Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Zashi - 04-07-2007 13:10

Co to bedzie za zaklad! Podobno CR7 znowu sie zalozyl z Sir Alexem Fergusonem. Jednak tym razem stawka to nie jakies marne 400 funtów (..ale to brzmi..). Stawką są WŁOSY obu panów. Kto przegrywa - scina sie na łyso. Cristiano musi strzelic 20 bramek. Wiadomo, ze Portugalczyk dba bardzo o swoja fryzure, wiec chyba jest pewny siebie. Perspektywa zobaczenia skrzydlowego bez włosów jest wieksza niz naszego trenera :wink: Czyli 19 bramek Smile


- gollaz - 04-07-2007 14:41

Lepiej żeby strzelił ponad 20 goli, ale zobaczyć go łysego to było by coś. Przy Sir Alexie nie będzie takiego efektu, ciekawie czy manager przyjmie zakład.


- Ciampel - 07-07-2007 22:23

Sam się śmiałem, że w ciągu tego sezonu Fergusonowi wypadną włosy ze starości i ostatecznie obu panów zobaczymy na łyso, no ale czas pokaże Wink Jeśli Cris ponownie złapie wiatr w żagle i dobrą formę, to ukłuje i więcej, ale najważniejsze i tak jest dobro drużyny. W zespole coraz więcej "sławnych" nazwisk, zatem i łupem bramkowym trzeba się podzielić. Jaki nie byłby rezultat tego zakładu, liczę na satysfakcję zarówno z jednej, jak i z drugiej strony pod koniec maja, kiedy zakończy się sezon.


- Kuba_^^ - 07-07-2007 22:35

Heh, ciekawy jest ten cały zakład, ja oczywiście bardziej chciałbym, aby Ronaldo go wygrał, ponieważ będzie musiał strzelić te 20 bramek, a wiadomo, że to bardzo pomoże zespołowi w wygrywaniu spotkań, choć z pewnością sam Portugalczyk strzelać nie będzie, asyst na jego koncie też nie powinno zabraknąć Smile Miniony sezon należał zdecydowanie do Crisa, zdobył mnóstwo nagród, oczywiście wszystkie jak najbardziej zasłużone, bo grał po prostu wspaniale. Miejmy nadzieję, że zależy mu na tym zakładzie, że się postara no i, że znów sezon wyjdzie mu rewelacyjnie Wink Oby...


- marcelo - 08-07-2007 12:54

Cris to pomocnik, więc jego podstawowym zadaniem powinno być dogrywanie piłki do kolegów, a nie zdobywanie bramek, no ale jeśli miałby być tak samo lub nawet bardziej skuteczny w porównaniu do poprzedniego sezonu, to czemu nie? Smile

Z tym, że jakoś nie wierzę po prostu, że Portugalczyk mógłby zdobyć w sezonie tyle bramek, ponieważ teraz doszło kilku nowych zawodników i pewnie też oni będą chcieli się wykazać bramkostrzelnością w ich pierwszym sezonie w United. Poza tym prawdopodobnie dojdzie Tevez, więc może i dwójka napastników Carlos-Wayne może stanowić o sile ognia United. Także zakład wydaje się być interesujący.


- Qbson - 11-07-2007 17:20

Nic nie stoi na przeszkodzie aby bramki strzelali i napastnicu i CR7.Moim zdaniem rolą pomocnika jest dogrywanie piłek ale nie tylko. strzelanie bramek jest też ważnym zadaniem dla pomocnika.Przypomne że Kaka zdobył tytuł króla strzelców tegorocznej LM a przecież jest środkowym pomocnikiem.


- Zashi - 11-07-2007 17:28

Trzeba wspomniec, ze Ronaldo będzie twarzą Pro Evolution Soccer 2008 Smile I chyba tylko z tego powodu pogram wiecej w tę grę, a przeciez duzo bardziej lubie FIFE Smile


- Pejter - 15-07-2007 18:28

Zashi - takie teksty są naprawdę żałosne. Pograsz sobie w grę, bo na okładce jest Cristiano Ronaldo. Masz 10 czy 16 lat?

