Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Ciampel - 11-04-2007 07:38

Cytat:2 gole i jesteś moim bogiem Cool

Jak mówiłem, tak zrobię 8)

Kapitalny występ Crisa, wiele dojrzałości w swojej grze, co mnie bardzo cieszy. Już dawno wyrósł ze swoich dryblingów nieprzynoszących korzyści zespołowi i z każdym następnym meczem to potwierdza. Na odpoczynek bez dwóch zdań zasługuje, zresztą podobnie jak kilku innych graczy, ale ta kwestia należy już do Alexa.


- Stojkovic - 11-04-2007 09:44

Cris jest obecnie zawodnikiem w najlepszej formie na swiecie. Ronaldihno przycichł a CR7 błyszczy i to z coraz większym blaskiem.Piękny występ uwieńczony 2 bramkami. Po dzieciaku nie ma już śladu, Cris jest już prawdziwym diabłem.


- Wojtek3 - 11-04-2007 16:57

Ronaldo pokazał wczoraj dużo dojrzałej gry, zero gry pod publiczke, zreszta stawka zbyt duża by sie zabawiać.

Cóż, Ciampel wyczarował dwa gole, pierwszy to ładne zejscie przy polu karnym w lewo i wiedziałem, że pojdzie w prawo i odda strzał, pytanie tylko czy celny i udało się Wink

Na pewno jeden z najlepszych graczy wczorajszego wieczoru...


- Pejter - 12-04-2007 16:01

Wojtek3 napisał(a):pytanie tylko czy celny i udało się

Udało się, ale później miał jeszcze bardzo dobrą sytuację przy strzale z lewej nogi z 16 metrów i za bardzo się napalił, wykopując piłkę w trybuny. Sam się z tego śmiał. W takim meczu można sobie jednak na tego typu zagrania pozwolić.

Ogólnie świetny mecz Ronaldo, wreszcie strzelił gola (a właściwie to 2) w Lidze Mistrzów. Cieszyłem się z tego jak dziecko Smile Bez niego United nie będzie takie samo. Oby grał u nas jak najdłużej.


- Zashi - 12-04-2007 16:11

Baza17 napisał(a):Kto Manchesterru Nie sznuje niech ich w d.... pocałuje a kto reszty nie żałuje bardzo dobrze bo to h...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twoj podpis Baza nie jest zbyt dobry - moze go zmienisz na bardziej cywilizowany :?


Pejter napisał(a):W takim meczu można sobie jednak na tego typu zagrania pozwolić.

Taaaa to przeciez tylko cwiercfinalowy mecz Ligi Mistrzów - taki trening przed meczem FA Cup z Watford :lol:

Zrozumialem Pejter - tak sie śmieje Smile

Boje sie pomyslec co byloby gdyby MU grało bez Portugalczyka. Ktos by go zastąpil, ale uwazam ze tylko zastapil jako gracza bo na pewno nie bylby tym samym duchem druzyny...

Widzicie jak my o nim piszemy? To mlody zawodnik a my piszemy jakby to on wszystkim kierowal, jakby był najwazniejszy, jakby od niego zalezala gra United - niczym Roy Keane kiedys, niczym Charlton kiedys itp. itd...


- Pejter - 12-04-2007 16:15

Zashi napisał(a):Taaaa to przeciez tylko cwiercfinalowy mecz Ligi Mistrzów - taki trening przed meczem FA Cup z Watford

Chyba nie bardzo mnie zrozumiałeś. Nie chodziło o rangę meczu, ale o to, że w tej chwili był już chyba wynik 5-0 lub 6-0, więc takie zagrania na luzie mogą być usprawiedliwione.

Zashi napisał(a):Widzicie jak my o nim piszemy? To mlody zawodnik a my piszemy jakby to on wszystkim kierowal, jakby był najwazniejszy, jakby od niego zalezala gra United - niczym Roy Keane kiedys, niczym Charlton kiedys itp. itd...

I miejmy nadzieję, że zapisze się na kartach historii w podobnym, a nawet lepszym stylu co zawodnicy, których wymieniłeś.


