nigdzie sie nie wybiera Smile


- Kuba_^^ - 25-03-2007 16:19

marcelo napisał(a):a cały mecz zakończył sie wynikiem 5:0 dla ekipy Scolariego.

4:0 Smile

To, co wczoraj zagrała Portugalia z Belgią jest po prostu piękne dla oka. Cieszy oczywiście, że Ronaldo strzelił dwie bramki i ogólnie zaliczył bardzo dobry występ przeciwko Belgom.


- Wojtek3 - 31-03-2007 17:10

Ronaldo dziś poraz kolejny pokazał, że jest naszym motorem napędowym i, że za każdym razem ma wkład w wygraną zespołu.

Dziś wspaniałe 2 asysty, jedna przy golu Carricka, druga przy golu Ji Sung Parka.

Ponadto masa rajdów, która stwarzała zagrożenie pod bramką Friedela. Szkoda, że nie wykorzystał sam na sam przy stanie 1-1, pięknie ukoronował swój bardzo dobry występ tego słoneczenego popołudnia...

CR7!


- Grzeho - 31-03-2007 19:43

Ronaldo jest nadal w wielkiej formie. Moze ostatnio nieco spuscil z tonu, ale nadal jest naszym najwiekszym atutem. Dzis nie strzelil bramki, ale i tak prezentowal sie wysmienicie. Teraz nie wyobrazam sobie naszego skladu bez tego utalentowanego Portugalczyka.


- Pejter - 31-03-2007 19:57

Wojtek3 napisał(a):druga przy golu Ji Sung Parka.

"Czysta" asysta to nie była, bo Ronaldo wykonywał rzut wolny, Friedel źle odbił piłkę przed siebie i Park umieścił ją w siatce. Wkład w tego gola jednak duży ze strony Cristiano.

Grzeho napisał(a):Moze ostatnio nieco spuscil z tonu, ale nadal jest naszym najwiekszym atutem.

Co ty piszesz... Wcale nie spuścił z tonu. To, że nie strzela bramek nie oznacza, że gra gorzej. Po prostu raz się zdobywa gole, a raz się podaje kolegom i jest się motorem napędowym drużyny.