Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Wojtek3 - 05-04-2007 12:14

Wg mnie Ronaldo zagrał wczoraj najlepsze zawody z Romą. W koncu po jego akcji UNITED zdobyło bramke, a także oddał 2 strzały ktore mogły wpaść do siatki. Czasami odnosiłem wrażenie że tylko jemu zależało..


- Pejter - 05-04-2007 14:11

Wojtek3 napisał(a):Czasami odnosiłem wrażenie że tylko jemu zależało..

Może nie tylko jemu zależało, ale przy tak dobrze grającej Romie i grze w "10" ciężko było jakiemukolwiek innemu zawodnikowi coś zrobić w pojedynkę. Ronaldo jest akurat takim typem piłkarza, który potrafi pociągnąć i wreszcie udowodnił we wczorajszym meczu, że w trudnej sytuacji może wziąć ciężar gry na siebie. Gol to w głównej mierze jego zasługa, choć nie można umniejszać zasługom Ole i Wayne'a.


- Zashi - 05-04-2007 15:31

Ronaldo byl malo widoczny. Tracil czasami pilke przez kiwki, ale to od niego zaczela sie akcja zakonczona golem wiec mozna mu to wybaczyc. Nie grał źle, ale przeblyskow geniuszu nie bylo - na takie licze w meczu na Old Trafford z Roma.


- Wojtek3 - 05-04-2007 15:39

Zashi napisał(a):Ronaldo byl malo widoczny. Tracil czasami pilke przez kiwki, ale to od niego zaczela sie akcja zakonczona golem wiec mozna mu to wybaczyc. Nie grał źle, ale przeblyskow geniuszu nie bylo - na takie licze w meczu na Old Trafford z Roma.

Czyli liczysz na to, żeby z Romą na Old Trafford zagrał słabo ? Zamotaną masz tą wypowiedź Wink

Ronaldo był wczoraj naszym najaktywniejszym zawodnikiem, wszedzie go było pełno, biegał, dryblował, stworzył 3 sytuacje podbramkowe, dzieki jego akcji zdobylismy gola.

Zastanów sie czasem, naprawde Wink


- Ciampel - 05-04-2007 15:42

Też raczej jestem bardziej skłonny do wypowiedzi Wojtka, bo Ronaldo nie zawiódł wczoraj jako jeden z nielicznych. Starał się brać ciężar gry na siebie, hasał na skrzydłach i zrobił wiele, nie licząc akcji bramkowej. Miał szansę na początku II połowy, zabrakło trochę zimnej krwi i lob nie wyszedł adekwatnie do jego pierwotnych zamiarów. Oby sobie odbił w rewanżu Wink


- Pejter - 05-04-2007 22:29

Zashi - oglądaliśmy chyba inne spotkania, bo jeśli Ronaldo był mało widoczny to pozostałych zawodników United (oprócz Edwina) chyba na boisku w ogóle nie było... Takie mało porównanie, aczkolwiek sądzę, że trafnie oddaje twoją złą ocenę sytuacji.

Swoją drogą ciekawe jest to, że Cristiano nadal nie zdobył jeszcze bramki w LM.

Ciampel napisał(a):Oby sobie odbił w rewanżu

Oby, oby...


- Stojkovic - 06-04-2007 10:55

Ja myślę, że Ronaldo przedewszystkim jest motorem napędowym i mostem pomiędzy obroną a atakiem. Jest bardzo ważny i kręcił mocno obrońcami Romy.

Myślę, że nie jest ważne to, by Ronaldo strzelił w LM bramkę, bo to przyjdzie samo ale ważniejszym aspektem jest to, że on absorbuje uwagę obrony i skupia na sobie ciężkie brzemie osoby wyprowadzającej kontry.


- Wojtek3 - 08-04-2007 06:50

A jednak Ronaldo zaczął wczoraj mecz w ataku, co w moim przekonaniu było błędem, bo nasza prawa flanka w ogóle nie była aktywna, a jak wiemy, Ronaldo swoje lata pilkarskie w ataku rozegrał w Sportingu i młodziżówce Portugalii, czyli 4-5 lat temu. Mimo wszystko miał okazje w 12 min by pokonać James'a ale jej nie wykorzystał. Mecz w jego wykonaniu średni.


- Valverde - 10-04-2007 01:32

Ostatnio widać po Cristiano pewne zmęczenie, nadmierne wyeksploatowanie. Od początku sezonu Ronaldo gra na pełnych obrotach, w mojej opinii na Watford powinien sobie posiedzieć na ławce, najlepiej byłoby, gdyby nie musiał na nie wchodzić. Teraz bardzo potrzebujemy takiego Cristiano, jakiego mieliśmy w grudniu, styczniu i lutym, bo pod koniec marca i na początku kwietnia Portugalczyk nieco przygasł.


- Gracek_11 - 10-04-2007 09:39

Myślę jednak, że w dzisiejszym spotkaniu z Romą Cris będzie głównym motorem napędowym. W meczu z Pompey zagrał naprawde słabiutko, ale kiedyś trzeba trochę spuścić z tonu. Cały czas jednak pokazuje się z dobrej strony (Bolton, Blackburn) ostatnio trochę przygasł, ale to dopiero dwa mecze. Liczę, że dzisiaj znów błyśnie, a z Watfordem i Sheffield sobie trochę odpocznie...


- Wojtek3 - 10-04-2007 12:37

Sam SAF powiedział w dzisiejszym wywiadzie przedmeczowym, że największe nadzieje pokłada własnie w Ronaldo i Rooney'u bo to nasze dwie perełki bez których było by naprawde ciężko.

Zgadzam sie z Valve co do przerwy w meczu z Watford. Mysle, że spokojnie może usiąść na ławce i odpocząć, ewentualnie wejść w razie niepowodzeń...


- Kuba_^^ - 10-04-2007 12:46

Dzisiaj z pewnością Cris jest bardzo zmotywowany i będzie chciał być dzisiaj głównym bohaterem spotkania. Jednak z penwością przyda mu się jakiś odpoczynek, bo jak już zauważył Valvi nieco nam Portugalczyk przygasł. Jednak dzisiaj wszyscy pokładają w nim nadzieje, a on będzie chciał pokazać, że jest dobrym zawodnikiem Wink


- Ciampel - 10-04-2007 18:24

Sam również pokładam największe nadzieje właśnie w nim, w obliczu braku w składzie Scholesa jego kondycja i rajdy wzdłuż boiska mogą mieć duże znaczenie. Przed chwilą pojawiła się informacja, że możliwy jest chwyt z Ronnim na napadzie. W sobotę nic z tego nie wyszło, dlatego liczę, iż zobaczę Crisa na optymalnej pozycji.

2 gole i jesteś moim bogiem 8)


- Zashi - 10-04-2007 21:55

Ciampel napisał(a):2 gole i jesteś moim bogiem

Czyli zmianiasz wyznanie Ciampel? Ronaldinizm? :lol:

Wlasnie 2 bramki wpakowal CR7 bramkarzowi Romy! Byl wszedzie, podawal, dosrodkowywał itp. itd. ! Cris rzadzi Smile


- Kuba_^^ - 10-04-2007 22:25

No dzisiaj Ronaldo pokazał magię, jaką od niego oczekiwaliśmy. Na początku zdawało się, że taki mało widoczny jest, ale pozazdrościł kolegom i również chciał strzelić, a zrobił to dwa razy 8) Oczywiście jak najbardziej bardzo udany występ i myślę, że zasłużył sobie na odpoczynek na mecz pucharowy z Watford.