- Ciampel - 13-04-2007 14:54

"Dyrygentem" jest zazwyczaj ktoś ze środka pola, ale Ronaldo niejednokrotnie obalał słuszność tej tezy. UNITED bez Crisa w tym momencie straciłoby wiele. Drybluje - zawsze z efektem, strzela, wraca, biega. Bardzo wartościowy gracz, a wszelkie plotki na temat jego potencjalnego transferu chyba zostały ucięte, bo ponoć dogadano się w sprawie przedłużenia kontraktu Wink


- Pejter - 13-04-2007 15:24

Ciampel napisał(a):ponoć dogadano się

Już nie "ponoć", bo klub i piłkarz oficjalnie to potwierdzili. Ronaldo przedłużył kontrakt do czerwca 2012 roku. Bardzo dobra wiadomość dla nas. Ja wiedziałem, że Ronaldo po tym sezonie nie odejdzie, to było raczej zbyt oczywiste - klub na fali, więc Cristiano nie ma powodów by odchodzić.


- Kuba_^^ - 13-04-2007 15:34

Na pewno bardzo dobra wiadomość dla nas, fanów United. Ronaldo ostatnio odwala prawie w każdym spotkaniu kawał dobrej roboty, więc jest bardzo potrzebny w składzie United. To chyba potwierdza definitywnie, że Cris zostaje ciągle Diabłem i nie ma zamiaru nigdzie do innego zespołu odchodzić Wink


- Wojtek3 - 13-04-2007 16:03

Pejter napisał(a):Ja wiedziałem, że Ronaldo po tym sezonie nie odejdzie, to było raczej zbyt oczywiste - klub na fali, więc Cristiano nie ma powodów by odchodzić.

Ronaldo deklarował odejście po aferze z rep Anglii i Wayne'em Rooneym, nigdy wcześniej nie deklarował odejscia, wiec ja byłem zawsze pewny, że nie odejdzie, newsy z ofertami Realu i Barcy zawsze ignorowałem, nie było komentarza Ronaldo, nie ma sprawy. Pokazał swoją lojalność...


- Stojkovic - 14-04-2007 08:25

Co do Crisa to raczej porównywanie go do Charltona lub Keane'a jest pod względem sportowym błędne... Keane zasłynął bardziej charakterem niż grą, a Charlton to poprostu supersnajper. Ronaldo porównałbym raczej do Becksa lub Sharpe'a.


- Wojtek3 - 14-04-2007 08:30

Stojkovic napisał(a):Co do Crisa to raczej porównywanie go do Charltona lub Keane'a jest pod względem sportowym błędne... Keane zasłynął bardziej charakterem niż grą, a Charlton to poprostu supersnajper. Ronaldo porównałbym raczej do Becksa lub Sharpe'a.

Ale Ronaldo porównuje sie pod względem nie stylu gry na boisku i charakteru tylko pod względem osiągnieć i zapisania sie w kartach historii z Old Trafford Wink Bo jakby nie było, jest na dobrej drodze Wink


- Ossa - 14-04-2007 15:44

Przyznaję Ci rację Wojtek3. Siódemka w MAnchesterze to bardzo szczęśliwa liczba. Cantona potem Beckham a teraz wspaniały C. Ronaldo głowny kandydat do Złotej Piłki w tym roku. Z całego serca mu tego życzę i bardzo się ciesze z tego, że nie skusił się na ofertę z Madrytu i zostanie z nami jeszcze do 2012 roku.


- Wojtek3 - 23-04-2007 08:30

Ostatnio sam Denis Law przyznał, że Ronaldo może być największą postacią jaka miała okazje grać na Old Trafford w historii UNITED...

[Obrazek: 4590887rx3.th.jpg]

A teraz prosto z rozdania nagród PFA! Ronaldo zdobył obydwie nagrody, za piłkarza roku w Premiership oraz za najlepszego piłkarza młodego pokolenia, nie ma co ukrywać, że nagrody są jak najbardziej zasłużone. Ronaldo w tym sezonie nie miał sobie równych...


- Kuba_^^ - 23-04-2007 11:46

Zdecydowanie Ronaldo zasłużył sobie na te nagrody, to był jego sezon, świetnie się spisywał praktycznie w każdym spotkaniu w barwach United, bo wiadomo, że miał czasami słabe spotkania lub średni, tak jak na przykład niedawno w meczu z Middlesbrough. Świetna wiadomość i obu Cris grał tak dalej, bo przecież sezon się jeszcze nie skończył, a wziąż walczymy o The Treble.