Wpadł mi w ręce fakt i było coś, że niby Cris zdradził swoją dziewczynę. Wyjaśnienie tylko takie - "przyłapano go na pocałunku" :lol:


- Wojtek3 - 15-07-2007 20:00

Pejter napisał(a):Wpadł mi w ręce fakt i było coś, że niby Cris zdradził swoją dziewczynę. Wyjaśnienie tylko takie - "przyłapano go na pocałunku" Laughing

Ja podchodze z dystansem do informacji z polskich gazet, strasznie koloruja. Rok temu pisali o tym, ze Ronaldo przebiera sie w damskie ciuszki :lol:

A jesli zdradzil Gemme, to ma co zalowac, sama Pani Atkinson powiedziala, ze nie toleruje zdrady :lol:

[Obrazek: 12628zoomagazinecover14oo8.th.jpg]


- Wojtek3 - 21-07-2007 21:28

Wychodzi na to, ze Ronaldo bedzie ponownie wyrozniajaca sie postacia w tym sezonie w UNITED. Potwierdzily to dwa wspaniale wystepy Portugalczyka w Azji. W 2 meczach strzelil 2 gole i zaliczyl 2 konkretne asysty. Zostal rowniez wybrany 2x pilkarzem meczu. Mamy skarb w druzynie.


- zaga92 - 21-07-2007 21:54

A wezmy pod uwage ze jest to bardzo mlody zawodnik i rozwinue sie jeszcze bardziej. I jezeli nie odejdzie do jakiegos innego klubu( tfu wypluwam to co powiedzialem) to bedzie z niego naprawde wielka gwiazda.


- Skull - 22-07-2007 05:58

zaga92 napisał(a):bedzie z niego naprawde wielka gwiazda.

Gwiazdą już jest,jesli widziales mecze w Azji to wiesz o co mi chodzi, mam tylko nadzieje ze nie uderzy mu woda sodowa do głowy jak to bylo w przypadku Becksa.
Wiadome ze takie zainteresowanie ze strony fanów przynosi nam zyski,ale moze zrobic tez wiele złego,zreszta kazdy wie że Ronaldo lubi sie popisywac,grac pod publike, niech to robil mądrze i profesjonalnie to wszystko bedzie dobrze.

Wojtek3 napisał(a):Mamy skarb w druzynie.

Dla mnie owa drużyna jest skarbem 8)


- Wojtek3 - 01-08-2007 23:53

[Obrazek: 75925588ga6.th.jpg]

Ronaldo dzisiaj od poczatku bardzo aktywnie, dwie, trzy szanse na zdobycie gola, pozniej troche spuscil z tonu, jednak jego mecze z Azjii oraz z Europy rokuja bardzo dobrze w nadchodzacym sezonie. Jestem pewny, ze SAF zgoli glowe.


- Pejter - 02-08-2007 00:17

Wojtek3 napisał(a):Jestem pewny, ze SAF zgoli glowe.

Nie jesteś na bieżąco 8) Ronaldo odrzucił zakład Fergusona. Nie chce się już więcej zakładać. Może okazał litość wobec Szkota? Big Grin


- Wojtek3 - 02-08-2007 00:22

Pejter napisał(a):Nie jesteś na bieżąco Cool Ronaldo odrzucił zakład Fergusona. Nie chce się już więcej zakładać. Może okazał litość wobec Szkota? Very Happy

Jestem bizy caly tydzien, dlatego 8)

Kod:
There will be scoring bet between Sir Alex Ferguson and Cristiano Ronaldo this season.

The 22-year-old Portugal winger has easily eclipsed the 15 and 20 goal totals set by Ferguson during the past two seasons.

But Ronaldo has not accepted the 65-year-old Scot's latest challenge.

To deny Ronaldo a hat-trick of successful bets, Ferguson has set him a massive 35-goal target for the coming campaign.

Sir Alex said: "I won't be having a bet with Ronaldo this season because he has refused my offer.

"I told him that I would be asking for 35 goals from him this year, but he said no, so there will be no betting this season."

Przesada, 35 goli dawno nie padlo w Premier League, chyba Yorke albo Shearer byli bliso w latach 90 ...